Şimdi Ara

<< HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ (1051. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.419
Cevap
97
Favori
985.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aozaslan

iyi akşamlar arkadaşlar.htc sensation xl telefonu fabrika ayarlarına döndüm.dil ingilizce oldu.daha önce daha önce flamancaydı.google marketten indirip kurmuştum.şimdi ise yabancı dil olduğu için uygulasmlardan hangisi market önce onu bulmalıyım.yardımlarınızı bekliyorum.tşk.ederim.

Simgesi beyaz çanta üzerinde OK işareti var
     << HTC SENSATION - XE - XL >> KULLANICILARI KULÜBÜ

• MERHABA ARKADAŞLAR

YAKIN ZAMANDA JELLY BEAN GÜNCELLEMESİ OLMAYACAĞINI SİZLERLE PAYLAŞMIŞTIM.
    BUNDAN DOLAYIDA TELEFON ROM'UNU YÜKSELTMEK İSTİYORUM. AMA DAHA ÖNCEKİ ANDROİD TELEFONUMDA YÜKLEDİĞİM TELEFONUMDAKİ ROMLAR HİÇBİR ZAMAN SAĞLIKLI ÇALIŞMADI. HEP BANA SIKINTI ÇIKARDI.
    BUNDAN DOLAYIDA KULLANDIĞINIZ ROMLAR NE YÖNDEN SAĞLIKLI. BU ROMLARI YÜKLEYİNCE SAĞLIKLI ÇALIŞMASI İÇİN BAŞKA BİR SÜRÜ PROGRAM YÜKLEMEM LAZIM MI. YOKSA SADECE YENİ ROMLAR YÜKLEDİĞİMDE GAYET BAŞARILIMIDIRLAR SIKINTISIZ KULLANABİLİRMİYİM.
    OLDUDA YİNE SIKINTI ÇIKARIRLARSA TELEFONUNU İLK GÜNKÜ HALİNE ORJİNAL ROM'A S-ON HALİNE GETİREBİLİRMİYİM.

DÜŞÜNCELERİNİZİ DENEYİMLERİNİZİ BEKLİYORUM.

SAYGILARIMLA
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

quote:

iyi akşamlar arkadaşlar.htc sensation xl telefonu fabrika ayarlarına döndüm.dil ingilizce oldu.daha önce daha önce flamancaydı.google marketten indirip kurmuştum.şimdi ise yabancı dil olduğu için uygulasmlardan hangisi market önce onu bulmalıyım.yardımlarınızı bekliyorum.tşk.ederim.

cevabın için teşekkür ederim arkadaşım.dediğiniz yeri buldum.yabancı dil.add a google account yazıyor alt tarafta existing, altında new yazıyor.new bastığımda your name , first ve last yazıyor.diğerinde sing in e.mail ve pasword diyor.sırayla beyaz çantadan itibaren yazabilirsen sevinirim.tşk.ederim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

quote:

cevabın için teşekkür ederim arkadaşım.dediğiniz yeri buldum.yabancı dil.add a google account yazıyor alt tarafta existing, altında new yazıyor.new bastığımda your name , first ve last yazıyor.diğerinde sing in e.mail ve pasword diyor.sırayla beyaz çantadan itibaren yazabilirsen sevinirim.tşk.ederim.

üste Google hesabın varsa oraya yaz sonra şifresini altına yaz. hesabın yoksa hesap aç. gmail.com hesap alacaksın hotmail veya diğerleri olmaz

• yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.bir sorum daha olacak. telefonda Sygic ile navigasyon yüklü gps ten bağlanıyor bunları kullanırsak internete de girmiş olrmuyuz.ücret gelirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragubler

Merhabalar arkadaşlar,
    forumu uzun zamandır takip ediyorum ve HTC sensation XE beats audio kullanıcısıyım.. farklı bir çok sorun var. Bazıları ben de hiç yok bazıları ise aynen bende de var ama en önemlisi nette gezerken telefonun aniden kapanması. Gereksiz uygulamaları kaldırdım. bataryaya kağıt sıkıştırmak da çok saçma. fabrika ayarlarına geri dönsem kesin çözümü elde edebilirmiyim? Artık internetimi telefon kapanmadan kullanmak istiyorum. yoksa garantiyr mi vermeliyim? teşekkürler.

bu arada jelly bean için yurtdışında htcye birsürü mail atılmış, tepki toplamış. Biz de yapalım..

Merhabalar bende htc xe kullanıcısıyım. Telefonum kendi kendine kapanmaya başladığında küçük bir araştırmayla sorunun 3g yazılımından kaynaklandığını keşfettim. Öncesinde htc ye mail attım hafıza kartını değiştirdim vs…..
    Ama nafile düzelmedi. Ayarlardan 3g yi kapattım (zaten kullanmıyordum) artık o gün bugün kapanma olmadı bidaha. Güncelleme ile düzeltmelerini bekliyorum.

