Şimdi Ara

Metallica - Hardwired...To Self-Destruct (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.118
Cevap
9
Favori
29.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Master of Puppets albümünün bir kere yapılabileceğini ve bir daha beklemememiz gerektiğini kendileri de söylemişler. Yaşadıkları dönem, tecrübeleri, yaşları aynı değil. Metallica'nın yaptığı her albümde kendi istedikleri gibi davranmalarını ve farklı şeyler denemeleri hoşuma gidiyor. Önümüzdeki albümde de kaliteli ve geçen albümün üstüne koyan ama kopyası olmayan şarkılar olacağını düşünüyorum.

@stxanger

Tamamen saçmalıktan ibaret bir sıralama olmuş. Black ile Death Magnetic'in yerinin değiştirilmesi daha doğru olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: Elasmosaurus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Elasmosaurus

Tarja gelmeden kaçın beyler

Fikirleri değişmediyse onun yapacağı yorumlar bellidir. İsteyen kişi seviyeli olarak istediğini söyleyebilir. Onu dikkate almak ve cevap vermek zorunda değiliz.

Pek tabii hocam.

Benim isteğim Ajfa tadında konsept, harika bir albüm. Ama imkansız tabii. Bekleyip göreceğiz nasıl olacağını, çıktığında çok daha fazla konuşuruz.

İmkansız değil ama düşük bir ihtimal olabilir. Konuda paylaştığım alıntıda görüldüğü gibi Lars, 9 Mayıs'taki Rock in Rio konserinde yeni parçalarından çalabileceklerini söyledi. Albüm bu sene çıkacağına göre yaz döneminde yeni albümden şarkılar ortaya çıkar.

And Justice For All gibi toplumsal sorunları irdeleyen bir albüm olmasını isterim ama pek ihtimal vermiyorum. Özellikle çalkantılı bir dönemden geçtiğimiz bu dönemde şarkı sözlerinin de bunlara değinmesini beklerim fakat eskisi gibi muhalif tavırla söz yazacağını sanmıyorum. Thrash metal ağırlıklı olacağını düşünüyorum. Metallica her albümde önceki albümden daha farklı şeyler deniyor ve kendini tekrar etmiyor. Yeni albümün nasıl olacağını kestirmek zor ama iyi bir albüm olması öncelikli temennimdir . Kayıt işini de Rick Rubin ile beraber yapmazlarsa iyi olacak. Bob Rock çoğu kişi tarafından eleştiriliyor ama bu konuda çok iyi iş çıkarmıştı.

A J F A metallicanın benim iiçin en iyi 3 albümünden biridir. Ana sebebi de kemik gibi soundudur, o sounda geri dönmeden ne yapsalar artık beğenemeyeceğimden korkuyorum, gençlik yıllarımın ilahlarına şu an club brugge maçındaki beşiktaşı izler gibi bakıyorum. seviyorum, kızıyorum, istiyorum ve bekliyorum ama ümidim yok..

• lathspellinfield kullanıcısına yanıt
    O albümde bas eksikliği olması albümün kendine has ve güzel bir sesinin olmasını sağlıyor.
  • Guitar Hero 3 sürümünü dinlemeni öneririm. Daha kaliteli yapılmış.
  • quote:

Guitar Hero 3 sürümünü dinlemeni öneririm. Daha kaliteli yapılmış.

Kesinlikle şarkılar bambaşka olmuş. Çalarken fark etmiştim sonra hemen indirdim.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    bas gitar gereksiz ve boş bir enstrümandır
  • quote:

Orijinalden alıntı: john ronald reuel tolkien

quote:

Kesinlikle şarkılar bambaşka olmuş. Çalarken fark etmiştim sonra hemen indirdim.

Diğer kayıtlar da o kalitede olsaydı belki daha çok beğenilirdi.
  • quote:

quote:

quote:

Load ve reload en kaliteli kayıtları oldu bence. Hiç bir albümleri de o kadar temiz ses sunmuyor bence. Umarım bu albümde load kalitesinde olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarja Turunen

for whom the bell tolls şarkısını dinlemedin sanırım.

• quote:

quote:

Metallica'nın ilk 3 albümünde, Opeth, Iron Maiden gibi gruplarda bas gitar zaten gerekli açıklamayı yapıyor.
    Bunu söyleyen olsa olsa troll olur
  • john ronald reuel tolkien kullanıcısına yanıt
    aman Allah'ım bassı en iyi olan metal parçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarja Turunen -- 1 Mayıs 2015; 13:47:53 >
  • quote:

aman Allah'ım bassı en iyi olan metal parçası

Kesinlikle. Birde Cliff Butonun çaldığı bir video vardı youtube da. Onu izleyin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Load ve reload en kaliteli kayıtları oldu bence. Hiç bir albümleri de o kadar temiz ses sunmuyor bence. Umarım bu albümde load kalitesinde olur.

Evet, Bob Rock ile birlikte yapılan Metallica, Load ve Reload en kaliteli kayıtlara sahiptir. Garage Inc. albümünün aynı dönemde kaydedilen şarkıları da bu kalitededir. Master of Puppets albümünün kaydı da iyidir. Geçen sene çıkarılan Ronnie Rising Medley şarkısının kalitesinde olsa bile yeterli olur ama elbette daha kaliteli olmasını da isterim.

• quote:

quote:

şu adama cevap vermeyin trollün teki
  • quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

Dave aslanım Metallica'ya 5.adam olarak gir.Megadeth grubunu kapat gizliden riffleri çal ve Metallicaya gel :)) sana kapımız açık

Yer yok ki bizde
  • Megadeth - Metallica tartışması yapılabilir ama konunun amacına uygun olarak ortaya koydukları eserler ve yeni albümlerini ele alarak olur. Yıllardır süregelen tartışmayı burada yaparak konuyu amacından saptırmayın.
  • ergenlikte müzik grupları keşfedersiniz, "işte bu lan, zirvedir lan bu zirve" dersiniz. yıllar sonra kimi unutur, kimini azaltırsınız ya, heh işte benim için bu kategoriye girmeyen 4, 5 efsaneden biridir metallica. papa het osursa dinlerim.
  • Bence de konuyu kapatmalısınız.

• Stxanger iyi trollemiş :)

• Arkadaşlar bu seneden sonra artık öyle efsane albüm beklemek gerçekten çok gereksiz olur. Metallica'nın zatne en belirgin özelliği farklı şeyler denemek ve daha önce yaptıklarını tekrarlamamak. Zaten efsane şeyleri geçmişte yaptılar. Bu zamandan sonra farklı ve kulaklarına hoş gelen şeyler yaparılar. Zaten kanıtlamaları gereken birşey kalmadı. Zevk için yapacakları için çok da birşey beklememek gerek
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.