Şimdi Ara

<<<☆ MEIZU PRO 5 ANA KONU ☆>>> (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
11
Favori
9.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu telefonu yurt dışından getirsek çakma IMEI atabilirmiyiz bilgisi olan var mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihatyld24

Merhaba arkadaşlar bu telefonu yurt dışından getirsek çakma IMEI atabilirmiyiz bilgisi olan var mı.

+1967

• Ne demek istediniz anlamadım.

• Mx5 pro nun mx5 ten farkı solo amfi kullanması. Acaba bu telefon harici amfi kullanmadan 40-100 ohm civarındaki kafaüstü kulaklıkları sürebilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zdhakan -- 2 Ocak 2016; 15:36:06 >
  • zdhakan kullanıcısına yanıt
    Yalnız bu telefon mx5 pro değil, meizu pro 5 isimleri çok benzer karıştırıyor insan :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben telefonu çok beğendim.aliexpressten satıcı tavsiye edebilecek olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihatyld24

Merhaba arkadaşlar bu telefonu yurt dışından getirsek çakma IMEI atabilirmiyiz bilgisi olan var mı.

Fikri olan yokmu?

• Evet afedersiniz bu model pro 5 olarak geçiyormuş. Benim açımdan özellikle ses olarak da fark olur mu diye merak ediyorum mesela harici amfi kullanmaya gerek bırakmasa ne güzel olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zdhakan -- 3 Ocak 2016; 1:48:49 >
  • arkadaşlar bu teli rusya dan getirtmek üzereyim 4 g de 800 bandı desteklemiyor muş? Burda sıkıntı yaşarmıyız 4.5 g ile ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar aliexpres ten bakıyorum kimse türkiyeye yollamıyor.Hiç başka yerlerden sipariş veren varmı?Gerekirse vergisini öderiz.yoksa aracı kurumlarsa 200 300 koyuyor çok pahalı oluyor telefon
  • thehspeed T kullanıcısına yanıt
    64 lük ve kayıtlı olsa ben düşünütdüm
  • 2 adet yurtdışından yeğenim getiriyor. Pasaport kaydınıda yaptırıp 1ni satacağım. 4g 64 gb ROM olan siyah gümüş olan model

• Bu cihazın ikinci imeı nosunu nasıl görebiliriz?Bende bir tane görünüyor.

• xperiat55 X kullanıcısına yanıt
    son g sürüme geçerseen 2sinide görürsün
  • ibrahim32 İ kullanıcısına yanıt
    Ne kadar hocam ? 500 dolardan az tutmamıştır heralde
  • Arkasindaki jelatinde yaziyormus,ordan hallettim.Cinden geldi,A surumleri mevcut.En son dun yayinlanan guncellemeyi yukledim ama tamamiyla ingilizceydi.Tekrar 4.5.3A surumune dondum.G surumune nasil geciyoruz?Internette MX5 ve diger birkac meizu cihazdan bahsetmisler ama Pro 5 den bahsedilmemis
  • Elinde 4 gb ramlik modelden olan arkadaş var ise imei işlemi halledilmiş cihazdan arıyorum ilgilenen arkadaşlar pm atmanızı rica ederim.
  • bu cihazı alabileceğimiz yer varmı?
  • ibrahim32 İ kullanıcısına yanıt
    Varsa talibim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • telefonum elime ulaştı. %70-80 türkçe olarak aldım. ancak kendi uygulamaları hariç türkçe olmayan bir yere denk gelmedim. daha önceki telefonum LG G2 idi. karşılaştırma yapacak olursak pil inanılmaz güzel. pazar akşamı fulledim. bugün %50 şarj var şu anda. 3g olarak kullanmadım. ancak wifi gündüz sürekli açık. pek telefon görüşmesi yapmam. lg g2 ile günü zor çıkartıyordum.

kamera inanılmaz hızlı çekiyor. görüntü kalitesi gerçekten çok hoş. gece ev içindeki çekimlerde tatminkar. kameranın menüsü bence gayet kullanışlı ve güzel. yavaş çekim modu çok başarılı. ön kamera önceki telefonuma göre çağ atladı.

arkaya arkaya birçok uygulama açtım. tık demedi. ısınma henüz görmedim. oyun denemelerimde nova3, modern combat 5 gibi oyunlarda şarj modu dengelideyken en ufak bir zorlanma vs. olmadı. oyunlar inanılmaz akıcı geliyor.

Telefonun yazılım sürümü : Flyme os: 4.5.4.2A Yazılım tarafından bakınca ilk etaptan LG G2 den sonra biraz zor geldi alışmam. ancak Flyme OS un kendine göre bir yapısı akıcılığı ve sadeliği var. Ben yazılımı beğendim. Kasma vs. yok.

Telefon 64 GB lık model. 52 GB kullanılabilir alanla geliyor. yapı olarak inanılmaz kaliteli. elinize aldığınızda kalitesini en ince ayrıntısına kadar hissettiriyor. Tuşların hissiyatı vs. gerçekten üst düzey.

Telefonun ses olayına gelirsek; yine önceki telefonumla karşılaştırabilirim. Kulaklık olarak audiotechina cks 77 kullanıyorum. direk onu taktım. ses menüsündeki hifi menüsünden ayarlar vs. yapmadan direk otomatik olarak ayarladım. sanırım cihaz kulaklığa göre kendi kendine ayarları yapabiliyor. bende bu kulaklıktan sonra düşük güçlendirme açıldı. HYPER X 2 ile denemeler yapıcam. büyük ihtimal Yüksek güçlendirme açılıcaktır. şunu söyleyebilirim; cks 77 ler dağıldı. ses gerçekten çok hoş ve güçlü. hoparlör vs. sesi yeterli. ama tabii bu kaliteye stereo hoparlörler olsaydıda kimse yok demezdi.

Ekran olarak gayet güzel. resim ve yazılar gayet keskin ve net. siyahlar gayet güzel seçiliyor. herhangi bir sorun görmedim. dokunmatik hassasiyeti güzel. ben otomatik modda kullanıyorum. ekran büyüklüğü korkutmasın. gayet güzel şekilde telefon ele oturuyor ve ekran boyutuna göre diğer telefonlardan çokda büyük değil.

Şarj olayı çok hızlı. aşağı yukarı 1 saatte şarj oluyor. şarj animasyonu çok hoşuma gitti.

Şu an için telefonu güncellemeyi düşünmüyorum. bu şekildede gayet stabil ve türkçe. yeni gelicek güncellemede Türkçe desteği olursa tabiiki güncellerim.
    Bunun dışında telefonda alışkanlıklardan gelen zorluklar oldu. menüler vs. diğer androidlerden farklı. ios a benziyor. ama gerçekten çok stabil.
    Wifi çekimi gayet güzel. LG G2 nin 2 tırnak çektiği yerde 3-4 tırnak çekiyor.

Ben telefondan çok memnunum. Bunlar benim kendi görüşlerim. Almak isteyenlere kararsız kalanlara öneririm.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.