Şimdi Ara

<< BATTLEFIELD 2 >>RANKED SERVER KURDUK BUYRUN... (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.926
Cevap
0
Favori
149.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lifetaker

Arkadaslar yardım !!!
    Oyun orjinal. Yükledim ve son yamasını yaptım. Server a girmek için join e tkladığım anda masaüstüne atıyor oyun ve kapanıyor. Garip olan single olarak oynayabiliyorum.
    Not: oyun win xp uyumlu. Bende win 7 var. Son yama ile "açılmama" sorunu kalktı ama server a giremiyorum

arkadaş ben hiçbir servere giremiyom 1.5 yama kurdum butun serverler kırmızı gozukuyo joinlenecek biaç tane beyaz sw var onlarda special forces serveri sen nasıl giriyosun daha dogrusu acılmama sorunu kalkmis falan demissin ama bi yardımcı olurmusun

• quote:

Orijinalden alıntı: [TR] P.E.K.E.R

satın almam lazım bf2 yı ama butun paketlerı ıle kutu seklınde yok sanırım

Eğer elinde orjinal BF 2 varsa diğer bütün ek paketleri internetten bedava olarak indirebiliyorsun.Bütün ek paketleri ve şimdiye kadar çıkan bütün updateleri yanlış hatırlamıyorsam 1.5 update adı altında 2 GB civarı tek dosya halinde mevcut.Bu dosyayı netten indirip orjinal oyunun üstüne kurunca son versiyon update ve bütün ek paketler kurulmuş oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thracian83 -- 8 Mart 2011; 12:54:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loses

quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

Arkadaslar yardım !!!
    Oyun orjinal. Yükledim ve son yamasını yaptım. Server a girmek için join e tkladığım anda masaüstüne atıyor oyun ve kapanıyor. Garip olan single olarak oynayabiliyorum.
    Not: oyun win xp uyumlu. Bende win 7 var. Son yama ile "açılmama" sorunu kalktı ama server a giremiyorum

arkadaş ben hiçbir servere giremiyom 1.5 yama kurdum butun serverler kırmızı gozukuyo joinlenecek biaç tane beyaz sw var onlarda special forces serveri sen nasıl giriyosun daha dogrusu acılmama sorunu kalkmis falan demissin ama bi yardımcı olurmusun

Bende server a girmek için join tıkladığım anda masaüstüne dönüyor valla bi çare bulamadım malesef. Kimsede bilmediği için yardım edemiyolar galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: lexus

benim oyun klasörümün altında orada söylendiği gibi bir pb klasörü yok

indir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saitou Hajime

quote:

Orijinalden alıntı: lexus

benim oyun klasörümün altında orada söylendiği gibi bir pb klasörü yok

indir

Local hamachili server kurmayı bilen yokmu yaw
  • Merhabalar
    Yıllar sonra içimdeki BATTLEFIELD anılarım aklıma geldi.
    İnternetten indirdim ve kurdum.
    Single player oynadığım zaman aklıma eski günler geldi ve anılarım canlandı.
    2005 yılında bol bol oynadığım tek oyundu.
    Fakat şimdi ranked sunuculara giremedim eski kullanıcı adı ve şifremi bile kabul etmedi.
    Deneyebilecek var mı biraz girer oynardık.
    Halen sunucular açık sanırım.

https://www.gametracker.com/search/bf2/?sort=3&order=DESC
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.