Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (1053. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.419
Cevap
97
Favori
985.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10511052105310541055
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cakmamı değilmi bilmem :) dışarıdan geldi telefon napcam bilmiyorum 4gg 768mb 1.2dual core
    önerisi olan varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozidane

cakmamı değilmi bilmem :) dışarıdan geldi telefon napcam bilmiyorum 4gg 768mb 1.2dual core
    önerisi olan varmı ?

dışı xe içi düz sensation olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozidane

cakmamı değilmi bilmem :) dışarıdan geldi telefon napcam bilmiyorum 4gg 768mb 1.2dual core
    önerisi olan varmı ?

alttaki tuş ışıkları ne renk ?

beyaz ise düz sensation, kırmızı ise sensation xe'dir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak2258

quote:

Orijinalden alıntı: kilic16

quote:

Orijinalden alıntı: Ragubler

Merhabalar arkadaşlar,
    forumu uzun zamandır takip ediyorum ve HTC sensation XE beats audio kullanıcısıyım.. farklı bir çok sorun var. Bazıları ben de hiç yok bazıları ise aynen bende de var ama en önemlisi nette gezerken telefonun aniden kapanması. Gereksiz uygulamaları kaldırdım. bataryaya kağıt sıkıştırmak da çok saçma. fabrika ayarlarına geri dönsem kesin çözümü elde edebilirmiyim? Artık internetimi telefon kapanmadan kullanmak istiyorum. yoksa garantiyr mi vermeliyim? teşekkürler.

bu arada jelly bean için yurtdışında htcye birsürü mail atılmış, tepki toplamış. Biz de yapalım..

Merhabalar bende htc xe kullanıcısıyım. Telefonum kendi kendine kapanmaya başladığında küçük bir araştırmayla sorunun 3g yazılımından kaynaklandığını keşfettim. Öncesinde htc ye mail attım hafıza kartını değiştirdim vs…..
    Ama nafile düzelmedi. Ayarlardan 3g yi kapattım (zaten kullanmıyordum) artık o gün bugün kapanma olmadı bidaha. Güncelleme ile düzeltmelerini bekliyorum.

3G yi kapattım derken sadece GSM'mi yaptınız?

evet aynen.

• Bende yine bir şey farketmedi...Telefonla şarja takmadan hiçbir şey yapamıyorum kafayı yiyecegim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysecox

Sensation XL için değişik ve bol çeşitli aksesuarları nereden temin edebilirim? (Y.içi - Y.dışı farketmez)

Ebay'la Ebay'la
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpak

quote:

Sensation XL için değişik ve bol çeşitli aksesuarları nereden temin edebilirim? (Y.içi - Y.dışı farketmez)

Ebay'la Ebay'la

Ebay'da aradığım tarz şeyleri bulamadım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpak

quote:

Ebay'la Ebay'la

Ebay'da aradığım tarz şeyleri bulamadım

Ebay'da bulamadıysan başka yerde bulamazsın heralde. En kapsamlı site orası.
  • Sa arkadaşlar bugün itibariyle bende de kullanicisiyim guruba eklerseniz sevinirim . Telefonu 2. El aldım herşey güzel tek.bir.sorun.var eski telefonumda kullandığım hafıza kartıni kabul etmiyor neden abaca yardımcı olursanız sevinirim

• Arkadaşlar acil yardiminizi bekliyorum eğer çözülmeyecek bir zorunda iade edecegim

• kartı formatla belki güvenliklidir

• selam Htc tutkunları Xe ile xL arasında ki fark nedir? beats adil kulaklık olan hangisi? hafta sonuhttp://www.alta.ge/eng/products.php?action=details&id=52876 bunu alıcam muhtemelen
  • YOk böyle bir olay ya saat 21:00 da taksiden indim telefonu takside unuttuğumuz zannettim durağa falan gittim telefonu bulamadim az önce camdan dışarı baktım ve telefonu taksiden indigim yerde olduğunu gördüm 4 SAATTIR YAĞMURUN ALTINDA KALDI TELEFIN VE HICBIR SORUN YOK TELEFONDA

• quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

YOk böyle bir olay ya saat 21:00 da taksiden indim telefonu takside unuttuğumuz zannettim durağa falan gittim telefonu bulamadim az önce camdan dışarı baktım ve telefonu taksiden indigim yerde olduğunu gördüm 4 SAATTIR YAĞMURUN ALTINDA KALDI TELEFIN VE HICBIR SORUN YOK TELEFONDA

geçmiş olsun sen yine de pirinçe bas bir kaç gün kullanma suyu nemi alsın

• Selamlar Arkadaşlar

Kullandığım Senseation Xe telefonumda dün usb den bir kaç müzik albümü atmıştım ve usb takılı iken sistem yeniden başlatma yaptım. Tek yaptığım buydu. Öğlen menüleri karıştırırken seçenek geliştire girdim orada herhangi birşey değiştirmememe rağmen, her defasında masaüstüne geçmek istediğimde HTC logolu beyaz ekran geliyor 5 saniye kadar bekleme ve masaüstünde takılmadan sonra kullanıma devam edebiliyorum. Rom a kadar götüreceğim olayı şahsen dünden beri çözemedim. Android 4.0.3 Sense 3.6 S-on Hboot 1.27 herşey normal gibi görünüyor fakat dün karıştırırken tespit ettiğim bir diğer nokta benim tel de kişiselleştir menüsünde yer alan widgets, kullanıcı kısayolları ve uygulamalar menüleri boş.. Androidden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama şu her defasında beyaz arka planlı HTC logosuyla masaüstüne dönmek sinir ediyor.

Bu sorunu çözebilmek hakkında yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

HTC Online Destekten verilen bilgiler şu şekilde.. ilk 3 işe yaramadı.. Yedeklemeyi başarabilirsek 4. deneyeceğim

1-telefonunuz acikken bataryayi cikarip yeniden takiniz .
    2-Sorun gitmezse telefonunuzu guvenli mod da calistirmanizi rica ederiz : telefonunuz acikken bataryayi cikarip bir kac saniye bekleyip yeniden takin ve telefonunuzu acin, telefonunzda HTC ve altinda siyah yazilarla Quietly Birrilant yazisini gorunce telefonunuzun yan tarafinda bulunan ses kisma tusuna elinizi basili tutun telefonunuz normal bir sekilde acilacaktir ve telefonunuzun sol alt kosesinde Guvenli Mod yazisini goruceksinizdir. telefonunuz guvenli mod a gecmis olacaktir .
    guvenli mod da sorun giderse bu ayar yapmanizi rica ederiz :
    Menu >>Ayarlar >> Uygulamalar >> Uygulamalari yonet >> Progmalara dokunun >> Kaldirin.
    3-Bu ayarlari yaptiktan sonra ayni sorun devam ediyorsa butun kisisel bilgilerinizi yedekledikten sonra fabrika veri sifirlama yapmanizi tavsiye ediyoruz : Tum uygulamalar >> Ayarlar >> Depolama >> Fabrika veri sifirlama .
    (Bu ayar telefon kendi kendine Android işletim sistemine format atip yeniden kurmaktir).
    4- Bu ayarlari yaptiktan sonra ayni sorun devam ederse satin aldiginiz yer ile yada teknik servis ile temasa gecmenizi tavsiye ederiz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnKaRaLl -- 20 Şubat 2013; 12:03:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AnKaRaLl

Selamlar Arkadaşlar

Kullandığım Senseation Xe telefonumda dün usb den bir kaç müzik albümü atmıştım ve usb takılı iken sistem yeniden başlatma yaptım. Tek yaptığım buydu. Öğlen menüleri karıştırırken seçenek geliştire girdim orada herhangi birşey değiştirmememe rağmen, her defasında masaüstüne geçmek istediğimde HTC logolu beyaz ekran geliyor 5 saniye kadar bekleme ve masaüstünde takılmadan sonra kullanıma devam edebiliyorum. Rom a kadar götüreceğim olayı şahsen dünden beri çözemedim. Android 4.0.3 Sense 3.6 S-on Hboot 1.27 herşey normal gibi görünüyor fakat dün karıştırırken tespit ettiğim bir diğer nokta benim tel de kişiselleştir menüsünde yer alan widgets, kullanıcı kısayolları ve uygulamalar menüleri boş.. Androidden kaynaklı olduğunu düşünüyorum ama şu her defasında beyaz arka planlı HTC logosuyla masaüstüne dönmek sinir ediyor.

