Şimdi Ara

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA (1487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.890
Cevap
75
Favori
1.049.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14851486148714881489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam sana sormalı ne yaptın bu takıma...Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim geçen senenin şampiyonu da ilk puanını aldı ve sonuncu sırada..

• Salah topu kaçırmaya yeltendiği için Lpool 3-0 hükmen mağlup sayılmış. Hadi iyisiniz yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiritswithinn -- 5 Ekim 2020; 1:48:38 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arnold ileri gidince defansa geri gelmiyor o yuzden Aston Villa ataklarının tamamı Arnoldun olduğu kanattan geldi.Robertsonda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum üst düzey oynuyor sol çizgide 100 metre boyunca gidip geliyor hem hücum hem defansta çok etkin.Arnold çok teknik bir bek fakat Robertson kadar atletik değil.

• Klopp, bu sefer tarihi tersten yazdi.

• Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt

Adamlık budur. Zor günde yanında olup destek vermektir. Dostun 6 yiyorsa sen 7 yiyeceksin Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA 

• Liverpooldan Allah razı olsun. Sayenizde bizim maç gölgede kaldı, 1-2 güne tamamen unutulup gider

• Mane takımı virüslemiş gibi düşünmüştüm bende.

Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA 

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Liverpooldan Allah razı olsun. Sayenizde bizim maç gölgede kaldı, 1-2 güne tamamen unutulup gider

İzlerken bunu düşündüm. Gençleri yenemiyoruz diye üzülüyorum dedim kendime. Allah başka dert vermesin Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA 

• Aston Villa çok önemli bir şey yaptı. 7 atması değil, Klopp'un yarattığı taktiğin zaaflarını göstermesi değil, Lpool'a saygı duymaması. Bu çok önemli. Lpool ile oynayan hangi takıma bakarsanız bakın istemsizce kapan-çık takımına dönüşüveriyorlar. Villa umursamadı bile. Hatta maçın bazı anlarında oyuncu bazında o saygıyı görebildik, mesela Salah'ın ikinci golünde Mings'in topa hamle yapmak yerine hafif geride beklemesi bir tür saygıdır zira Salah bu ne yapacağı belli olmaz diyor içten içe. Bu yüzden de golü atıyor zaten Salah.

• Sene sonu şampiyon olduktan sonra unutulur. Kalite her zaman kalitedir...

• Çok ağır bir mağlubiyetti. Gerçekten bizim gibi bir takıma böyle bir performans yakışmadı. Takımın çalkantılı performansına bir yenilgi gerekiyordu fakat skorun bu kadar ağır olması kabul edilir bir şey değil.

Sıkıntı şu Liverpool orta hattında oyunu yönetecek oyuncu yoktu. Hendo böyle durumları önleyecek kapasitede bir topçu gerçek bir lider. Her şeye bireysel olarak bakılmamalı. Psikolojik unsurun ne kadar etkin olduğunu bu maçta görmüş olduk. Aston Villa iyi oynadı ama sanki Liverpool ne yaparsa yapsın her türlü golü yiyecekmiş algısı olan bir maçtı. Çarparak giren çok gol oldu.

Adrian kötü kalecilik yaptı yapmış olduğu hata ile kilit çözüldü fakat Joe Gomez ile TAA'nın bölgesini resmen deldiler. Bu ikilide en az Adrian kadar suçluydu keza VVD bile çok kötüydü. Liverpool formasında oynamış olduğu en kötü maçtı. Orta hatta Naby Keita'nın kendisini toparlaması gerekiyor bu kafayla yolcu olur. Yaşamış olduğu sakatlıklardan sonra iyice çevikliğini ve hızını kaybetmiş. Thiago ile Hendo orta hatta kesinlikle oynaması gereken isimler. Onun dışında arkalarında Fabinho başlamalı.

Firmino'ya gelecek olursak dün resmen Bilo gibiydi. Zaten geçen seneden süren form düşüklüğünün üstüne birde böyle kötü bir performans düşündürüyor. Klopp'un bu yaz eleştirdiğim tek işi Brewster'ı satmasıydı. Gerçekten böylesine doğal saf 9 numarayı bulmuşken şans verilmeden yollanılması çok üzücü. Sheffield kesinlikle Brewster'dan inanılmaz verim alacaktır.

