Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.890
Cevap
75
Favori
1.049.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ofsayt mane alsında

• Giniiiiii çok klas 2-0

• Wijnaldum ne kadar komple ve yaratıcı bir oyuncu ise Keita o kadar düz ve kalas bir oyuncu. Oyun kurarken Keita daha fazla topla buluşuyor, Wijnaldum ile rolleri değişmeli.

Burada Keita alındığında methiyeler düzenler vardı daha adamı görmeden, alın size Keita.

• bournemouth icin uzuluyorum. Adamlari surekli farkli yeniyoruz, yetmiyor transferde de kaziklari atiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Wijnaldum ne kadar komple ve yaratıcı bir oyuncu ise Keita o kadar düz ve kalas bir oyuncu. Oyun kurarken Keita daha fazla topla buluşuyor, Wijnaldum ile rolleri değişmeli.

Burada Keita alındığında methiyeler düzenler vardı daha adamı görmeden, alın size Keita.
    Bu bir video oyunu değil ki hemen koy oynasın. İnsan psikolojisinin çok önemli etkisi olan bir spordan söz ediyoruz. Bu adama Afrikalı ingilizceyi bilmiyor. Almanya'dan buraya geldi daha alışamadı. Yeni arkadaş ortamı, yeni şehir, yeni kültür derken alışması zaman alcak. Firmino'yu ilk geldiği sene hatırlayın. Coutinho'yuda her oyuncu kolay kolay ilk 11 olup şov yapamıyor.
    Bence bu maç yavaştan kendini bulmaya başladı. Adam merkezde harikalar yaratacak potansiyelde bir oyuncu ve şuana kadar çoğu zaman kanatta oynadı. Klopp onun için bir sene bekleyip transfer yapmadıysa bir bildiği vardır. Bu sene olmazsa bile seneye çok iyi başlangıç yapıp potansiyeline ulaşacaktır.
    Wijnaldum'un ilk geldiği seneyi izleyenler bilir pas almaya bile çekinirdi. Liverpool ile 3. senesinde kendini yeni yeni buldu.

• Kral attı 3 oldu

• Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • Gol ofsayt mı değil mi bilmiyorum. Hakem açısından zor bir karar. Fakat Bournemouth'un Liverpool'u yenemeyeceği çok barizdi. Liverpool Bournemouth'a karşı bol pozisyonlu maçlar çıkartmıştır. Maç 6'ya doğru giderdi fakat olmadı.
    Naby Keita maçın adamıydı. Yavaştan kendini bulmaya başlıyor.
  • Katakomb kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katakomb

Bu mesaj silindi.
    Hahahahahahahahahah hocam nereden geldi bu şaka aklınıza ya hahahahah Gerrardın ayağı kaymıştı ya hahahahah arada böyle özgün şakalarla neşelendirin buraları nolur

• Klopp hocamız Naby Keita hakkında bu yorumları yapmış:

West Ham maçının 2. devresi onun için büyük bir adımdı. Maçın sonucundan dolayı kimse fark etmedi. Net olan bir şey varsa. Bazen uzun sürer ve insanlar sabrını kaybedebilir. Fakat biz kaybetmeyiz. Son maç ise onun şu ana kadar göstermiş olduğu en iyi performanstı.

Bunların dışında. İlk 11 kadrosuna yazılacak ilk isimlerden birisi demiş. Orta saha için aranan adam demiş.

Bu demektir ki Bayern maçında da Wijnaldum Fabinho Keita üçlüsünü görebiliriz.
  • City'nin oyunu normaldi asıl tuhaflık chelsea'de ben açıkçası sebebin sarri olduğunuda sanmıyorm chelsea bence takım olarak dağıtılmalı sanki defansı felan komedi idi zaten bu maçın buralara gelmesinin sebebi zaten bournemouth maçı idi hıdır zaten takım olarak göçmüş yani süpriz olmadı.Asıl sıkıntı bu ay birde kupa finali yapacak chelsea ve city
  • Liverpool'un sıkıntısı yeterli rotasyona sahip olamaması bir oyuncunun yerini başka bir oyuncu ile dolduramamak buda lige yansıyor şuanda bayern maçı var tek avantajlı konum 2 hafta kupa maçları varken lig olmayacak clye yoğunlaşabilir bunun içinde takım manu maçına dinlenmiş olarak çıkacak manu chelsea ile kupa maçı yapacak bu süre zarfında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

City'nin oyunu normaldi asıl tuhaflık chelsea'de ben açıkçası sebebin sarri olduğunuda sanmıyorm chelsea bence takım olarak dağıtılmalı sanki defansı felan komedi idi zaten bu maçın buralara gelmesinin sebebi zaten bournemouth maçı idi hıdır zaten takım olarak göçmüş yani süpriz olmadı.Asıl sıkıntı bu ay birde kupa finali yapacak chelsea ve city
    bende özetlerden baktım chelse'nin yediği golleri burnley bile yemezdi dünkü golleri ama çok güzel vuruşlar ama adamlar çok rahat vuruyor ilkayın vuruş yaptığı yere bak bom boş adam sahada böyle mi durur büyük takım saçma sapan bir hal almış chelsea takımı zaten ezelden beri hiç sevmem bir ara barçaya çok çektirmişti drogba reis varken sempati duyardım ama barçayı çok üzücü şekilde eledikleri maçı unutmuyorum halen o zaman chelsea chelsea idi şimdi hazardın takımı olmuş direk hocada hazard galiba essahtan bir halt yese maçlarda sonuç bitirmede sıfır gider gider batırır yada pas atmaz! kendini messi sanıyor chelsea'de! hocalarla da sorun yaşar!

