Şimdi Ara

Apple Watch (Tüm Modeller) [ANA KONU] (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
34.525
Cevap
769
Favori
1.806.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #22
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler gear s ile watch u karşılaştırın gear s2 demiyorum dikkat edin özelliklerine bakın yapabildiklerine yapamadıklarına bi bakın bu saatin ne işe yaradığını YARAMADIĞINI anlarsınız. Apple fanboyluksa en büyük fanı benim ama yok bunu yapacağına 10 sene saat çıkarmasaydındaha iyiydi. Bu saati kullanmak isteyen aksesuar olarak kolına takar hergün şarj ettiği bir aksesuar😄😄😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kedi ciger meselesi. Sert elestiri getirenlerin elinde watch olmaktan ziyade bir defa dokunup incelediklerini sanmam

• Senin yaşın 15 i geçmez yada akıl yaşında bir aorun var anlaşıldı muattap alınacak biri değilsin hadi bak işine gücüne

• Gerçekten mükemmel demek bana göre çok yanlış bir çok yönden eksiği var ama genel olarak şık ve gelen bildirimleri görmek bana yeter diyorsanız işinizi görür. ( ki burada bile şarj konusu büyük sıkıntı ) tekrar alma imkanım olsa alırdım tekrardan büyük ihtimalle. Fabrikada ne ses ne de titreşimi duyamadığımdan dolayı elimde titreşim ile bildirim göndermesi benim için en güzel yönü. ( bu da tüm akıllı saatlerde var zaten). Şık ve iPhone ile tam uyumlu çalışma haricinde bana göre albenisi olan bir şey değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat konusunda kararsız kalan arkadaşlara, alternatif ; her ikisini de kullanmış birisi olarak pebble saatleri önerebilirim.. Apple Watch ı satıp tekrar pebble time steel almamın en büyük sebebi batarya ömrü.. Hemen hemen bir çok şey appple Watch ı aratmıyor , fiyat olarak da çok daha ucuz..

• EHABERDAR kullanıcısına yanıt
    Saat uzerinden arama yapip konusturuyor mu. Siriye ulasim sagliyor mu. Alternatif olabilir

• Sizce şu an almak mantıklı mı yoksa yeni modeli beklemeli mi?

• Yeninin yenisi teknolojinin gelismesi bitmez. Al keyfine bak bnce

• quote:

Orijinalden alıntı: JackTheSurvivor

Sizce şu an almak mantıklı mı yoksa yeni modeli beklemeli mi?

Kesinlikle eylül ayındaki etkinlik beklenmeli.
  • ahaste A kullanıcısına yanıt
    Maalesef bunları yapamıyor

• Apple watc da kilit nokta bnce Su gecirmezlik-watch uzerinden aram-siriye ulasim.
    Watchos3 ile siri cok ddaha fonksiyonel olmus. İleride saate dokunmaya bile gerek kalmayacak kolunu kaldir sor herseye yanit al

• Severek aldığım, özenle kullandığım, beklenti sahibi olduğum, ancak 2 ay sonra koluma taktığım ve şarj etmek zorunda kaldığım bir bileklikten farkı kalmayan, bir zaman sonra neredeyse saate bile bakmak için kullanmadığım, çiziksiz, eziksiz, altındaki yazıları soyulmamış, sadece shazam uygulaması yüklü olan, ancak o uygulama da kağnı hızında çalıştığı hatta bazen hiç çalışmadığı için yine telefondan açtığım Apple Watch Sport cihazın, ilk ve tek yere düşüşünde ekranı tuzla buz oldu.

Cihazı yenilemek için bir cihaz parası kadar daha isteyeceklerini bildiğim halde, yere düştüğü saniyeden itibaren bir gram sinirim bozulmadı sanki düşse kırılsa kullanılamaz hale gelse de atsam kenara diye düşünüyormuşum gibi.
    Bu cihaz övgüyü hak etmiyor. WatchOS 3 ile de uygulama açılış hızları olması gereken seviyeye gelecek, onun da şaşkınlığı, alışma evresi 3 günlük heves ile sona erer, normale döner.

