Şimdi Ara

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
849
Cevap
0
Favori
98.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: tnskc

Arkadaşlar attığınız adıma bile dikkat ediyorsunuz acaba bir şehidi incitirmiyim diye.

Herkesin özellikle şu dönemde 15-25 yaş arası herkesin gidip görmesi gereken yerler. Yeni Tuğba Özay lar ile karşılaşmamamız için. Ya da Çanakkale savaşlarının Japon lara ya da Ruslara karşı yapıldığını sanan (gerçektir bir tv programında sokak röportajında gördüm) bir Gençlikle karşılaşmamak için.

Topic de nerden nereye?

Desene dostumuzu düşmanımızı bilmiyoruz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: silverstar68

quote:

Arkadaşlar attığınız adıma bile dikkat ediyorsunuz acaba bir şehidi incitirmiyim diye.

Herkesin özellikle şu dönemde 15-25 yaş arası herkesin gidip görmesi gereken yerler. Yeni Tuğba Özay lar ile karşılaşmamamız için. Ya da Çanakkale savaşlarının Japon lara ya da Ruslara karşı yapıldığını sanan (gerçektir bir tv programında sokak röportajında gördüm) bir Gençlikle karşılaşmamak için.

Topic de nerden nereye?

Aslında bilmekte istemiyoruz galiba...birileri birgün fena çarpacak ama iş işten geçmese bari....

• En azından bilsek,bilipte savaş esnasında düşmanlarımızın duyduğu kadar saygı duyabilsek askerlerimize..

Ama bir kültür yozlaşmasıdır bir umursamazlık - hoşgörüsüzlüktür ki almış başını gidiyor,nereye kadar..

quote:

quote:

quote:

Topic de nerden nereye?

Aslında bilmekte istemiyoruz galiba...birileri birgün fena çarpacak ama iş işten geçmese bari....

• kısacası gecmisinden haberi olmayanın veya gecmisinden haberdar olmak istemeyenin geleceği bence hicte parlak deildir.(TURK DEİLDİR) dediğin gibi cok gec olmadan fırsat bulup başımızı duvara gecmisimizi arastıralım az da olsa bilgimiz olsun
  • YORUMLARINIZI BEKİYORUM..

<<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM
  • FAZLA BİR SEY YAPMADIK AMA SADE

• İYİ

• 4

• jantlar gercekten cok yakismis, uzun zamandir bi arabaya soradan takilmis bir jantin bu kadar yakistigini gormemistim nazarlardan uzak ciziksiz kazasiz kullanirsiniz umarim
  • Gerçekten jantlar yakıyor arabanın rengide çok güzel, araç başka renk olsa jantlar fazla sırıtırdı belki ama bu renk ile çok güzel bir uyum içinde.

Allah kaza bela vermesin @barbar conan ... çok güzel araba
  • arabanı rengi, jantlarla uyumu gerçekten çok güzel. çok sade ama çookkkk havalı bir araç olmuş güle güle kullanın aracınızı
  • Zevk sahibi olduğunuz belli,çok güzel görünüyor sade ama güçlü ve gösterişli bir görünüm elde edilmiş.

Kazasız belasız günlerde kullanın inşallah.
  • ne yani benim arabam kötü mü onu mu demeye calısıyonus sak saka tabi
    allah kazasız belasız surusler
    sakarlardan dikkatsizlerden acımasızlardan
    cocuklardan ve cocuk gibi olanlardan uzak tutsun.
    jantları ne kadara aldınız?(lastiklerle birlikte)
    performans ta yol tutuşunda yakıtta değişmeler oldu mu?
  • bu renk ve bu jantlar çok güzel olmuş...
    Maaşallah Maaşallah...
    dadından yinmez...
  • İLGİ VE GÜZEL DÜSÜNCELERİNİZ İCİN HERKESE TESEKKÜR EDERİM ...
  • ARABANIN YOL TUTUŞU GERCEKTEN COK DEGİŞTİ, ESKİDEN BELİRLİ BİR HIZDAN SONRA YOL TUTMADA BİRAZ SORUN OLUYORDU SİMDİ -180-KM DE BİLE HERSEYE HEMEN CEVAP VEREBİLİYOR. SÜSPANSİYONDAN DOLAYI BİRAZ KONFORDAN FERAKAT ETMEK GEREKİYOR TABİ . GERİ KALAN HERSEY NORMAL HERHANGİ BİR DEĞİŞİKLİK OLMADI İLK ÖNCE 3-4 GÜN ÇİN MALI JANT DENEDİM AGIR GELDİ BU JANTLAR TAHMİN EDİYORUM ORJİNALİNDEN BİLE HAFİF LASTİKLERLE BERABER İKİ JANTTIDA KALDIRA BİLİYORUM ZORLANMADAN, TAHMİN TABİ , YAKIT YİNE AYNI BİR SORUNYOK ...... KL 2007 -4D4- 205-17 İNÇ-

• aha da benmki işte 2. sevgilim benm kardeşim daha cok denilecek sey var dış dızayna yeni geçtim cam tavan yaptıracam body kıt yaptırmak ıstemıyorum cunku hem pahalı hemde ilk kasıste herşeyi dagıtırım dıye dusundum cam tavan hıkayesınde su falan gırer dıyolar var mı bılgısı olan

• pardon resim gıf olmus galıba

•  <<TOYOTA>> cılar ARABALARIMIZIN RESİMLERİNİ BURAYA KOYALIM

s

• quote:

s

hey yawrum benim bee fotoğraflara bak hem orjinalci hem toyotacı hemde fotografcı yakışır benden on puan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unloved -- 18 Ağustos 2007; 2:24:37 >

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.