Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.893
Cevap
75
Favori
1.049.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
77. Sırada  bugün en iyi #32
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Virgil Van Dijk: "Anfield'a çıkmayı, KOP tribününün önünde bu şanlı formayı giymek için sabırsızlanıyorum. Elimden gelenin en iyisini yaparak bu harika kulübe yardımcı olmak istiyorum."

VVD'nin beklendiği gibi 4 numaralı formayı giyeceği açıklandı.

• iyiki City ye gelmedi 27 yasinda ve 90 m euro. o paraya 2 Stones aliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Liverpool’un iflah olmayacağına ispat. Stopere 84 milyon verilir mi

27 yasinda birde.

Bu kadar israf olmayı nasıl başarıyorsun. Stoper adı üstünde 20 yaşında mı olacak bu mevkide oynayan enler zaten 28 29 üstü oyunculardır en verimli yaşları bu dönemdir tecrübe denilen bir kavram var sen bilmez misin sen git şeyhlerinin balonlarını şişir sonra kendine gelirsin.
  • Klavanın yanına nihayet iyi bir stoper geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liverpool artik hic gol yemeyecek mi?

valla piyasanin icine edildi bu paralar nedir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

iyiki City ye gelmedi 27 yasinda ve 90 m euro. o paraya 2 Stones aliriz

Adam 26 yaşında. Ben bu city ve psglileri anlamıyorum 5 yıl önce kadrolarındaki oyuncuları sayamazlardı şimdi de fanatik olmuşlar. Şeyhlerinizin de sizin gibi futbol taraftar topluluğunun futboldan silinmesi lazım . Bu konuda Unitedli Barcalı Real'li Juveli Bayernli yorum atsın ama siz atmayın önce bir futbol tarihinizi bir yaratın sonra konuşalım.
  • 84 milyon euro vermişler yuh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkü Baba

quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Liverpool’un iflah olmayacağına ispat. Stopere 84 milyon verilir mi

27 yasinda birde.

Bu kadar israf olmayı nasıl başarıyorsun. Stoper adı üstünde 20 yaşında mı olacak bu mevkide oynayan enler zaten 28 29 üstü oyunculardır en verimli yaşları bu dönemdir tecrübe denilen bir kavram var sen bilmez misin sen git şeyhlerinin balonlarını şişir sonra kendine gelirsin.

Temmuz 1991 doğumlu. 26 yaşında. Ödenen bonservis bedeli €78.5M

Alışılagelmiş bir stoper değil. Defansif özelliklerinin yanında ofansif özellikleri de çok üst düzey bir isim. Duran top yeteneği en iyi savunma oyuncusu. Coutinho'dan sonra frikikçi kendisi olur tahminimce.

PL'nin en iyi 3 stoperinden birini aldık diyebilirim. Yaz döneminde çok ama çok istemiştik, beklenen gün bu akşammış.

Malum geri dörtlüden ağzımız çok yandı. Bu transfere gerçekten ihtiyacımız vardı. Parasal, maddi yönden hiç bir sıkıntımız yok. Klopp geldiği günden beri kârdayız, artıdayız. Satışlardan güzel paralar kazandık. Satın alınan oyunculardan beklenen verim alındı.

Ödenen parayı vs geçtim. VVD'ın Man City ve Chelsea'yi reddetmesi bir çok şeyi gösteriyor ve açıklıyor. Bu mesaj ve bu hamle çok önemliydi. Ben başarılı olacağına inanıyorum. Zaten kaliteli ve tanınan bir isimdi. Yaklaşan Dünya Kupası'nı da göz önünde bulundurursak üst düzey bir performans bekliyorum kendisinden. Tabi ki yanındaki partneri de kendisi kadar iyi olmak şartıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 27 Aralık 2017; 21:59:50 >

• Roma'dan Manolas'ı

Lazio'dan Milinkoviç'i alın taş gibi 3 lü olur.
  • Hücum zaten efsane defansda düzeliyor kaleci artı td alınırsa coşar bu takım

• quote:

Orijinalden alıntı: Türkü Baba

quote:

Orijinalden alıntı: devcitybg

iyiki City ye gelmedi 27 yasinda ve 90 m euro. o paraya 2 Stones aliriz

Adam 26 yaşında. Ben bu city ve psglileri anlamıyorum 5 yıl önce kadrolarındaki oyuncuları sayamazlardı şimdi de fanatik olmuşlar. Şeyhlerinizin de sizin gibi futbol taraftar topluluğunun futboldan silinmesi lazım . Bu konuda Unitedli Barcalı Real'li Juveli Bayernli yorum atsın ama siz atmayın önce bir futbol tarihinizi bir yaratın sonra konuşalım.

Liverpool az mi para harciyor. Aldiklari oyuncular çöpse bu Ne City nin sucu ne de PSG nin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 27 Aralık 2017; 22:1:38 >
  • Tipik İngiltere ligi için şişirilme bir transfer. Başka takımlar vermezdi zaten bu paraları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

Şunların fanboylukları hiç çekilmiyor arkadaş

Barçaya laf ederler bir stopere 90 milyon euro verilirken sevinirler

Vergi kaçırıp oyuncunun babasına arkadaşına kuzenine dayısına anasına para yedirmiyoruz en azından Liverpool fifa kuralarına uygun bir şekilde transferi yapıyor sizin gibi Neymar 57 gösterip 120'ye transferi mal etmiyor anlatabildiysem ne mutlu bana Mrs. Prestige
  • Loveren 2. haha Hollandali defansa 85 mil euro. 150 verseydiniz
  • ALIŞILAGELMİŞ BİR STOPER DEĞİL!

• Liverpool under Jürgen Klopp:

• Naby Keita rejects Barcelona for Liverpool.

• Oxlade-Chamberlain rejects Chelsea for Liverpool.

• Virgil van Dijk rejects Man City & Chelsea for Liverpool.

• Lemar prefers a move to Liverpool rather than Arsenal.

• Goretzka...
  • yahu bu verilen para size niye bu kadar batıyor onu anlamıyorum. ileri hattı inci gibi işleyen bi takımın savunmaya bu önemi vermesinin neresi yanlış usandık ulan lovren ve klavan dan 150 versek vallahi yine gözüme gelmez bi salın artık bizi be
  • Ne ağladılar be. Sanki Liverpool bunların cebinden alıp veriyor transfer ücretini.

Sonunda savunmaya gereken takviye yapıldı. Çok sevindim bu transfere.

• Piyasa böyle artık. Normal bir rakam. İngiltere içi transferler ederinden biraz daha fazla olsa da Dijk fayda sağlar. Hayırlı olsun.

@Jurgen Klopp: Goretzka, Coutinho'm la beraber bize gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1DFD8C17B -- 27 Aralık 2017; 22:27:49 >
  • GÖREV TAMAMLANDI

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • 
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.