• Onur__ kullanıcısına yanıt
    Ne kadar yükseklikten düştü hocam? Ve Nasıl bir zemine düştü? Cihaz değişim ücreti alırlar tabi hoş bir durum değil kullanıcı için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz silikon cok guzel. Renk pigmentleri harika verilmis. Tam Yazlik

• Resim neden upload edemiyorum acaba. Hata felanda vermiyor yuklendi diyor bsey yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Ne kadar yükseklikten düştü hocam? Ve Nasıl bir zemine düştü? Cihaz değişim ücreti alırlar tabi hoş bir durum değil kullanıcı için.

Hep siyah metal kayışla kullanıyordum çinden aldığım, bir kere de şu beyaz spor kayışı kullanayım dedim yine çin malı, akşam kayışı çözerken telefon ileriye doğru attı kendini kolumdan, orjinal kayış materyali, mukavemeti her ne ise ondan farklı olduğu için ileri doğru atma efekti verdi sanırım yan sanayi kayış.

Saati çıkarmak için her iki kolun birleştirildiği bel hizasından ekran üzeri laminant parkeye düştü.

Teknolojik cihazlarımı özenle ve temiz kullanırım. İlk düşüşte patlayabiliyor. Dikkatli kullanın. Değişim ücreti 200-300 lira olsa belki dicem de 700-750 TL civarı bir rakam olması gerekiyor. Direk çöp oldu yani.

• Geçmiş olsun hocam, saatin son halinin bir kaç fotosunu atabilirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Orijinalden alıntı: Makale_Helvetia

Hep siyah metal kayışla kullanıyordum çinden aldığım, bir kere de şu beyaz spor kayışı kullanayım dedim yine çin malı, akşam kayışı çözerken telefon ileriye doğru attı kendini kolumdan, orjinal kayış materyali, mukavemeti her ne ise ondan farklı olduğu için ileri doğru atma efekti verdi sanırım yan sanayi kayış.

Saati çıkarmak için her iki kolun birleştirildiği bel hizasından ekran üzeri laminant parkeye düştü.

Teknolojik cihazlarımı özenle ve temiz kullanırım. İlk düşüşte patlayabiliyor. Dikkatli kullanın. Değişim ücreti 200-300 lira olsa belki dicem de 700-750 TL civarı bir rakam olması gerekiyor. Direk çöp oldu yani.

geçmiş olsun hocam, valla ben saati çıkarırken dizime sabitleyip öyle çözüyorum spor kayışı, şimdi çinden spor kayışlar geliyor dört adet, mutlaka aralarında kalite farkı vardır orjinal kayış ile,daha da dikkatli kullanırım. TPU kılıf da kullansaydınız keşke bir nebze daha korurdu,şeklini bozuyor saatin ama hassas aletler bunlar malum.

• Teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için.

Dize de sabitlerdim, düşme ihtimali olmayan yerlerde de çıkarırdım, ancak bazen nasıl oluyorsa oluyor işte. Ekran kırılması, çizilme, ezilme, soyulma, vs. aklınıza ne gelirse bu güne kadar hiçbir cihazımda yaşamamıştım, bu cihaz düştü ekran üstü, sekme ya da sürüklenme bile olmadı, başka hiçbir yerinde birşey yok, ekran tuzla buz malesef.

Çinden bolca kayış vs aldığım için hediye olarak etrafını koruyan plastik koruyucu ve ekran koruyucu jelatin de gelmişti ancak denemek için bile takmadım, zaten hissiyatı için kullandığım bir cihazdı, koruyucuyu yakıştıramadım, ekran koruyucu da kenarlardan boşluk kalıyordu, neyse artık yapacak birşey yok, ama koruyucuları kullanmadığım için bir pişmanlık yok yani. Yine olsa aynı şekilde kullanırdım heralde (tüm kenarları kaplayan ve kalkma yapmayan düzgün bir ekran koruyucu hariç tabi)

• Onur__ kullanıcısına yanıt
    tam da çinden kayış siparişi beklerken böyle bir yorum okumak da aklımda soru işaretleri bıraktı açıkçası :) yatak - koltuk hizasında çıkarırım saati bundan sonra neme lazım :)

bir appstore ile görüş hocam belki bir kolaylık yaparlar belli olmaz hiç.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.