Şimdi Ara

M2[Singapur] Ana Konu || 11 yıllık Hard Emek Global Server (291. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.092
Cevap
33
Favori
150.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bazen emeğinin karşılığını alamıyor olmana hak veriyorum ayrıca yöneticilerde ilgisiz burda da haklısın

geri döndüm ben piyasanın anası ağlamış NormanReedus yıkılmadı ayakta
    oynayan var mı ?
  • Oynayan kimse kalmadı mı gençlik nerelerdesiniz ?
  • Hudut34 kullanıcısına yanıt
    Bende dahil eski tayfa hep birakti galiba :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samochu

Bende dahil eski tayfa hep birakti galiba :D

yazık olmuş ya ben işler dolayısıyla oynayamıyorum ama siz niye bıraktınız :)
  • Ben tekrar başladım arkadaşlar bilgiinize.Gelmek isteyen gelsin.
    Online nasil artmis mi azalmis mi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Online nasil artmis mi azalmis mi :)

online hemen heme aynı,eskilerden gidenler olmuş ama gelenlerde var.
    Reis senin nick ne?
  • Celay C kullanıcısına yanıt
    server baya iyi aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudut34 -- 23 Aralık 2017; 15:44:18 >
  • Beyler ben de yeniden başlama kadarı aldım.Hala Online Olarak oynayan varsa yazsın.Yeniden bi oluşum içine girip sayımızı artıralım.Şuan yönetici alımı varmış galiba.Başvuru yapabilirsiniz.

3 yıl sonra yeniden

Wow2 ve globalden sıkılanlar varsa buraya davet edelim.Birlik olabilirsek oyunu yeniden canlandırabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lodz -- 5 Aralık 2017; 0:42:33 >
  • Beyler 4-5 kişi başlamak istiyoruz bir servere, buranın online sayısı nasıl womdan daha mı iyi bilen var mı?
  • the real komp T kullanıcısına yanıt
    Online hemen hemen aynı, wom2 biraz daha fazla olabilir. Zorluk açısından wom2, singanpurun yanında tr gibi kalıyor.
  • Lodz L kullanıcısına yanıt
    Tekrardan bir sans verebilirim acaba eski carim duruyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Celay C kullanıcısına yanıt
    Singapurda kolay olan ne hocam, dışardan baktıgımda tr gibi duruyor

• the real komp T kullanıcısına yanıt
    npcde +8 itemler satılıyor, metinler efsun nesnesi atıyor. Sadece 1 hafta oynasan çarı dizersin. Sen en son ne zaman oynadın bilmiyorum ama şuan oldukça kolay sv.
  • Her iki serverda da oynamış biri olarak singapur wom2den daha zor diye düşünüyorum. Singapur'un en sevdiğim yanı eventleri aşırı cömert. Event konusunda en iyi server diyebilirim. Geçen sene cadılar bayramında oyuna geri dönmüştüm. 2 günlük cadılar bayramı eventi vardı. 15 level çar ile 1. köyde 2-3t' lik item kasıp çarı full dizmiştim. Event vakitleri dışında ölü gibi. BK okutmak biraz zor gibi, çok yakıyor.
  • quote:

Tekrardan bir sans verebilirim acaba eski carim duruyor mu

Eski dostum selam. Oyuna event zamanı başlamak lazım aslında yoksa para kasmak sıkıntı. Ben oyunu bırakırken çarı oyunda tanıştığım bir arkadaşa bırakmıştım.O arkadaş ne yaptı onu da bilmiyorum.

Kısaca Sıfırdan yeniden başladım.eskisi kadar fazla vakit harcamayacağım. Çünkü yoğun çalışıyorum ama oyunda bir arkadaşlık ortamı olmalı. Bu yüzden birbirimizi ekleyelim arkadaşlar. Tavsiye edin yeni server arayanlara. Taze kan her zaman iyidir. Oyunda yardımcı olabilecek arkadaşlar bana ve yeni başlayanlara destek olmalı. Herkesi bu yardım kampanyasına davet ediyorum.

Char Adı : QuantumBreak

Biraz ingilizce bilen Zamanı olan arkadaşlar yönetici olarak başvuru yapabilir.Hala alıma devam ediyorlar.

🆙 🆙 🆙 🆙 🆙

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lodz -- 5 Aralık 2017; 16:29:5 >

• Cazoria kullanıcısına yanıt
    Event zamanı server biraz daha hareketleniyor. Düşük lvl char ile milyonlar kasmak mümkün. En sevdiğim yanı da bu serverın bu. Oyuncu sayısı biraz daha artsa. Ticaret canlansa tutulamaz bu server. Bu da biraz bizim elimizde. Taze kana ihtiyaç var. Arkadaşlarınızı davet edin. Birlikten kuvvet doğar diye boşuna demiyoruz 💪

Valla bu servera 70-80 kişi kazandırmıştım zamanında ama serverda süreklilik olmadığından herkes bıraktı gitti. Süreklilikten kastım event vakti server aşırı canlı fakat event bitince bildiğin ölüyor, insanın oynayası gelmiyor. Facebook grubu açmıştık, türk loncası kurmuştuk. Baya kalabalık ve aktiftik. Facebook grubu bir ara 80 kişiyi görmüştü ama dediğim gibi kimse tutunamadı :)
    Ayni durumdayim bende gun icinde iste oluyorum aksam bir iki saat civari oyunda olurum zaten hafta sonu girerim rahat oyudaki nicklerimi bile unuttum desem yeridir aksam indiriyim uplarim konuyu nicklerimle :)

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.