Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.907
Cevap
75
Favori
1.049.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • #LFC XI against @Only1Argyle: Karius, Alexander-Arnold, Gomez, Lucas, Moreno, Stewart, Can, Ejaria, Ojo, Woodburn, Origi #LIVPLY

#LFC substitutes against @Only1Argyle: Mignolet, Klavan, Clyne, Wijnaldum, Lallana, Firmino, Sturridge #LIVPLY
  • Alt yapıdan gelen gençlerimiz Alexander Arnold, Ejaria, Ojo ve Woodburn ilk 11 başlayacak. Gomez yaklaşık 1 sene sonra formasına kavuşuyor. Stewart'ın da süre alması iyi olacak. İyi, alternatif bir ortasaha. Lucas, Moreno gibi çöpler mecburen 11'de. Emre'nin de form tutması için 11 başlaması iyi olmuş. Karius, Mignolet'in yükselen formu sonrası kenara geçmişti. Onun içinde güzel bir moral olur.. İlk kez çift forvet oynayacağız. Woodburn ve Origi ileri uçta gol silahımız olacak.
  • Anfield'da bütün biletler satılmış. Tribünler tamamen dolu. Maç başladı!
  • Ben Woodburn her kaleyi denediğinde, pozisyona girdiğinde kenarda Klopp tarafından alkışlanıyor. Adam be.
  • Topla oynama: Liverpool %81 , Plymouth %19
  • İki takımında ciddi bir pozisyonu yok.. Kasmadan oynuyorlar..

İlk yarı sonucu: 0-0
  • Emre çıktı Sturridge oyunda.. Risk alıyoruz.

Sturridge'e müthiş bir sevgi gösterisi var.
  • Maç sonucu 0-0

Haftaya rövanş oynayacağız.
  • Plymouth karşısında Liverpool tarihinin en genç 11'i oynamış..

Yaş ortalaması 21,2.

• Mamadou Sakho'nun Bournemouth'a kiralanacağı söyleniyor..
  • Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    Hocam oncelikle gec cevap attigim icin ozur diliyorum.Siteye girdikten sonra assagi tarafta Liverpool&Dortmund supporters yazan yazinin hemen altinda "vote" tusu bulunmakta.Tusa bastiktan sonra sizden ekranda bulunan kodu yazmanizi istiyor,kodu yazip yollayinca,oyunuz gonderilmis oluyor.Acikcasi bende boyle oldu
  • FIFA Yılın Taraftarı ödülünün sahibi, Anfield'da birlikte YNWA söyleyen Liverpool ve B.Dortmund taraftarı oldu. 👏 👏 👏

• quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

FIFA Yılın Taraftarı ödülünün sahibi, Anfield'da birlikte YNWA söyleyen Liverpool ve B.Dortmund taraftarı oldu. 👏 👏 👏

Tebrikler, alkışlar iki takıma da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acikcasi hakettigimiz bir odul oldugunu dusunuyorum.İki takim taraftarida hem Almanyadaki macta hemde İngilteredeki macta muazzam bir performans sergiledi.Dortmund taraftarinida bulundugu muazzam katkidan dolayi tebrik ediyorum.

YNWA !
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

FIFA Yılın Taraftarı ödülünün sahibi, Anfield'da birlikte YNWA söyleyen Liverpool ve B.Dortmund taraftarı oldu. &#128079; &#128079; &#128079;

Tebrikler, alkışlar iki takıma da

LFC ve BvB taraftarı adamdır.

• Graphic from @CMillustrations displaying Liverpool player's rankings in CIES Football Observatory World Study 🌎

• Genç oyuncumuz Tiago Ilori, Reading'e satıldı.

Kulübümüz bu transferden 4.5 milyon € gelir elde edecek.
  • 2 takım tek adam

Jurgen Klopp !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liverpool yönetimi Mamadou Sakho'nun fiyatını belirledi: 20 milyon sterlin.
  • çok tatlişko bir takım bu liverpool
  • 
Sayfa: önceki 867868869870871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.