Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.892
Cevap
75
Favori
1.049.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12761277127812791280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Klopp bırak artık şu dışardan gelen müdahaleleri uygulamayıda Şampiyon yap artık şu takımı yeter ulan 30 sene oldu be !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Klopp bırak artık şu dışardan gelen müdahaleleri uygulamayıda Şampiyon yap artık şu takımı yeter ulan 30 sene oldu be !!
    Bu Klopp'un sorunu değilki bir de eldeki rotasyon iyi değil.Clde zorlama oluyor kadro tek kulvarı anca kaldırır birde oyun sistemi ezberlendi Liverpool'un ve belli oyunculara tabi olduğunda sakatlık ve kart durumunda sekteye uğruyor herşey.
  • Newcastle United'ın orta saha oyuncusu Miguel Almiron, bu sezon 7 kez takım arkadaşlarını golle burun buruna getirirek Naby Keita'yı geride bıraktı (6). Almiron bu sezon sadece 99 dakika forma şansı bulabildi.
  • Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 26 Şubat 2019; 21:20:13 >
  • Rodgers plye geri dönmüş, 6 puan hayırlı olsun wagner hocam gitmişti hemen doldurduk orayı
  • Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Fabinho, Milner, Wijnaldum; Salah, Mane, Origi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GOL. Mane. 1-0.

Golden sonra Barça maçına geçtim Liverpool bu maçı rahat kazanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 27 Şubat 2019; 23:16:18 >
  • Bunların kulağını çekmişler takım biraz kendine gelmiş. Muhammet Salah yine bencilliğe devam ediyor...
    Gurney5 Kardeş barca maçı hangi kanalda???

• 5-0 Sahamızda rahat ve güzel bir galibiyet aldık. İlk yarı Wijnaldum'un 2-3 basit pas hatası dışında maçın genelini domine ettiğimizi düşünüyorum. En önemlisi Deulofeu gibi hızlı bir ismi iyi şekilde savunmamız oldu. Özellikle bu maçta savunmada Matip ve Van Dijk ikilisini beğendim eğer bu ikili oturursa sene sonu hem Şampiyonlar Ligi hem de ligi alırız diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetq

Bunların kulağını çekmişler takım biraz kendine gelmiş. Muhammet Salah yine bencilliğe devam ediyor...
    Gurney5 Kardeş barca maçı hangi kanalda???
    Hocam kusura bakmayın alıntılamadığınız için mesajınızı görmedim.
  • 5-0 yanıltmasın böyle birşey zaten o kadar puan kaybı üzerine gerekli idi mesela arsenalde 5 atmış o yüzden öne bakmak lazım city misal zar zor 1-0 yendi.
  • Alisson,VVD,TAA,Matip,Fabinho ve Mane günün kusursuz isimleriydi. TAA oynayınca hücum anlamında çok daha iyi bir Liverpool görüyoruz.Galibiyet serisi yaptığımız takdirde işler daha kolaylaşacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

5-0 yanıltmasın böyle birşey zaten o kadar puan kaybı üzerine gerekli idi mesela arsenalde 5 atmış o yüzden öne bakmak lazım city misal zar zor 1-0 yendi.
    Ömer Üründül sen misin?
  • Önemli değil iyi geceler

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Ömer Üründül sen misin?

Alıntıları Göster
    Bir maç 5 atıp öbür maç ecel terleri dökmek nedir bilir misin.Bu skorun sebebi rakibin direncidir.Skor yanıltıcıdır ha iyi performans gösteren oyuncular takdir edilir ama kendini dev aynasında görmemeli bir takım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Şubat 2019; 16:10:36 >
  • Alex Oxlade-Chamberlain expected to make his Liverpool return over coming week. #LFC

• Yarın galibiyet lazım nasıl olacaksa artık.
  • Liverpool bu maçı alamazsa şampiyonluk gider neden mi Pep öne geçerse daha puan kaybedeceğini düşünmüyorum zaten City nin bir tek United deplasmanı kaldı diğer büyük maçları evinde , evinde her türlü kazanacaktır United’a lider giderlerse hayatta puan vermezler o yüzden Evertonu yenmeli kesinlikle bence 1-0 Liverpool kazanacak

• Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Wijnaldum, Henderson, Mane, Salah, Origi.
  • Kacana bak yazik valla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12761277127812791280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.