Şimdi Ara

<<<e398 ciler>>>TÜRKİYE'NİN EN KAPSAMLI E398 FORUMU!! BURAYA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.768
Cevap
3
Favori
432.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an x-7 yakında x-8 olacak.. sagem kullanmak ayrıcalıktır kaliteyi ucuz almak isteyenlere CCD olyaından anlayanlara
  • http://fkz.iextreme.org/~croombler/motorola_e398/ bu siteden baktın mı 005b_0001.seem doğrumu diye . doğruysa işlemlere başlıcamda
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcsabri

şimdi öncelikle telefondan bağlantı kısmını data olana getirin. daha sonra telefonu bilgisayara bağlayıp p2kman'inin içinde driver yazan yerdeki dosyadan bilgisayara tanıtın.

Bilgisayarı kapatıp açın daha sonra p2kmani çalıştırın tabiki telefonu bağlayıp....

Altta telefonun bağlı olara gözükmesi lazım p2kman programında

Daha sonra upload seemdeki boşluğa sol kısma önce 0032 sağa 0001 yazın bu arada dosyayı bilgisayardan göstermeniz gerekiyo

sonra yine sağ kısma 005b sağ kısma 0001 yazın ayın işlemi yaptıktan sonra teli kapatıp açın

Daha sonra office araçları bölümüne ses kaydı eklendiğini sms haf. yükseldiğini göreceksiniz

AMA ÖNEMLİ BİR NOT: BEN DENEDİM OLDU AMA TUŞLARIN BAZILARININ FONKSİYONU DEĞİŞİYO ÖRNEĞİN SAĞ TARAFTAKİ KAMERA TUŞU REHBER TUŞU OLUYO,, DENEMEDEN ÖNCE BENCE İYİCE DÜŞÜNÜN NE OLUR NE OLMAZ BEN MESULİYET KABUL ETMEM ONU DA BAŞTAN SÖYLEYEYİM

p2kman'inin içinde driver yazan yerdeki dosyadan bilgisayara nasıl tanıtcazz...

• E398 e sorunsuz olarak skin yüklüyordum. Ama bu sefer makine kilitlendi. Kapatıp açayım dedim ama açmıyor sürekli resetliyor kendini. Bu sorunu halletmenin yolu var mıdır? Yoksa telefon gitti mi? Resetlenebilir mi? Şimdiden teşekkürler.
  • telefonu resetlersinde razımısın tüm dosyalarının gitmesinie
  • evet razıyım tabi dosyalardan kasdettiğiniz javalar mp3 ler falansa önemli değil telefon açılmıyor zira nasıl yapabilirim?
  • Arkadaşlar benim motorola cd si kayboldu data kısmından balantı yaptığım zaman bilgisayar tanımıyo ne yapmam lazım
  • cd le alakası yokki. telefonun kapatıp aç sonra bi daha bağla kabloyu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Erdoska

Arkadaşlar benim motorola cd si kayboldu data kısmından balantı yaptığım zaman bilgisayar tanımıyo ne yapmam lazım

İnternette birçok sitede driverı war

• p2kman'inin içinde driver yazan yerdeki dosyadan bilgisayara nasıl tanıtcazz...

Çok basit önce bağlantı kısmında usb yi dataya getir sonra bilgisayara bağla zaten sana driver soracak sonrada driver klasörü içindeki uygun dosyayı seç .....
  • de hangisini hangisine tanıtcaz 3 tane soru soruyo ve driverda 2 tane dosya var
  • quote:

Orjinalden alıntı: firadiko

de hangisini hangisine tanıtcaz 3 tane soru soruyo ve driverda 2 tane dosya var

ilk önce p2k olanını tanıt diğerleri otomatik olarak yükleniyo du xp de
  • ooo ozaman geçti boru pazarı bende yuklenemedi dedi ve bi daha sorma işaretliydi ozaman bi daha yukleyemicem
  • quote:

ooo ozaman geçti boru pazarı bende yuklenemedi dedi ve bi daha sorma işaretliydi ozaman bi daha yukleyemicem

yapmayı istiyosan mecburen
  • de tekrar sormuyoki takınca
  • quote:

de tekrar sormuyoki takınca

sistemden girip kaldı yüklediğin sürücüyü ya da güncelle
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcsabri

quote:

de tekrar sormuyoki takınca

sistemden girip kaldı yüklediğin sürücüyü ya da güncelle

pardon ama anlıyamadım biraz daaha açık yazarmsın
  • bilisayarımdan sağ tıklayarak sisteme gir sonra aygıt yöneticisine oradan ondan sonra yüklediğin sürücüyü dediğim sürücüyle güncelleştir yani p2k sürücüsüyle okay

Ya da tamamen kaldır yüklediğin sürücüyü sonra tekrar donanımı ara yaptır sana tekrar sorunca p2k yazan driveri yükle
  • ya şimdi açtığımda MOTOROLA ACCESORY, MOTOROLA MCU DATA LOGGER ve MOTOROLA TEST COMMEND leri yüklemeni istiyo ya sonra senin dosya seçmeni istiyo. iste orda hangi dosyayı seccz onu anlamadımm
  • quote:

ya şimdi açtığımda MOTOROLA ACCESORY, MOTOROLA MCU DATA LOGGER ve MOTOROLA TEST COMMEND leri yüklemeni istiyo ya sonra senin dosya seçmeni istiyo. iste orda hangi dosyayı seccz onu anlamadımm

p2kman\drv\p2k
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.