Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1024. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.890
Cevap
75
Favori
1.049.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Kutinyo kardeşim her maç şöyle oynasan ne olur be, 1 maç hurşut meriç diğer maç iniesta gibisin hiç mi orta noktan yok.

Çok merak ediyorum, bu sezon kaç Liverpool maçı izledin de bu kanıya vardın? Coutinho şu an en devamlılık gösterdiği sezonu yaşıyor. Çoğu maçta harika işler çıkardı.

@Wernher von Braun, Barcelona'nın parayı verecek imkanlarının olması oyuncuyu alabileceği anlamına gelmez. Transfer sezonunun son günlerinde çaresizlik içinde 130 milyon civarı vermeye yatkındınız, ona rağmen kulüp duruşunu bozmadı.

Böyle konuştuğuna göre senden çok livrerpool maçı izlediğim kesin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Kutinyo kardeşim her maç şöyle oynasan ne olur be, 1 maç hurşut meriç diğer maç iniesta gibisin hiç mi orta noktan yok.

Çok merak ediyorum, bu sezon kaç Liverpool maçı izledin de bu kanıya vardın? Coutinho şu an en devamlılık gösterdiği sezonu yaşıyor. Çoğu maçta harika işler çıkardı.

@Wernher von Braun, Barcelona'nın parayı verecek imkanlarının olması oyuncuyu alabileceği anlamına gelmez. Transfer sezonunun son günlerinde çaresizlik içinde 130 milyon civarı vermeye yatkındınız, ona rağmen kulüp duruşunu bozmadı.

Eminim öyledir de laf ebeliği yapmadan, kıvırmadan söyle bakalım kaç maç izledin bu sezon?

• Arkadşalar yeni oyıncumuz coutinho hakkında kendi konumuzda konuşalım lütfen bazı arkadaşların devrelerini yakmışız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Eminim öyledir de laf ebeliği yapmadan, kıvırmadan söyle bakalım kaç maç izledin bu sezon?

Birader problemli misin sen?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Birader problemli misin sen?

Ben sana laf ebeliği yapma diyorum, sen hala gelmiş saçma sapan sorular soruyorsun. Sana yukarıda Coutinho'yu bu sezon izlemeden yorum yapma demişim, sen ise konuyu alakasız yerlere çekmeye çalışıyorsun. Kaç maç izlediğini yazamadığına göre, belli ki ara sıra takip edenlerdensin. Ben ise bu sezon hiçbir maçını kaçırmadım bu takımın. Son dört sezondur kaçırdığım maç sayısı 10'u geçmez.
    Sana kaç maç izledin bu sene diyorum, sen bana belli ki senden fazla deyip aklınca ukala cevaplar veriyorsun. Ondan sonra problemli ben oluyorum. Sen daha yazdıklarına argüman sunamıyorsun. Tamam kardeşim, akıllı sensin problemli benim. Bu sezon sadece Premier lig'de 7 gol, 6 asist yapan adamın iki maçın birinde kötü oynadığını yazıp üstüne gelen cevapları beğenmeyeceksen hiç yazma o zaman bu konuya. Coutinho geçen seneki gol ve asist miktarını daha bu sezonun ilk yarısında geçmiş (geçen seneki performansı nedeniyle 100+ milyon bonservis bedeli konuşulmuş) sen hala adamı devamlılık açısından eleştiriyorsun. Sen yine çarpıtmadan ben yazayım, Coutinho bu sene her maçta 10 numara oynadı demiyorum, kötü maçları oldu. Ama senin dediğin gibi bir iyi bir kötü oyunluk durum yok, bunu anlatmaya çalışıyorum. Reddit, LFCReds.com gibi siteleri bu sene eksiksiz takip ediyorum, daha bir tane bile yabancının senin yorumuna benzer bir yorum yaptığını görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 27 Aralık 2017; 15:53:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Barcelona'nın Coutinho dahil Liverpool'daki tüm oyuncuları alabilecek durumu vardır. İdare sağolsun saçma teklifler ile geldiği için ve işi çok uzattığı için fiyat arttı.

Yaz başı nakit 80 milyon euroya bu iş bitecekti. Ki çoğu Liverpool destekçisi de bunu kabul ederdi.

Coutinho'nun gönlü bizde. 130-150 milyon arası bir teklife de alınır.

Liverpool'un maddi bir sıkıntısı veya oyuncu satışından gelecek paraya ihtiyacı yok. Maddi olarak üst düzey rahatlıkta.

Barcelona oyuncuyu ne kadar ucuza kapatabilirim derdinde bir kulüp. Oyuncuyu ayartıp, kulübüne zorla satması için içten pazarlık yürüten bir anlayışa sahip. Dembele transferinde olduğu gibi. Dortmund o transferden 1 senede %1000 kar etti orası bambaşka bir olay. İstediğini fazlasıyla aldı.