Bu sorunu çözebilmek hakkında yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

HTC Online Destekten verilen bilgiler şu şekilde.. ilk 3 işe yaramadı.. Yedeklemeyi başarabilirsek 4. deneyeceğim

1-telefonunuz acikken bataryayi cikarip yeniden takiniz .
    2-Sorun gitmezse telefonunuzu guvenli mod da calistirmanizi rica ederiz : telefonunuz acikken bataryayi cikarip bir kac saniye bekleyip yeniden takin ve telefonunuzu acin, telefonunzda HTC ve altinda siyah yazilarla Quietly Birrilant yazisini gorunce telefonunuzun yan tarafinda bulunan ses kisma tusuna elinizi basili tutun telefonunuz normal bir sekilde acilacaktir ve telefonunuzun sol alt kosesinde Guvenli Mod yazisini goruceksinizdir. telefonunuz guvenli mod a gecmis olacaktir .
    guvenli mod da sorun giderse bu ayar yapmanizi rica ederiz :
    Menu >>Ayarlar >> Uygulamalar >> Uygulamalari yonet >> Progmalara dokunun >> Kaldirin.
    3-Bu ayarlari yaptiktan sonra ayni sorun devam ediyorsa butun kisisel bilgilerinizi yedekledikten sonra fabrika veri sifirlama yapmanizi tavsiye ediyoruz : Tum uygulamalar >> Ayarlar >> Depolama >> Fabrika veri sifirlama .
    (Bu ayar telefon kendi kendine Android işletim sistemine format atip yeniden kurmaktir).
    4- Bu ayarlari yaptiktan sonra ayni sorun devam ederse satin aldiginiz yer ile yada teknik servis ile temasa gecmenizi tavsiye ederiz .

Üstte yazdığım sorun 4. seçenek yani androidin formatlanması ile çözüldü ve cihaz baya hızlandı. Sanırım programlarda akıllıda olsa telefonu biraz kendinden geçiriyor..

• ya nerdeyse bir senedir kullanıyorum bu telefonu şu kendiliğinden kapanmasına bir çözüm bulamadım telefonun en sonunda satacam galiba artık soğuttu bu olay telefondan da htcden de beni. bayağı kalımn bişey koydum bataryayla telefon arasına artık gene kapnırsa satacam büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fen0men0

ya nerdeyse bir senedir kullanıyorum bu telefonu şu kendiliğinden kapanmasına bir çözüm bulamadım telefonun en sonunda satacam galiba artık soğuttu bu olay telefondan da htcden de beni. bayağı kalımn bişey koydum bataryayla telefon arasına artık gene kapnırsa satacam büyük ihtimal.

Bu kendiliğinden kapanma tamamen yazılımdan oluyor sanki..
    Bende başka sebeplerden dolayı yurtdışı telefonuma bır ayda 3-4 defa format attım, fabrıka ayarlarına dondurdum(orjınal rom)
    Bu esnada bır format sonrası bu hatayı bende de verdı 3-4 gun. yenı formatta ıse olmadı. halada yok.

Ayrıca yıne yurt dışı, bır arkadaşta bu yuzden kafayı yıyordu, o da yıne hem kapanma olayı hemde orjınal dıl falan rom attılar. şimdi hiç bir sorunu yok.

sizde fabrıka ayarları ve veya format atıp denediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htc xe -- 20 Şubat 2013; 18:37:35 >

• arkdaslar telefonumda orjinal rom'un olup olmadigini nerden ogrenebilirim

bende suan yazilim bilgisi bolumu girdigim zaman yazilim guncelle diye bi ayar cikmiyor

galiba orjinal rom yok? ben yinede telefona hard format ceksem ne gibi sonuclar meydana gelir.. ?

simdi ilerde guncelleme cikarsa (veya ciktiysa) ve ona gecmek istersem simdiden biraz bilgi depoluyorum. ..
  • denedim formatı. orjinal rom kullanıyorum yurt dışı telefonu. kendiliğinden kapandığında batarya azalıyor açtıpğımda sonra takıp çıkartıyorum bataryayı eski haline dönüyor sarj yüzdesi. eğer bataryayı takıp çıkarmassam durmadan kapanıyor arka arkaya telefon. batarya kaynaklı galiba biraz tüm parçaları orjinal telefonun yani sıfır aldım yurt dışından kendim.
  • 
Sayfa: önceki 10511052105310541055
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.