Ve her ne kadar kimse değinmese de takımın en önemli ismi Mane'nin olmaması dün bizi çok etkiledi. İleride top tutarak yapmış olduğu pres ile rakibi boğan ve sürekli savunmaya destek veren bir oyuncudan mahrum kalmak ister istemez psikolojik etmenleri değiştirdi. Hırslı bir oyuncu gerçekten takımı yükselten cinsten zaten geçen seneki Aston maçlarında farkı koyan adamdı.

Alisson'un olmaması zaten her şeyin kötüye gideceğine dair bir sinyaldi. Böyle salakça hatalar yapan bir kaleci değil takım oyununda etkisi büyük. Everton maçında olmayışı düşündürüyor.

Bize gerçekten iyi bir 9 numara lazım. Firmino ile olacak iş değil. Hatta gerekirse Salah ya da Mane'yi forvette kullanmak gerekiyor.

Everton maçında iyi bir tepki bekliyorum. Her ne kadar süpermiş gibi lanse edilseler de değiller. Forumdaki futbol ulemaları bir anda en iyi takımmış gibi lanse ettiler. Liverpool'un korkması gereken takımlar City,Spurs ve Arsenal'dır. Ben onun dışında rakip göremiyorum. City her ne kadar eski formlarından uzak olsa da ligi bilen bir takım. Ne yapıp ne eder mücadele de üstü zorlar. Keza Spurs'de öyle kadro derinliği açısından üstleri zorlayacak bir takım. Arsenal ise Arteta ile gayet güzel oynuyor, iyi transferler ile senaryo çok farklı olabilirdi.

• Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA
  • HS yemiş gibiyim akşamdan beri. Nasıl atlatıcaz bakalım

• O değil de sizin yüzünüzden bizim takım transfer yapmaz şimdi. 6 yemenin rezilliğiyle belki stoper gelir diye bekledik bütün planı bozdunuz Liverpool FC Taraftar Ocakları | YNWA 

• quote:

Orijinalden alıntı: Noel Gallagher

HS yemiş gibiyim akşamdan beri. Nasıl atlatıcaz bakalım

başkasının ızdırabıyla huzur bulandır mutsuz insan.

• Adriani boşuna suçluyorsunuz arkadaşlar.Bu hezimetin baş sorumlusu Trent. Sezon başindan itibaren rezilleri oynuyor.Her maç bölgesi otobana dönüyor.

Adrianin tek hatasi, ilk golde. Trent, kaymayi akil etse, o da gol olmazdi.

• Kenshin12 kullanıcısına yanıt

Gomez kaymayı akıl etse diyecektiniz heralde.Adrian topu gomeze atmıştı

• Shaqiri’nin de covid testi pozitif çıkmış.. Eyvahlar olsun.

• Bu sene ligin durumu nasıl olacak? Oyuncuların testleri hep pozitif çıkmaya başladı. Milli takım arası da virüse davetiye çıkarıyor.

Bu sene Thiago sakatlanmaz düzenli forma giyerse Liverpool çoğu zaman sahada istediğini alan takım olur. Onun dışında Firmino'nun performansını arttırması lazım. Bu performansla bu seneyi götürebilir ama seneye yedek olacağı aşikar. Bize gerçekten iyi bir 9 numara lazım. Haaland sistemimize en uygun olan oyunculardan biri fakat menajeri Raiola o yüzden bu transferin gerçekleşme durumu olamaz.

Gelecek yaz Klopp'tan bir Sancho hamlesi bekliyorum.

Geçen senelerde Mane, bir kaç maç forvette oynadı ve gayet iyiydi. Kafa vuruşu, ikili mücadele ve iki ayaklı oluşuyla o mevkide aradığımız kriterlere sahip. Bu sene Jota'nın performansına göre Mane forvette denenebilir. Firmino yedek kalmalı ki kendine gelsin.

Onun dışında seneye Wijnaldum'un gideceğini düşünürsek ve Naby'nin de bir türlü kendisini bulamamasıyla bir 8 numara transferi yapılmalı.

• 
Sayfa: önceki 14851486148714881489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.