Şimdi Ara

PNY XLR8 GAMING RTX 3060 DUAL FAN-9.500TL-LHR v1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
3
Favori
2.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 PNY XLR8 GAMING RTX 3060 DUAL FAN-9.500TL-LHR v1
    Ürün Amazon İspanya'dan satın alınmıştır. 2 yıl Amazon garantilidir. Fatura tarihi 12 Nisan 2021'dir. Ürün satın alındığı tarihten itibaren sistemimde OC yapılmadan tamamen Gaming amaçlı 10400F ile beraber günlük ortalama 2 saat, hafta sonu da günlük ortalama 6-7 saat kullanılmıştır. Dilediğiniz testi gerçekleştirebilirim. Ürünü satma amacım 3060 Ti LHR V2 almış olmam.
    Kart LHR v1'dir.

İstanbul içi elden satın alabilirsiniz.

Bu bağlantıdan ürünü inceleyebilirsiniz. -> PNY GeForce RTX 3060 12GB XLR8 Gaming REVEL EPIC-X RGB Dual Fan Edition
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 9500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 9 Mart 2022 Satıldığı Şehir : İstanbul, Sultangazi Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• LHR'siz RTX 3060 yok hocam bunlar LHR 1 versiyonu şu an satılanlar LHR 2 versiyonu. Sadece NVIDIA 470.05 sürümünü kurup direk PCI soketine takarak mining yapabiliyorsunuz riser ile bağlanmıyor rig kurulmuyor. Monitörü kapattığınızda hasrate düşüyor onun içinde fake HDMI dongle alıyorsunuz. Ortalama bu şekilde 48-50 MH civarında Ethereum kasıyor.

• Forum Kuralları gereği fiyat belirmeniz gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MiMRaTi6606 kullanıcısına yanıt

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim hocam, fiyatlara şu sıralar pek hakim değilim hala araştırıyorum. Şimdilik 12.000 yazdım ancak belirttiğim gibi fiyatlara hakim değilim, gün içerisinde güncellemeye çalışacağım.

• PM atıldı.

• LHR'siz 3060 var mıydı bilmediğimden soruyorum.

• Je.maintiendrai kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, geçtiğimiz yıl Ocak-Şubat gibi aldım Nisanda stoğa girmesiyle kargolanmıştı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İstediğim LHR'li 3060 Ti kartı aldım. Fiyat 12.800TL olarak güncellendi.

• Je.maintiendrai kullanıcısına yanıt

LHR'siz RTX 3060 yok hocam bunlar LHR 1 versiyonu şu an satılanlar LHR 2 versiyonu. Sadece NVIDIA 470.05 sürümünü kurup direk PCI soketine takarak mining yapabiliyorsunuz riser ile bağlanmıyor rig kurulmuyor. Monitörü kapattığınızda hasrate düşüyor onun içinde fake HDMI dongle alıyorsunuz. Ortalama bu şekilde 48-50 MH civarında Ethereum kasıyor.

• JeaLeusy kullanıcısına yanıt

bilmiyordum iyi oldu teşekkürler.

• Overland kullanıcısına yanıt

Bir şey değil hocam. Umarım konu sahibi de mesajımı ciddiye alıp kart LHR'sizdir yazmayı bırakır.

Bazı yanlış olan bilgileri düzelteyim.

1 - Rig kurulmuyor diye bir durum yok, hiveos altında çalışan bir rigde bu şekilde hız elde edilemiyor. Windows altında çalışan bir düzenekte kullanılan anakartın sunduğu x16 portlardan her birinin en az x8 hızında çalışabileceği şekilde istenildiği kadar kart yüksek hızda kazım yapabiliyor.

2 - PCI-E soketine takmak zorunluluğu yok, herkesin kullandığı standart X1 Riser yerine X16 riser kullanarakta anakarttan yükseltme şeklinde kullanılabiliyor.

