Şimdi Ara

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
849
Cevap
0
Favori
98.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEKRAR HAYIRLI UĞURLU OLSUN DRAKNESS_EC

CAM FİLMLERİ NE MARKA HANGİ TONDA YA DA KAÇ NUMARA WE NE KADAR TUTTU ? BENDE YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM TEŞEKKÜRLER...
  • toyotanın orjinal esmerce yazmıştı daha çnce markasını ilk 2 harfi Ll (gerisini hatırlamıyorum) heo ultraviyole hemde 7 balyoz darbesine kadar (dıştan) kırılmıyor.600 ytl
  • lumar dı sanırım yanlış hatırlamıyorsam..ön cam hariç 5 cam için 600 ytl yani ?_? peki polis bir sorun çıkarmasın yani renk tonu olarak uygun yasal formatlardamı bilmediğim için sorayım dedim ..ilgine için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: armani_

lumar dı sanırım yanlış hatırlamıyorsam..ön cam hariç 5 cam için 600 ytl yani ?_? peki polis bir sorun çıkarmasın yani renk tonu olarak uygun yasal formatlardamı bilmediğim için sorayım dedim ..ilgine için teşekkürler

Evet Llumar diye yazılıyordu sanırım.Evet ön cam hariç bütün camlar için 600 ytl.Ama güya kampanyadaymış.Valla babam da aynısını sordu yetkili kişi bu yasak olmayan ton ama polisle ilgili en ufak bir problem olduğunda bütün sorumluluğu biz üstümüze alıyoruz dediler.Ama çok da koyu değil zaten.Bence tam ayarında rengi. Ayrıca tabiki anladığım konulara cevap vereceğim sonuçta yardımlaşmak ve birşeyleri paylaşmak için buradayız

• ayrıca sayın armani_ imzama nasıl sizinki gibi DH Toyota Takımı imzası koyacağım?
  • yapmaya formülü wermeye çalıştım copy paste ettim ama resim çıkıyor ekranda darkness_ec :( normalde formülü yazıorum ama olmadı ...forumda olması lazım biraz araştır bulamazsan ben bir şekilde denerim nasıl yollayacağımı ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _atik_ -- 13 Haziran 2008; 18:22:02 >
  • ok bulamazsam söylerim.Bu arada adım emre
  • harbiden neden dizel çokmu km yapıyorsun yılda 30 000 bin falan yoksa hiç değmez mazot ve benzin arasında ne kadar fark kaldı ki fiyat açısından.
  • pasha1982 aracının fotolarını çok merak ettim
  • ya şu imza olayını bulamadım
  • kimse yardım etmeyecek mi yaw?
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

pasha1982 aracının fotolarını çok merak ettim

ekliycem arkadaşım ama bu c.tesi nişanım var onun koşturması telaşından vakit bulamıyorum ama en kısa zamanda ekliycem
  • bu gece tatile çıkıyorum arkadaşlar.1 hafta yokum
  • iyi tatillerr deniz kum güneş ve alkoll tabi benim görüşüm
  • quote:

Orjinalden alıntı: pasha1982

iyi tatillerr deniz kum güneş ve alkoll tabi benim görüşüm

NO alkol YES meyvesuyu
    (yolculuklarda)
  •  <<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM
  • çok masumane bir foto.
    ön panjuru değiştirip makyajlılarınkinden takmayı hiç düşündün mü?
  • Hiç düºünmedim çünkü böyle daha sportif ve güzel buluyorum.
    gerçekten de çok masum görünmüº ama :)
  • teşekkür ederim.tatilde de girebilme fırsatı buldum.yarın dönücem
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar1646

teşekkür ederim.tatilde de girebilme fırsatı buldum.yarın dönücem

hayırlı yolculuklar.Lütfen dikkati olun malum yaz sıcakları
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.