Şimdi Ara

yalvariyorum bakin bi (MEZUN)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
2.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aptalligima doymuyorm surekli agliyorum napicagimi sasirdim. 12. Sinifta harbiden hic calismamstim ve 210bin olmustum ama tip icin yanip tutustum mezuna kaldim. Ama bu sene gercekten calistim denemelerim 90-100 net geliyordu. calismasam hadi neyse dicem 100 binim icinde olurum diyodum da ki bi baktim 180 bin. Turkce,matematik beni batirdi. Simdi yuzum yok soylemeye ama tip icin tekrar hazirlanmali miyim? Yoksa bi yer yazip gideyim mi? Ben tiptan baska bi sey yapamam yani aklim da hep kalicak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mesele tıp ise avrupadaki sınavsız alan tıp fakültelerini dene. Sağlık sektörü ise ftr hemşirelik falan bak.

• Yani kalma bi daha mezuna diyosun? Of allahim ne hayallerim vardi ya

• quote:

Orijinalden alıntı: aycekilsurdan

Aptalligima doymuyorm surekli agliyorum napicagimi sasirdim. 12. Sinifta harbiden hic calismamstim ve 210bin olmustum ama tip icin yanip tutustum mezuna kaldim. Ama bu sene gercekten calistim denemelerim 90-100 net geliyordu. calismasam hadi neyse dicem 100 binim icinde olurum diyodum da ki bi baktim 180 bin. Turkce,matematik beni batirdi. Simdi yuzum yok soylemeye ama tip icin tekrar hazirlanmali miyim? Yoksa bi yer yazip gideyim mi? Ben tiptan baska bi sey yapamam yani aklim da hep kalicak gibi.

kardeşim bende senin gibiyim geçen sene 290k dan bu sene tıp için 50k ya çektim bakalım lys ile olacakmı
    birde eğer sende benim gibi gerçekten tıp istiyorsan gerekirse 4. yılına bile kal ama sevdiğin işi yap hayatının geri kalan yılları için bence bir yıl çokta önemli değil ama yinede lys kas yani benim görüşüm bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu sene belliki gereken seviyede calismamissin eger onumizdeki ssene de ayni sey olur diyosan kalma
    ama gercekten bu ise baskoyduysan girecem girmek icin gereken her seyi yapacam diyorsan kal.
    mf de 100bin olup bir sonraki sene 4-5 binlere ceken arkadasim var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ben yatip kalkip tip dedim o kadar emindim ki kendimden ygsye girerken allah kahretsin onlari

• Tıp kazanmak o kadar kolay değil başka alternatif ara bence

• Ben tip kolay demedim sagol

• Arkadaşlar ben mf yim ve diş hekimliğİ istiyordum ama ygsde çok heyecanlandım ve kötü bir sonuç aldım mezuna kalmak isteyenlerle bir whatsapp grubu kurmak istiyorum ilgelenenler LÜTFEN BANA MESAJ ATSIN
  • Tıp istiyorsan kal patron insan umudu ile yaşar hayallerin senindir kimsenin onu elinden almasına izin verme ne ygs lys nin ne de çevrenin..

• Rencide etmek gibi olmasın ama 90-100 net yapıyormuşsun sene içinde ve hala tıp diyormuşsun. Sence de garip değil mi?

• Nesi garip :D lysye ne kadar calistigimi biliyo musun :)

• Bi seneni daha harcamana bence cunku seneye gelecek soruların hiçbir garantisi yok bu sene biyere yerles seneye tekrar sınava girersin

• Tesekkur ederim bende biraz oyle dusunuyorum olmadi diyeteyik falan yaparim ya

• Hayaller tip hayatlar ebelik

• Hahhahah of sorma ya fena oldu

• Bende mezunum 2. senem dershanedeki sınıfımda daha iyi yerler için 4. senesinde olan kişiler var ve bu sene büyük ihtimal tıpı kazanacaklar. Ve 4. senesinde olanlardan birinin sıralaması ilk senesinde 600k imiş. Gerçekten idealin tıp ise ailen sorun çıkarsa bile onlarla konuşup bence bir daha denemelisin ki eğer gerçekten çalıştıysan ailende arkanda olur sorun çıkarmaz bence.

• Denemelerim iyiydi 90 100 arası gidiyodu demişsin de sınavda istediğini yapsaydım da tıp zor olacaktı. Çok üstüne düşme bence hayırlısı deyip geçmek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CLieNsoo51 C kullanıcısına yanıt
    Tek korkum seneye sinva sisteminde ki degisiklik.

• Tam emin değilim sen iyice araştır ama bildiğim kadarıyla gelecek senede bu sistem devam edecek sonraki yıl değişecek.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.