Şimdi Ara

YENİ FİAT LİNEA (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.583
Cevap
8
Favori
754.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 bin ytl den başlayan fiyatlarla olacak gibi me geliyo bnm fiatın fiyat etiketi ortalaması 24bin baklım çıksın görcez
  • quote:

Orjinalden alıntı: osmanlı13

24 bin ytl den başlayan fiyatlarla olacak gibi me geliyo bnm fiatın fiyat etiketi ortalaması 24bin baklım çıksın görcez

grande punto 25 den başlıyor.

linea nın 24 den başlama ihtimali sence var mı?
  • 25000 - 35000 rakamları cok iddaalı özellikle 2000 motor için 35000 bence bunlar kdv dahil ÖTV hariç fiyatlar olabilir o zaman mantıklı oluyor

25000 * 1,37 = 34250

35000 * 1,60 = 56000
  • 2.0 motor dediğiniz 1.9 mjet dizeldir.

120 ve 150 hp iki tip.

tofaş bu motorlu linea yı bizim vergiler ile iç pazara 42-43 den aşağı veremez.
  • Tofaş Malesef Türkiye de ürettiği araçları pahalıya satıyor. İthal araçlar yerlilere göre daha ucuz. palio, albea, grande punto fiyatlarını ve sunulan donanımları karşılaştırın ne dediğimi anlarsınız!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: autoshow

Tofaş Malesef Türkiye de ürettiği araçları pahalıya satıyor. İthal araçlar yerlilere göre daha ucuz. palio, albea, grande punto fiyatlarını ve sunulan donanımları karşılaştırın ne dediğimi anlarsınız!!!

albea ve palio nun liste fiyatlarına aldanma gidip bayiye indirimli fiyat sorabilirsin
  • IYIDE BAYIDE FARKLI LISTE FARKLI NEDEN

AYRICA HOS BIRSEY DE DEGIL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebituran -- 9 Şubat 2007; 19:40:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nebituran

IYIDE BAYIDE FARKLI LISTE FARKLI NEDEN

genelde cogu fırmada oluo bu tabı kotu bısey
  • quote:

Orjinalden alıntı: nebituran

IYIDE BAYIDE FARKLI LISTE FARKLI NEDEN

reno nun bulduğu güzel bir yöntem.

fiyatları şişirip ilan ediyorsun sonra 3-4milyar indirip yüksek kar marjıyla satıyorsun.

hem müşteri indirim sanıyor hem de sen kazanıyorsun.

yerli üretim tofaş da liste fiyatı üzerinde bu kadar şişiklik yok.

asıl hoş olmayanı renonun yaptığı.
  • KANDIRMACADAN IBARET BIR OLAY
  • Ne kandırmacası

pazarlama taktiği.

sen dacia yı liste fiyatından mı aldın.

öyle yaptıysan yanlış anlama ama çok safsın.

yazıları da bir zahmet küçük harfle yaz.

sanki ilk kez karşılaşıyorsun böyle bir olaya .galyana gelme.
  • artik gunumuzda pazarlaa taktigi olmus bunu sen normal karsilayabilrsin ama benim mantigima gore insanlari kandirmak. ayrica bende arabayi liste fiyatindan almadim. yazilari kucuk yaz demissin buyuk olsa ne oluyor kucuk olsa ne oluyor buyur kucuk yazdim. emin ol hic zahmet olmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebituran -- 10 Şubat 2007; 22:36:58 >
  • KUSURA BAKMAYIN AMA FİAT KİMSEYİ KANDIRMA YOLUNA GİTMİYOR.LİSTE FİYATLARINI ŞİŞİRİP SONRA İNDİRİM YAPMIYOR.BİR ARAÇTA KAMPANYASI VARSA O ARAÇTA İNDİRİM YAPIYOR.ARAÇLARDA KAMPANYA YOKSA LİSTE FİYATLARINDAN ÇOK FAZLA BİŞE DEĞİŞMİYOR.KISACASI KİMSEYİ KANDIRMIYORUZ RAKAMLARI ŞİŞİRİP DAHA SONRA 3-4 MİLYAR AŞAĞI VERMİYORUZ HER ŞEY AÇIK SEÇİK İŞİNE GELEN ALIYOR İŞİNE GELMEYEN ASLINDA ALMAK İSTEMEYEN DİYEYİM ALMIYOR.FİATIN ŞU ANKİ ARAÇLARI GÜZEL VE GÜN GEÇTİKÇE DEĞİŞİYOR YENİLENİYOR VE GÜZELLEŞİYOR YENİLİKLER DEVAM EDİYOR BEKLEYİP GÖRECEZ "ben fiat arabasına binmem diyenleri" LİNEA,YENİ BRAVO VE SCUDOMUZ ÇIKINCADA BAHANE UYDURABİLECEKLERMİ HEP BİRLİKTE GÖRECEZ.SAYGILAR
  • bana kalırsa içini lüx yaparlar.çünkü dış görünşü yani büyüklüğü fln sanki biraz passat havası var.
    zaten eğer içinide lüx yaparlarsa bu arabayı 40 tan aşağı satcaklarını sanmıyorum
  • başlık 3 gündür yerlerde sürünüyor. içeriden bilgi veren Tofaşçı arkadaşlar nerdesiniz ?

bu arada @ havnitekin 5 şubattan beri iç tasarım fotosunu bekliyorum. daha ne kadar bekliyeceğiz acep ?
    selamlar...

quote:

Orjinalden alıntı: havnitekin

fiat lineanın en son iç tasarımı yakında fotosu geliyor....sanırım hemen hemen hazır

• bütün markalar liste fiyatından aşağı inerler. bu da gayet normaldir. ben geçen sen arabamı almadan evvel ankaradaki bütün fiat bayileri dolaştım ve her seferinde birbirine yakın ama aynı olmayan fiyatlar aldım. en ucuz bulduğum rakama da arabamı aldım. fiatın bi kaybı yok zaten, bayiler yaptıkları indirimleri kendi karlarından yapıyorlar.
  • bence cok tutulacak bu arac bende bekliyorum fiyatı ve içi insallah güzel olur
  • Güzel olacak bence de.
  • linea çıksın hemen gidip bakıcam çok güzel bi arabaya benziyor bence tr de tutulur bence kavuracak kompak sedanları
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

başlık 3 gündür yerlerde sürünüyor. içeriden bilgi veren Tofaşçı arkadaşlar nerdesiniz ?

bu arada @ havnitekin 5 şubattan beri iç tasarım fotosunu bekliyorum. daha ne kadar bekliyeceğiz acep ?
    selamlar...

quote:

Orjinalden alıntı: havnitekin

fiat lineanın en son iç tasarımı yakında fotosu geliyor....sanırım hemen hemen hazır

fotoğraflar hazır ancak yayım ön iznini alamıyoruz....alır almaz muhteşem fotoğraflar önce burada..........

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.