Transfer döneminin sonunda değilde ortalarında, başlarında olsaydık Barça her türlü oyunu yapardı daha ucuza bitirebilmek için.. Mecburiyetten, istemeyerek verdiler 105 milyonu..

Coutinho şuan takımın en çok kazanan oyuncusu. 10 ay önce sözleşmesini 5 sene uzattı. Sözleşme uzatıp, 5-6 ay sonra gideceğim dersen her türlü reddi alırsın. Ki eminim Barça yönetimi, yetkilileri Coutinho ve ailesiyle bu transfer için birçok kez görüşmüş, ayartmıştır. Eminim.

Kulübün menfaatleri her şeyden önce gelir. Liverpool kulübünün de Coutinho için şartı 150 milyon euro nakit. Barça yönetimi (Neymar transferinden gelen para haricinde) ömründe göremeyeceği, kalp krizi ve fenalaşmalara sebep olacak bu parayı verecek mi onu tartışın bence.

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Suarez'i, Sterling'i nasıl sattıysa Liverpool, Coutinho'yu da öyle satar.

Öncelikle ayartma gibi bir durum olması için oyuncunun kulüp içinde ben oynamıyorum demesi lazım. İzlediğim kadarıyla da Coutinho gayet de iyi oynuyor şuan. Hadi ucuza kapatmaya çalışalım olsun. Biz 100 milyon civarı teklif yapıyoruz zaten. Kabul edip etmemek Liverpool yönetimine kalmış.

Tabi keşke idare istenilen 120 milyonu nakit olarak verse şuan da oyuncuyu alsak. Ben de istemezdim konunun bu kadar uzamasını. Ayrıca oyuncunun değeri 80 milyondu yaz başı. Bu kadar uzadığı için istenilen 120 gibi fiyatlara çıkıldı.

Dembele'nin de Coutinho'nun da gönlü bizdeydi bunu da belirteyim.

FC Barcelona Posts Highest Revenue In The History Of Sports At $770 Million. Spanish soccer giant Barcelona reported record revenue of €708 million on Monday or $770 million based on average exchange rates over the last 12 months.

Eminim Barcelona o parayı bir arada asla göremez. Eminim :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Suarez'i, Sterling'i nasıl sattıysa Liverpool, Coutinho'yu da öyle satar.

Öncelikle ayartma gibi bir durum olması için oyuncunun kulüp içinde ben oynamıyorum demesi lazım. İzlediğim kadarıyla da Coutinho gayet de iyi oynuyor şuan. Hadi ucuza kapatmaya çalışalım olsun. Biz 100 milyon civarı teklif yapıyoruz zaten. Kabul edip etmemek Liverpool yönetimine kalmış.

Tabi keşke idare istenilen 120 milyonu nakit olarak verse şuan da oyuncuyu alsak. Ben de istemezdim konunun bu kadar uzamasını. Ayrıca oyuncunun değeri 80 milyondu yaz başı. Bu kadar uzadığı için istenilen 120 gibi fiyatlara çıkıldı.

Dembele'nin de Coutinho'nun da gönlü bizdeydi bunu da belirteyim.

FC Barcelona Posts Highest Revenue In The History Of Sports At $770 Million. Spanish soccer giant Barcelona reported record revenue of €708 million on Monday or $770 million based on average exchange rates over the last 12 months.

Eminim Barcelona o parayı bir arada asla göremez. Eminim :)))

Suarez'den de, Sterling'den de istediği fiyatları aldı kulüp gitmelerine izin verdi.. Suarez'e de veda edildi. Sterling'e de veda edildi.. Farkı bi araştır.

Kim nasıl hatırlanmak isterse, o şekilde ayrılır bu takımdan.. Suarez, Sterling, Coutinho ilk veya son değil. Torres'de ayrıldı bu takımdan. Mascherano'da ayrıldı. Xabi'de ayrıldı. Gerrard bile ayrıldı..

Transfer döneminin son haftalarındayız. Sözleşmeni yeni uzatmışsın, hem kulüp hem milli takımda banko oynuyorsun, seneye Dünya Kupası var. Hangi oyuncu restleşmeyi, oynamamayı tercih eder?

Bir Liverpool ve Coutinho sever olarak dünyadaki en iyi 10 numaralardan birinin popülaritesi daha yüksek bir takımda, Messi ile, Suarez ile oynamasını bende çok isterim ama bu usulünce olmalı. Arz-Talep ilişkisinde istenen rakam €150M. Bu transfer devre arası olmasa bile yazın gerçekleşecektir diye düşünüyorum.