• 22 bilgisayarlı bir net cafede tel kullanırken kafadan bir hatta girmesini değil telefonun sabit ıp almasını istiyorum.
    sabit ıp girebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: htc xe

22 bilgisayarlı bir net cafede tel kullanırken kafadan bir hatta girmesini değil telefonun sabit ıp almasını istiyorum.
    sabit ıp girebilir miyiz?

ayarlar>kablosuz ordan bağlandığınız wireless'ın ismine basılı tutun ve açılan menüden ağı değiştir>gelişmiş'i seçin. orada ip bölümünü statik'e alın. gerekli ayarlamaları orada yapabilirsiniz.
  • geçerli kullanıcı seviyesine gelmek için konumdan alamıyor
    lütfen yardım edermisiniz:(
  • TELEFONUMU WİFİ VE RADYOSU ÇALIŞMADIĞI İÇİN SERVİSE VERMİŞTİM DÜN BUGUN SONUÇ ÇIKMIŞ

• quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

TELEFONUMU WİFİ VE RADYOSU ÇALIŞMADIĞI İÇİN SERVİSE VERMİŞTİM DÜN BUGUN SONUÇ ÇIKMIŞ

bir gün mü sürdü yani toplam?
  • quote:

TELEFONUMU WİFİ VE RADYOSU ÇALIŞMADIĞI İÇİN SERVİSE VERMİŞTİM DÜN BUGUN SONUÇ ÇIKMIŞ

çok çabuk çıkmış ne güzel. bende yollamayı düşünüyorum htc'nin tarayıcısını açtığımda tarayıcı kendi kendini kapatıyor, ara sıra klavye açıkken kapanabiliyor. ve çok donma oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrFinito

quote:

çok çabuk çıkmış ne güzel. bende yollamayı düşünüyorum htc'nin tarayıcısını açtığımda tarayıcı kendi kendini kapatıyor, ara sıra klavye açıkken kapanabiliyor. ve çok donma oluyor.

tarayıcı problemi için yollayacaksan bizdede mevcut o sorun :)
  • Arkadaşlar kaç gündür uğraşıyorum ama beceremedim, Bi yardım edin lütfen..

Sensation telefonu s-off yapmak istiyorum.
    HBOOT- 1.27.0000
    eMMC-boot

HTCDEV sitesindeki adımları uyguladım fakat son aşamada telefonda bir değişiklik olmadı. PC de tamam gözüküyor. fakat telefon hiç tepki vermedi, hala s-on
    Farklı sitelerdeki programlar benim hboot sürümüne uymuyor.

Telefona benden önceki arkadaş farklı bir rom yüklemiş, hiç sevmedim. birçok eksiği var. Kendi orijinal rom una dönmek istiyorum.
    RUU ile yükleme yapamıyorum, içindeki rom usb ile sadece yığın depolama aygıtı diye gösteriyor, PC ye sync ile bağlanamıyorum. Boot ekranda Fastboot usb diye bağlanıyor, ruu yüklerken security hatası veriyor. galiba yine s-off olmadığı için..

Telefonun garantisi devam ediyor, garanti kapsamında yaparlar mı sizce?
  • quote:

quote:

eğer ön büroya değilde Ataşehirde tamirlerin yapıldığı yere verirsen çok cabuk çıkıyor.(ataşehir memorial hastanesinin ilerisinde)
    tarayıcıdan atma klavye gibi sorunlar ise servisin değil htc nin güncelleme ile çözeceği sorunlar daha öncede servise gitti telefonum güncelleme ve genel bakım yapıldı denmesıne rağmen tarayıcı gibi sorunlar bende de var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefaMseven -- 14 Şubat 2013; 17:41:41 >

• quote:

quote:

quote:

eğer ön büroya değilde Ataşehirde tamirlerin yapıldığı yere verirsen çok cabuk çıkıyor.(ataşehir memorial hastanesinin ilerisinde)
    tarayıcıdan atma klavye gibi sorunlar ise servisin değil htc nin güncelleme ile çözeceği sorunlar daha öncede servise gitti telefonum güncelleme ve genel bakım yapıldı denmesıne rağmen tarayıcı gibi sorunlar bende de var

ataşehire götürmeyi düşünüyorum zaten diğer türlü uğraşmak istemiyorum birdaha teknosa vs. ya en azından düzelsin takılmalar var ilk aldığım günden beri.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ataşehire götürmeyi düşünüyorum zaten diğer türlü uğraşmak istemiyorum birdaha teknosa vs. ya en azından düzelsin takılmalar var ilk aldığım günden beri.

bence pek işe yaramayacaktır kendin evde formatlasan da aynı işi görür

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bence pek işe yaramayacaktır kendin evde formatlasan da aynı işi görür

Denedim pek bir işe yaramıyor, aynı telefon arkadaşımda da var hiçbir sıkıntısı yok tarayıcı.klavye vs bile sorunsuz çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar daha öncede yazmıştım.yurtdışından getirmiş olduğu htc sensation xl telefonu kurcalarken fabrika ayarlarına döndürmüşüm.tekrar google playden bildiğim uygulamaları indirdim.sadece sygic diye navigasyon programını kurdum.bundada deneme deyip bir haftalık kullanım veriyor.eski haline getirebilirmiyiz.yada bu programı nasıl kurabilirim.
  • arkadaşlar daha öncede yazmıştım.yurtdışından getirmiş olduğu htc sensation xl telefonu kurcalarken fabrika ayarlarına döndürmüşüm.tekrar google playden bildiğim uygulamaları indirdim.sadece sygic diye navigasyon programını kurdum.bundada deneme deyip bir haftalık kullanım veriyor.eski haline getirebilirmiyiz.yada bu programı nasıl kurabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.