Şimdi Ara

<<<< RENAULT 19 KULÜBÜ >>>> (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.050
Cevap
41
Favori
593.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi araç var temiz gibi duruyor ama 1.4 olan modellerinde rte alize diye modelleri var mı?
  • serpond S kullanıcısına yanıt
    merhaba,ilk defa sizden duydum sahibinden sitesine baktım orada 3 tane ilan vardı.alize klimalı demektir.ilanlarda birinin resimlere bakınca klimalı olmadığı gözüküyor diğeri klimalı.1.6 rte alize lerdeki jantlardan değil,şaşırdım yani olabilir belki .Tavsiyem 1.6 motor alın.1.6 rte alize çok nokta enjeksiyonlu yani sıralı sistem lpg uyumlu megan 1 motordur ve 90 beygirdir.
  • Selamunaleykum.
    R19 energy motorları hakkında bilgisi olan varmı? Sanırım beymen clublarda falan bunlardan var.
  • Arkadaslar bir sorum olacak bir suredir aracimda giderken silkelenme ve rölanti duzensizligi sorunu vardi gecen hafta buji ve buji.kablolarini degistirdim 1 haftadir sikinti yok tu taki bugun tekrar basladi bu sorunlar basina gelen varmi sizce nedendir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silindir kapağı contası sorunu olmasi muhtemel.tekleme yapıyorsa.ben de ilk zamanlar buji kablosu falan degistirmistim sorun silindir kapak contasındaymis düzeldi yaptırınca.

• Tamam tesekkurler bir baktirirum ama hezaman yapmiyir teklemeyi ara sira bende anlam veremiyirum ustaya goturuyorum onun yaninda yaomiyor anlatamiyorum derdimi

• Ben de ustaya göturdugumde sorun çıkarmıyordu.1 yıldan fazla uğraştım.cik usta gezdim.silindir kapağındaki hafif çatlak bujileri islatiyor ve arabanın teklemesini sağlıyordu.bazen yapmiyordu ya da kuruyunca .Tam emin olmamakla beraber bence öyle bir sorun gibi geldi .En son bir usta çözmüştü sorunumu.yaptigim masraflar çoktu kimse anlamadığı için buji ,kabloları ,bobin herşeyi değiştirdim ama bir süre sonra yine yaptı.silindir kapak contası değiştikten sonra sorun yaşamadım 2 yıldır.

• Tamam kardesim saolasin

• Merhaba arkadaşlar,

Aracına cam filmi taktıran var mı? Klimasız araçta araç içi sıcaklığını azaltıyor mu, tavsiye eder misiniz?

İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum, önerbileceğiniz bir yer var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan84 -- 12 Ağustos 2017; 20:43:20 >
  • Merhaba arkadaslar bizim Europa nin kontagina anahtar tam olarak oturmuyur, sonucta da direksiyon kitlenmiyor. Onerebileceginiz orjinal kontak var mi?

• Arkadaşlar merhaba. Benim europanın bagajı açılmıyor. Bagajın içinden açmanın bir yolu varmı.?
  • Ben içeriden tornavida ile kilit yerine basarak acmistim. Açabilirsiniz bence zorlanmadan

• Arkadaşlar Renault,Dacia,Peugeot ve Citroen marka araçların orjinal ve yan sanayi bütün yedek parçaları Renom Otomotivde. Renom Otomotiv Ankara Şaşmaz Başkent Oto Sanayi sitesinde bulunmaktadır. Servislerde şişirilmiş fiyatlardan önce mutlaka bize ulaşın. Siparişlerinizi aşağıda belirtilen telefon numaraları ilewww.arabaparcam.com vewww.renom.com.tr internet adreslerimizden verebilirsiniz. N11.com üzerindende online sipariş imkanı mevcuttur. Lazım olan hertürlü parça için bizimle irtibat kurabilirsiniz.Türkiyede Twingo ailesi olarak en çok parça bulunan yer Renom otomotivdir.Lütfen aradığınızda Donanım Haber Forumdan aradığınızı mutlaka belirtiniz. Saygılarımızla

Telefon Numaralarımız: 03122781887-03122781665

Cep Telefon Numaramız: 05068926900

• Cam rüzgarlığı tavsiye edebilcek var mı?

ve aracımın hararet göstergesi hafif yükselmişken kalorifer çok güzel sıcaklık veriyo ama uzun yolda hararet düşünce bildiğin klima gibi soğuk üflüyor sebebi ne olabilir acaba?

• dostlar,birkaç sayfa önce koymuştum bu fotoları,araba her zaman dik yokuşta duruyor,başaşağı park ettiğimde bagajın şu köşesinde biriken su,fitilden sızıp arabanın içinden taa yolcunun ayak ucuna kadar gelip,göl oluşturuyor.O tarihten beri arabayi dimdik yokuşta başı yukarda park ederek sorun buldum ama kaldırırken çok zor oluyor.

Bagaj fitilini değiştireyim diyorum,piyasada bi raptor var bir de global sanırım ikisi de yerli.hangisini almak lazım sizce,bilgisi olan varmı?

<<<< RENAULT 19 KULÜBÜ >>>>

ben de rüzgarlık tavsiyesi beklemekteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dökümcübaba -- 20 Kasım 2017; 9:14:40 >

• [simage][/simage]https://store.donanimhaber.com/01/99/c6/0199c68ae6cdc89cdb96e16d751a71c0.jpg
  • Merhaba arkadaşlar. Bende 1998 rna 1.4 model var. Gece yağmur yağdığı zaman sabah araç çalışmıyor. 1 saat kadar uğraştırıyor. Çalıştıktan sonra da eğer stop etmeniz gerekirse tekrar çalıştıramıyorsunuz uzun süre. İkinci sefer çalıştıktan sonra ilerleyen saatlerde bir daha arıza yapmıyor. Bu sorunu Kastamonu'da ustaların çoğunu dolaşmama rağmen hiç kimse çözemedi. Sanırım motor kaputundan bir yere su sızıyor. Bazen buji kablolarını söküp tekrar taktığımda düzeliyor. Bir usta volant sensöründen olabilir dedi, bir başkası distrübütör ıslanıyordur dedi. Bir başkası oksitlenme oluyor dedi. Fakat yapamadılar. Aynı sorunla karşılaşan veya bir bilgisi olan var mı?
  • arkadaşlar merhaba 99 model 1.4 rna araca sahibim şu an kmsi 85.xxx ve benim merak ettiğim bizim araçlarda polen filtresi var mı varsa nerede çünkü hiç değiştirmedim bilginiz varsa cevaplarsanız sevinirim
  • Aracıma amerikan park uygulaması yaptırdım, paylaşmak istedim.
    Merak edenler için malzeme+işçilik 60tl ye taktırdım İstanbul Sefaköy'de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sazan84 -- 2 Aralık 2017; 7:18:31 >
  • 1.4'ler nasıl uzun vadede fazla uğraştırır mı sorun olarak ?
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.