Şimdi Ara

<<<<YENİ CLİO 4 PAYLAŞIM PLATFORMU ANA KONU>>>> (717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.963
Cevap
182
Favori
1.168.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturayı bizimlende paylaşabilir misiniz
    Biz de başımıza ne gelecek ne parça değişecek şimdiden öğrenelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Cvbnz için teşekkür ederim,araç arkadaşımın,aracı sifir almsti,hergün gördüğüm araç,2500 hasar kaydı var arkadan araca çarpdilar çamurluk boyandi bagaj kapağındada avuç içi kadar boya var,hasar kaydıda bu sebepten...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhsyhn*34 -- 31 Mart 2017; 18:30:37 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bezakii kullanıcısına yanıt
    Mesajıma ekledim.
  • Örümcek İnsan kullanıcısına yanıt
    gerçi sildirmişsiniz yine çıkmış ama ben o uyarıyı verdiği ve sönmediği zaman kutup başlarını söküp sabaha kadar bekliyordum. düzeliyordu. muhtemelen sizinkinde olmayacaktır. ama bir deneyin derim. katkı kullanmanızın çözümü olmaz. depğişim, temizletme yada iptal etmelisiniz.

aracınız kaç kmde.
  • Aracım 71 bin kmde, kutup başlarını sökmeyi bi deniyim hocam.
  • arkadaşlar 2016 model 3400 km mistral mavi kazası boyası olmayan 1.2 turbo etc renault clio aracımı satıyorum. ilgilenenler özelden mesaj atsın. iyi forumlar ve hafta sonları.
  • Arkadaslar Merhaba; 2013 model 1.2 otomatik 120 hp turbo icon 20.000 km, Almak üzereyim, arka camurluklarda lokal boya var,birde bagaj kapağında avuç içi kadar, fiyat 40.000 TL bu araç bu fiyata alınırmı arkadaşlar? Değerli yorumlarınızı bekliyorum

Aracin sifirliğini biliyorum 2500 hasar kaydı var çokmu sizce, bi yardimci olun arkadaşlar,alınırmı bu araç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 2017 Icon standart donanimda ekran sol ustteki mi oluyor sag alttaki mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi from_anatolia -- 1 Nisan 2017; 11:48:42 >
  • arslanamca A kullanıcısına yanıt
    Benim aylardır öyle. Servise götürdüm iki defa, birincisinde artık olmaz dediler ikincisinde lastikte sorun var elektronikte sorun yok dediler. O aptal, sanki araba 3 sn içinde patlayacak gibi olan sesle uyanıyorum her sabah.
  • from_anatolia kullanıcısına yanıt
    sağ alttaki diye biliyorum sol üsttekini capturlara filan takıyor olmaları lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or_By -- 1 Nisan 2017; 14:41:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhsyhn*34

Arkadaslar Merhaba; 2013 model 1.2 otomatik 120 hp turbo icon 20.000 km, Almak üzereyim, arka camurluklarda lokal boya var,birde bagaj kapağında avuç içi kadar, fiyat 40.000 TL bu araç bu fiyata alınırmı arkadaşlar? Değerli yorumlarınızı bekliyorum

Aracin sifirliğini biliyorum 2500 hasar kaydı var çokmu sizce, bi yardimci olun arkadaşlar,alınırmı bu araç

Bence Alınır. daha 20bin de.
  • Clio 4 aracimin orjinal lastikleri 195/55/R16 bunu yerine 205/55/R16 alsam surtme, yakit,fren vs. konusunda sikinti olur mu?

• from_anatolia kullanıcısına yanıt
    bende 2016 icon var makyajlı kasa.
    sağ alttaki.

yurtdışı inceleme video'larında sol üsttekini görüyorum. bir ihtimal gt line modellerinde de sol üstteki olabilir.
  • smhsyhn*34 S kullanıcısına yanıt
    Kardes ayni model ayni arac 34.000 km de 2 ay once 47.250 tl ye aldim. Su anda satsam 50.000 tl civarinda alicisini buluyorum. Hatasiz boyasizdi. Ama su an senin dedigin aracin ederi 45.000 tl. Bu iste bir is var. Ya satan kisi gercekten acil paraya sikisti, ya da o arabada 2.500 tl den daha fazla bir hasar durumu var. Sen iyice bir arastir hocam sonra bagaj falan deyip de pert kayitli cikiyor araclar. Emin ol bir is var bu iste.

• Dün 1.5 dizel otomatik 2015 araç ile yola çıktığımda vites değişmediğini sanırım 2 fiteste takılı kaldığını gördüm, hareket halinde vitesi manuel alıp tekrar otomotiğe döndüğümde düzeldi.
    Bu durum hakkında bilgisi olan varmı..
  • Hocam saol içimi rahatlattin,aracın bahsettigimden farklı bir sorunu yok,aracı 2013 yılından belli hergün görüyorum 20000 bakimlarinida yeni yaptrdi,yan yana çalıştığım arkadaşımın,biraz arkadaş indirimi oldu.

İnşallah bu hafta içi bende aranıza katılacağım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smhsyhn*34 -- 3 Nisan 2017; 8:30:47 >
  • Arkadaşlar Merhaba,

Geçen hafta 2013 Model 1.5 dCi Joy ile aranıza katıldım,

Ön kolonları söküp yerinehttp://www.hepsiburada.com/goldmaster-rm-1396-13-cm-2-yollu-hoparlor-p-OTGLDRM1396 aldım ancak ses daha kötü gelmeye başladı? bu araca uygun kolon hangisi bilen varmı? yada arka pandizota 2 adet oval kolon taksam daha iyi ses alır mıyım?

Bu konuda bilgisi olan birisi varsa yazabilirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askerdem -- 3 Nisan 2017; 8:33:49 >
  • Farwynd kullanıcısına yanıt
    lastik inmemesine rağmenmi bu uyarıyı alıyorsunuz? benimde benzer sorun vardı. ama basınç gerçekten düşmüş oluyordu. her hafta hava basıyordum. lastikçiye götürdüm subapın altından kaçırıyor komple subabın değişmesi lazım dediler. renault servisine götürdüm durumu anlattım. komple subabı sensörle garantiden değiştirdiler. ondan beri bir sıkıntı yok.
  • soguknewale S kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım sol üstteki R-Link pkaetinde oluyor.
  • Oh valla baharın gelmesiyle beraber konsoldan çat çat genleşme sesleri gelmeye başladı. Ses ama ne ses. Arabayı monte etmeyi unutmuşlar arkadaş.
  • 
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.