Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
32.892
Cevap
75
Favori
1.049.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
90. Sırada  bugün en iyi #37
Sayfa: önceki 12931294129512961297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-E767019CA

Tahmin: 1-3
    Saygı! :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

bu kaçıncı sayamadık pool lehinee olunca ses çıkmıyor city 1 tane atsa bir taraflaını yırtmıştı malum tayfa
    Sen soutlu musun southamptonda mı oturuyorsun.Biri neden southu tutar.İngilterede olsan anlarım.Southampton düşmez bu arada sanmıyorum düşeceğini fikstürü iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 6 Nisan 2019; 0:20:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Sen soutlu musun southamptonda mı oturuyorsun.Biri neden southu tutar.İngilterede olsan anlarım.Southampton düşmez bu arada sanmıyorum düşeceğini fikstürü iyi.

Alıntıları Göster
    Benim Tokatlı bir arkadaşım var ve orada yaşıyor. 29 yaşında şu an ve Newcastle hayranı. Hani şu 15-16 yaşında Justin Bieber fanı kızlar gibi aynı. İngiltere'de olsa holigan olurdu. Nasıl desteklemeye başladığını o da bilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: London_

Benim Tokatlı bir arkadaşım var ve orada yaşıyor. 29 yaşında şu an ve Newcastle hayranı. Hani şu 15-16 yaşında Justin Bieber fanı kızlar gibi aynı. İngiltere'de olsa holigan olurdu. Nasıl desteklemeye başladığını o da bilmiyor.

Alıntıları Göster
    İngilterede çoğu taraftar bizim ve pek kesimin aksine yaşadığı yerin takımını destekler isterse vanarama ligde olsun.Futbolun doğduğu ve buradan dünyaya ****ığı yer sonuçta onlardan iyi bilecek değiliz.Biz ve daha bir çok yer franchisingini yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Alıntıları Göster
    sen barcelonada veya liverpoolda mı doğdun(yada torino mu demeliydim) ? 3 farklı yerde aynanda doğup bulunmanı kuantum fiziğine mi borçluyuz ? sana ne adamın neden southampton ı tuttuğundan sana mı kaldı bunu sorgulamak?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerde o qünleeeeeeeeeer keşke kaçıp kurtulsam şu ülkeden...... cardiff düştü zateen o fikstürle anca sunderland mucize yaratır
  • Bir süredir yoktum, bir konumuza bakayım dedim ama konu yine ağlama duvarına dönmüş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar ne çok seviyor Salah'ı.

• Genelde son dakikalarda gol atarak kazanan takımlar şampiyon oluyor. 2014 FB, 2017 Real. Bakalım L'pool şeytanın bacağını kıracak mı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

City'e içerde yenilmeyin bu iş çözülsün hatta yenerseniz daha kafi.
  • ilk yarı sonunda kapatmıştım henderson kazmasının performasıyla kazanmışız. B u sezonda olan şanslar ve böyle ilginç performanslarla herhalde sonuna kadar ligi götüreceğiz. City Spurs maçlarından ligdekinde takılabilir gibi geliyor, özellikle CLden elenmek keltoş için büyük prestij kaybı olur ve oraya asılır diye düşünüyorum. 7-8 senedir gelen geçen eze eze keltoşu cl dışına atıyor, hırslanmıştır herhalde.
  • Tabi ya.. , United'lılar da çok istiyordu sanki bunu

• Liverpool: Alisson, Arnold, Lovren, Van Dijk, Milner, Henderson, Fabinho, Keita, Salah, Mane, Firmino.
    Kral Lovren geri döndü!

• Keita ballı bir gol attı.
  • NABYYYYYYYYYYY KEITAAAAAAAAAA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 9 Nisan 2019; 22:15:54 >
  • Salah %100 kaçırdı karşı karşıya..
  • FIRMINOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Salah çok iyi yanılttı rakip defansı. Trent müthiş kaçtı defans arkasına. Al da at dedi Bobby'e. Şahane asist.
  • İY: 2-0
  • Henderson-Keita ikilisi maçın genelinde topu rakibin çıkartmasına izin vermediler. Takım ileride kalınca Fabinho yerinde müdahaleler ile savunmaya yardımcı oluyor. Bu taktik Şampiyonlar Liginde kupayı getirebilir.
  • 
Sayfa: önceki 12931294129512961297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.