Şimdi Ara

>> 13 YAŞINDA ! (1472. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.992
Cevap
71
Favori
2.988.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada DİNÇER (TYANALI) yarın kısmet olursa bana uğrayacak çerkezköyde şu an bende onunla görüşmek sohbet edip çay içek için sabırsızlanıyore istanbuldaki katılımcılara duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakanturkmn
    başkan hoş geldin özlettin iyice kendini
    yok be agacığım keyifler iyi değil işler desen onunda tadı yok ne diyeyim bari sizlerin gönlünce olsun herşey

Hoşbulduk ağacığım....

Sorma, ben de sizleri özledim ama anca müsait olabildim.
    Tatildi, oraya buraya gitmekti derken anca uykuya zaman kalıyordu. Bazen ona bile zaman kalmıyordu ya neyse...
    Neyse, yine de güzeldi.

İşler bozuksa aşk hayatı güzeldir umarım ? Çünkü tek teselli edebilecek şey o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgnr

aynen öyle ben daha yapamadım tatil böyle bir sahil anca alanyada gördüm ,oda oraya iş için gittiğimde.

MURAT, benim yaptığımı yap, herşeyi bir kenara bırakarak bir köşeye çekil diyeceğim ama biraz pahalıya patlar, sonuçları iyi olmaz sanırım.
  • quote:

İşler bozuksa aşk hayatı güzeldir umarım ? Çünkü tek teselli edebilecek şey o.

keşke dediğin gibi olsaydı dostum
  • yapacam kısmetse abi çok daraldım valla
  • quote:

yapacam kısmetse abi çok daraldım valla

ne yapacan bea
  • quote:

bu arada DİNÇER (TYANALI) yarın kısmet olursa bana uğrayacak çerkezköyde şu an bende onunla görüşmek sohbet edip çay içek için sabırsızlanıyore istanbuldaki katılımcılara duyurulur

Agaa, gezici araç gibisin maşallah.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lukunku

Hem insanların gerçek yüzünü gösterdiği için, hem de gecenin bu saatinde dahi arayarak halimi hatırımı soracak kadar kibar, beyefendi birini; Eray beyi bir dost olarak bana kazandırdığı için Donanımhaber yönetimine bir kez daha teşekkür ederim...

MEHMET BEY siz de hoş geldiniz ben teşekküre başlasam sanırım sabaha kadar yazarım sizler de dahil nice arkadaşım büyüğüm küçüğüm oldu dh sayesinde şimdi çoğuyla forumda olamasa da telefonda veya yüz yüze hal hatır soruyor ve görüşüyoruz bu güzel dostlukların artması ve devamı dileğiyle

Sağolun Hakan bey. "Dostumun dostu dostumdur" sözünden hareketle, dostunuzun dostu olarak beni de dost bildiniz, adam yerine koydunuz. Hakikaten 4.5 yıllık Dh geçmişimde aldığım ilk ve tek ceza olan şu geçenki uzaklaştırmada da beni yalnız bırakmadınız, arkadamdan dahi olsa iyi andınız. Sizlere de ayrıca teşekkür ederim, sevgili dostum, Hakan bey'ciğim...
  • quote:

quote:

yapacam kısmetse abi çok daraldım valla

ne yapacan bea

TATİL abi......
  • Güzeldi geçti, yaşandı bitti...

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Sağolun Hakan bey. "Dostumun dostu dostumdur" sözünden hareketle, dostunuzun dostu olarak beni de dost bildiniz, adam yerine koydunuz. Hakikaten 4.5 yıllık Dh geçmişimde aldığım ilk ve tek ceza olan şu geçenki uzaklaştırmada da beni yalnız bırakmadınız, arkadamdan dahi olsa iyi andınız. Sizlere de ayrıca teşekkür ederim, sevgili dostum, Hakan bey'ciğim...

estağfrullah dostluğunuzdan onur duyarım dileğim şudur buradaki güzel insanlar ve sizler gibi insanlarla dost olayım iş yapayım sıkıntı ve sevinçleri paylaşayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

Güzeldi geçti, yaşandı bitti...

>>  13 YAŞINDA !

AGAM sen zaten daha iyilerini hak ediyordun ALLAH gönlüne göre hayırlı olanını versin
  • Bu akşamdan...

3 tane var, MEHMET Bey içmez. Yani birisi MURAT'a, diğeri HAKAN'a, diğeri de bana kaldı.
    İki paket de sigaramız var, sizlerde varsa koyun ortada. Yok öyle beleşçilik.

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

BEN SENİN YENİ KARTONU AÇTIM BAŞKAN 9 PAKET VAR BURADAN YAK İSTERSEN
  • afiyet olsun bende sigara bitti varsa yollayın borcum olsun
  • quote:

quote:

BEN SENİN YENİ KARTONU AÇTIM BAŞKAN 9 PAKET VAR BURADAN YAK İSTERSEN

Aga ben sana söyleyeyim; sen bana almıyorsun onları, zor günlerde stok amaçlı saklıyorsun.
  • BANDIRMA AYYILDIZ

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • GÖNEN e deri götürmüştüm arabanın yanına yaklaşılmıyor kokudan çekimler onun için uzaktan

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgnr

afiyet olsun bende sigara bitti varsa yollayın borcum olsun

İkimize yeter herhalde bu akşamlık bunlar MURAT ?

>>  13 YAŞINDA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

Bu akşamdan...

3 tane var, MEHMET Bey içmez. Yani birisi MURAT'a, diğeri HAKAN'a, diğeri de bana kaldı.

>>  13 YAŞINDA !

Kalbinizde yer yoksa,önemli değil.Ben,kültablasıda olabilirim...
  • 
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.