3 - 470.05 sürücüsü kullanılarak x1 porttan bağlanarak v2 kartlar 36-37mhs(ortalama LHR 75 civarı) kazım yapabilirken, v1 kartlar LHR 85 ile 41-42mhda da kazım yapabiliyor.

• Mumi35 kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam.

• Mumi35 kullanıcısına yanıt

Sağ olun hocam fakat yazdığınız durumlarda tek bilmediğim Hive OS'de x16 riser ile de tam hasrate vermemesi oldu. Ekran kartını dikey takmak için satın aldığım x16 riser ile windows üzerinden 2 adet bağlamıştım fakat kartı konumlandırma zorunluluğu ve x16 riser masrafı mantıklı gelmemişti. Rig kurulmuyor derken demek istediğim diğer kartlar gibi rig kurulmadığıydı. Anakartta x16 soketi kaç adet zaten ayrıca x16 riser al, windows için ssd al, windows kur vs uğraşmaz. Bununla uğraşanda youtube de sayılı insan var onlarda genelde deneme amaçlı kuruyor.

Konu sahibi arkadaş sizin ve benim yazdıklarımıza rağmen hala başlığa koskoca LHR'sizdir yazmaya ve konu içine siyah kalın puntoyla kart LHR'sizdir yazmaya devam ediyor. Çoğu kişi bu duruma hakim olmadığı için alıp takıp hayal kırıklığı yaşayacak ve geri satmaya çalışacaktır ben bu yüzden yazıyorum. Kart LHR siz yazısı insanları yanlış bilgilendirme ama konu sahibi arkadaş inatla düzeltmiyor tekrarlıyorum LHR olmayan bir RTX 3060 ekran kartı üretilmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JeaLeusy -- 9 Şubat 2022; 23:34:4 >

• LHR kilidi var bu kartta. kırmak için 8 tane pcie linesini bu karta ayırmanız gerekiyor ve riser kullanamıyorsunuz. server işlemcisi ve server anakartı almanız gerekiyor o da astarı yüzünü geçer.

Hocam ısrarla düzeltmeme gibi bir durum söz konusu değil. Mining ile alakam yok, bunu konuda da belirttim. Sizin aktardığınız bilgiyi birkaç kişiye danıştım ve edindiğim bilgi doğrultusunda gerekli düzeltmeyi yaptım. İlgiliniz için teşekkür ederim. Yoğun çalışma temposundan ilanı güncellemeyi unuttuğum günler de oldu, diğer günlerde de ilanı güncelledim ve gelen özel mesajlara baktım. Doğrudan konuya yazmak yerine özel mesaj atsaydınız daha hızlı aksiyon alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3Bir -- 10 Şubat 2022; 22:36:39 >
  • 3Bir kullanıcısına yanıt

Tamam hocam bilgilendirme için teşekkürler deyip düzeltmediğiniz için öyle söylemiştim. iyi satışlar dilerim

Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • estafine E kullanıcısına yanıt

x16 riser kullanılabiliyor. ben z490 vision anakart ve 10105 ile windowsta 48-49mh aldım rig içinde. server anakart ve işlemci kullanma zorunluluğunuz yok.

• Omara kullanıcısına yanıt

o x16 riser değil pciex16 ribbon. ekran kartını 10-40 cm uzağa taşımaya izin veriyor o kadar.

• estafine E kullanıcısına yanıt

doğrudur. ben aşağıdaki ürünle kullandım. sizin dediğiniz gibi server anakartı ve server ram’i almam gerekmedi yani.

PNY XLR8 GAMING RTX 3060 DUAL FAN-9.500TL-LHR v1amazon
    EZDIY-FAB [20 cm] PCIE 3.0 16 kat yüksek hızlı akış kablosu, PCI Express-bağlantısı, GPU uzatma kartı - düz bağlantı
    https://www.amazon.com.tr/EZDIY-FAB-y%c3%bcksek-kablosu-Express-ba%c4%9flant%c4%b1s%c4%b1-uzatma/dp/B08S6ZXJL8

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.