chelsea yalnış transferler yapıyor lampart gelse yakında iyi olur gelirde zaten :D şu an derby de hazırlanıyor:D

• Liverpool keita winaldum fabionho orta sahasıyla bir cacik yiyemez hele deplasmanlarda felan duman olurlar ligte bile zorlanıyorlar. ya kloobun yaptığı bence büyük iş yoksa liverin aman aman bir kadrosu yok kötü salah bile adam oldu :D bu bile başarı livere bence ligi alırlarsa bence iyi liverpool için müthiş hatta cl'de elenirler zaten munihe mi onu bilmem münih de rezil çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

bende özetlerden baktım chelse'nin yediği golleri burnley bile yemezdi dünkü golleri ama çok güzel vuruşlar ama adamlar çok rahat vuruyor ilkayın vuruş yaptığı yere bak bom boş adam sahada böyle mi durur büyük takım saçma sapan bir hal almış chelsea takımı zaten ezelden beri hiç sevmem bir ara barçaya çok çektirmişti drogba reis varken sempati duyardım ama barçayı çok üzücü şekilde eledikleri maçı unutmuyorum halen o zaman chelsea chelsea idi şimdi hazardın takımı olmuş direk hocada hazard galiba essahtan bir halt yese maçlarda sonuç bitirmede sıfır gider gider batırır yada pas atmaz! kendini messi sanıyor chelsea'de! hocalarla da sorun yaşar!

chelsea yalnış transferler yapıyor lampart gelse yakında iyi olur gelirde zaten :D şu an derby de hazırlanıyor:D

Alıntıları Göster
    1 solukta okudum allah affetsin

• Salah ve Messi’nin birlikte rol aldığı reklam.

• Sadio Mane, Timo Werner hakkında şu açıklamaları yapmış:
    Ona Liverpool'a gelmesini tavsiye ettim. Onun oyun tarzını seviyorum. Çok etkileyici bir oyuncu ve iyi bitirici. Her zaman yüzde yüzünü veren bir oyuncu. Liverpool'a katılmak isterse onu çok iyi karşılayacağız.

Naby Keita'da şu şekilde açıklamalar yapmış:
    Leipzig'te birlikte çok iyi oynadık ve o benim oradaki en iyi arkadaşlarımdan biriydi. Açıkça söyleyeyim. Eğer transferini düşünüyorsa. Ona sorarım ve bize katılması gerektiğini söylerim.

Lovren'in Bayern maçında oynayamacağı ve savunma ikilisin VVD'nin cezasından dolayı Fabinho Matip şeklinde olacağı söyleniyor.
    Marbella'daki antrenman kampında Oxlade ve Brewster'da katılmış. Oxlade sakatlığı atlatmış gözüküyor. Böyle devam ederse maç kondisyonunu da bulursa erken görebiliriz.
    Joe Gomez'in 1 ve 1.5 ay uzak kalacağı söylenildi. Büyük şansızlık yaşadı çocuk. Takımın en iyilerinden birisiyken bir türlü dönemedi sakatlıktan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eric Ponti

Sadio Mane, Timo Werner hakkında şu açıklamaları yapmış:
    Ona Liverpool'a gelmesini tavsiye ettim. Onun oyun tarzını seviyorum. Çok etkileyici bir oyuncu ve iyi bitirici. Her zaman yüzde yüzünü veren bir oyuncu. Liverpool'a katılmak isterse onu çok iyi karşılayacağız.

Naby Keita'da şu şekilde açıklamalar yapmış:
    Leipzig'te birlikte çok iyi oynadık ve o benim oradaki en iyi arkadaşlarımdan biriydi. Açıkça söyleyeyim. Eğer transferini düşünüyorsa. Ona sorarım ve bize katılması gerektiğini söylerim.

Lovren'in Bayern maçında oynayamacağı ve savunma ikilisin VVD'nin cezasından dolayı Fabinho Matip şeklinde olacağı söyleniyor.
    Marbella'daki antrenman kampında Oxlade ve Brewster'da katılmış. Oxlade sakatlığı atlatmış gözüküyor. Böyle devam ederse maç kondisyonunu da bulursa erken görebiliriz.
    Joe Gomez'in 1 ve 1.5 ay uzak kalacağı söylenildi. Büyük şansızlık yaşadı çocuk. Takımın en iyilerinden birisiyken bir türlü dönemedi sakatlıktan.
    Werner beyaz aubameyang ama bitiricilik yönünde çok zayıf ama premier lig için biçilmiş kaptan tempoya ayak uydurur çok hızlı birde.Ama Bayern ön teklifte bulundu diye biliyorum gene bunuda beleşe kapma peşinde ölücüler.

• 
Sayfa: önceki 12711272127312741275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.