Barça yüksek gelirli bir kulüp fakat en yüksek gideri olan kulüplerden biri yine. Hiç bir sezon +100M transfer bütçesi ayırmadı diye biliyorum.

• coutinho yu satıp yerine orta sıra takımların birinden ucuza 10 numara yamayacaklar diye çok korkuyorum.
  • "Liverpool have had a world record fee of £75m accepted by Southampton for Virgil van Dijk" #LFC

• BREAKING: Liverpool have finally won the race to sign Southampton centre-back Virgil van Dijk after agreeing a world record £75 million fee for a defender. [@JWTelegraph]

• Exclusive: Liverpool agree world-record £75m deal for Virgil van Dijk | via @telegraph

• Haydi hayırlı olsun, Lovren - VVD güzel ikili olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Barcanın 150 milyon euroyu ömründe göremeyeceğinden mi bahsettin yoksa benim gözlerim mi bozuldu?Barca sadece 55 milyon euro tek bir sponsordan kazanıyor gider olmadan net para yani senede.Diğer sponsorlukları,yayın gelirlerini falan saymıyorum daha.

Barcelona transfer bütçesini rahatlıkla arttırabilecek kadar zengin bir kulüp,ama yönetim aşırı vizyonsuz ve iş bilmez.

Barcelona şu anda dünyanın en yüksek yayın gelirine sahip takımı,en yüksek sponsorluk gelirine sahip takımmı.Sadece yayın geliri+sporsorluktan 250 milyon euro civarı para kalıyor barcaya.Barca bu gelirin hepsini transfere ayırmıyor fakat isterse bunlar transfere ayırabileceği gelir türleri.Coutinhoya rahatlıkla 150 milyon euro verebilir yani isterse ,üstüne bir de 100 milyon euroya adam alabilir 1 senede.

Sonuçta bi psg değiliz arap başkanımız olsun,tsubusamessi reyizin deyimiyle paranın kuyusu olsun ama yine de 150 milyon euro barcanın rahat karşılayabileceği bir rakam onu söylemek istedim yukarıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 27 Aralık 2017; 20:58:34 >

• GELDİİİİİİ GELDİİİİ GELDİİİİİ GELDİİİİİ

https://twitter.com/LFC/status/946078010851168257

• Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    150 milyon euro ile ancak posterini alirsiniz Coutinhonun. Barca ozellikle Neymardan sonra 1 verecegine 3 vermek zorunda zaten. Bir de Barca degil Real almak istese de 200den asagi kapiyi acamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

Barcanın 150 milyon euroyu ömründe göremeyeceğinden mi bahsettin yoksa benim gözlerim mi bozuldu?Barca sadece 55 milyon euro tek bir sponsordan kazanıyor gider olmadan net para yani senede.Diğer sponsorlukları,yayın gelirlerini falan saymıyorum daha.

Barcelona transfer bütçesini rahatlıkla arttırabilecek kadar zengin bir kulüp,ama yönetim aşırı vizyonsuz ve iş bilmez.

Barcelona şu anda dünyanın en yüksek yayın gelirine sahip takımı,en yüksek sponsorluk gelirine sahip takımmı.Sadece yayın geliri+sporsorluktan 250 milyon euro civarı para kalıyor barcaya.Barca bu gelirin hepsini transfere ayırmıyor fakat isterse bunlar transfere ayırabileceği gelir türleri.Coutinhoya rahatlıkla 150 milyon euro verebilir yani isterse ,üstüne bir de 100 milyon euroya adam alabilir 1 senede.

Sonuçta bi psg değiliz arap başkanımız olsun,tsubusamessi reyizin deyimiyle paranın kuyusu olsun ama yine de 150 milyon euro barcanın rahat karşılayabileceği bir rakam onu söylemek istedim yukarıda.

Aslında öyle demek istememiş, barcanın real ile beraber dünyada en çok kazanan olduğunu bilmeyen zaten kör cahildir.Adamın demek istediği barca hiçbir transfer dönemimde o kadar parayı bir oyuncuya gömmediği gibi o kadar transfer bütçesi bile oluşturmadı.Bence haklı.Sezon başı o kadar eleştiriye rağmen 80 milyon bütçe açıklamış Neymarın satılmasından sonra yol almıştınız.

• Virgil van Dijk rejected Man City & Chelsea. His heart is throwing for Anfield. #LFC

• Tarihin en pahali defans oyuncusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

HOAYDAAAAAAAAAAAAAAAA

Liverpool are willing to make a €20M move for Lazio's Stefan De Vrij. [SkySports Italia]

Liverpool'un Stefan de Vrij yerine Virgil van Dijk'ı tercih etmesine sevindim Vrij çok daha iyi bir defans oyuncusu ve bize lazım
  • 
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.