Şimdi Ara

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
849
Cevap
0
Favori
98.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Korhan bey işgüzarlık değil,gördüğünüz gibi fotoğraflar ve videolar ayrı ayrı var.Aynı başlıkların devam ettirilmesi bilgiye kolay ulaşım açısından önemli ve konunuzu ben kilitlemedim, böyle bir yetkim yok.Ben yönetime kilitlenmesini istediğimi söyledim sadece, onlar da uygun görmüşler ki konu kilitlenmiş,saygılar.
    quote:

Orjinalden alıntı: unloved

quote:

Orjinalden alıntı: KoRHaN50

sayın iakalınlı benim başlığımı kitlemişiniz ama eger baslığın ismini okuduysanız fotograf ve VİDEOLARınız yazıyor fotograflar bu başlık altında zaten var mantıgıyla ki bana hiç haber vermeden baslığı kilitlemeniz hiç hoş değil. Belki video ve yeni fotografları eklicek arkadaslar vardı nerden biliyorsunuz? Tamamen işgüzarlık bu

arkadaşım bekle sana videolar bölümünü göstericem

• Avına hazırlık yaptığı doğru, bir beyaz, bir de gri balıkçılın fotoğrafını çekmek için ikimiz de pusuya yatmıştık o sırada.Sonra ben kafamı yukarı çevirdiğimde bu pozu çok hoşuma gitti..Beğeniniz için teşekkürler en yakın zamanda yeni pozları da gelecek,selamlar.
    quote:

Orjinalden alıntı: hmz53

quote:

Orjinalden alıntı: iakalinli

Bu da benim Corolla, 2004 Terra 50.000 km
    Fotoğraf çekmek için dağ bayır gezdiğimden biraz kirli ama yine de yakışıklı bakıyordu, dayanamadım çektim.
     <<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM

Canon 350D ve 100-300mm USM lens ile çekilmiştir.

hocam ama bana sorarsanız bu araç harika bir araçtır duruşu ile insanı büyülüyor tıpkı avına hazırlık yapan panter gibi
    burada bu kadar araç vardır ama favorim budur benim bence abi baksana şuna yahu

• quote:

Orjinalden alıntı: hmz53

quote:

Orjinalden alıntı: esmerce

quote:

Bu da benim Corolla, 2004 Terra 50.000 km
    Fotoğraf çekmek için dağ bayır gezdiğimden biraz kirli ama yine de yakışıklı bakıyordu, dayanamadım çektim.

Canon 350D ve 100-300mm USM lens ile çekilmiştir.

Resim dediğin budur

hocam araba budur demediniz resim budur dediniz düşündürücü oldu
    arecı değilde resmimi beğendiniz
    kazasız belasız günlerde.

Araç güzel olmasa resim bir işe yaramaz ki hem ben demesemde milyonlar demiş "araba budur"

• Yeni kasa gerçektende Camry e fazlasıyla benziyor,koyu renkli bir Corolla yı ya da gece zayıf ışık altında gri bir Corolla yı -özellikle biraz uzaktan- Camry ya da eski kasa S serisi sanmak mümkün.
  • quote:

Korhan bey işgüzarlık değil,gördüğünüz gibi fotoğraflar ve videolar ayrı ayrı var.Aynı başlıkların devam ettirilmesi bilgiye kolay ulaşım açısından önemli ve konunuzu ben kilitlemedim, böyle bir yetkim yok.Ben yönetime kilitlenmesini istediğimi söyledim sadece, onlar da uygun görmüşler ki konu kilitlenmiş,saygılar.
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: KoRHaN50

sayın iakalınlı benim başlığımı kitlemişiniz ama eger baslığın ismini okuduysanız fotograf ve VİDEOLARınız yazıyor fotograflar bu başlık altında zaten var mantıgıyla ki bana hiç haber vermeden baslığı kilitlemeniz hiç hoş değil. Belki video ve yeni fotografları eklicek arkadaslar vardı nerden biliyorsunuz? Tamamen işgüzarlık bu

arkadaşım bekle sana videolar bölümünü göstericem

haklısınız özür dilerim ben o anda biraz moral bozuklugu ile öle konuştum daha sonra böle bi başlık oldugunu farkettim. Kusura bakmayın bir daha ki sefere daha dikkatli olurum. Saygılar...

• BEN 97 GLİ SAHİBİYİM İYİKİ TOYOTA KULLANIYORUM
    <<<<HER ZAMAN TOYOTA>>>>

• HEY TOYOTACILAR AKŞAM SİZLERE SÜPRİZİM OLACAK BEKLEYİN...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ercan_wrc

HEY TOYOTACILAR AKŞAM SİZLERE SÜPRİZİM OLACAK BEKLEYİN...

hayırdır ???????????
  • quote:

İyi de hangi akşam?
  • quote:

quote:

İyi de hangi akşam?

çocuklarınız icin oyun yüklemiş burada değil "HEY TOYOTACILAR ANK TOPLANIYORUZ" adlı başlık altında son sayfada zanendersem bulabilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

İyi de hangi akşam?

çocuklarınız icin oyun yüklemiş burada değil "HEY TOYOTACILAR ANK TOPLANIYORUZ" adlı başlık altında son sayfada zanendersem bulabilirsiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_21584635/mpage_4/key_/tm.htm

• evde tadilat var .. tadilat bi bitsin bu arabaya yapcaklarımı o zaman görün... ön plakayı degiştirecem ilk işim o .. kare olacak. kapı kolları krom .. çelik jant.ama gene aynı lastikleri kullancam cünkü üzerindeki perfonmans lastigi.. camlar renkli camla degişecek... xeon far.. kollutlar deri kaplancak..tavanı açtırmayı düşünüyorum ama kararsızım hoş dururmu aceba .. bu arada triptonik vites bu araç bu konuda sorularınız olursa yardımcı olurum..
  • arkadaşlar plaka seri den alınma ama güzel den geldi... adım: CİHAN plaka da C denk geldi...
  • Bu benim eski toyota. Bekleyin...

• Onu 6 sene sorunsuz bi şekilde kullandıktan sonra sattım ve bunu aldım.

• Dtiryaki;

İki araç arasında konfor farkı vardır eminim,peki performans farkı nasıl?
  • Performans farkı var ama eskisi daha iyi. Toyotanın en iyi kasası bence onlardı.
  •  <<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: dondurmaci

maaşallah

allah herkesin kalbine göre versin....

kurtlar vadisinde gelecek bölümde kullanılacak araba belli olmuştur...

45 C 2910

cendere cendere cendere cendere cendere cendere cendere cen ....

dediğim gibi olmuştur . kurtlar vadisi 31. bölümde polat yerimdarın bmw x5 nin önünde pehlivan nevzatla püsküllü erhan böyle siyah bi corollaya bindiler....

cendere cendere cendereee cendereeee ceeeeennnnn ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dondurmaci -- 29 Mart 2008; 15:56:35 >

• işte benim çavuşum

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.