Şimdi Ara

(SATILDI) LG V30+ Siyah

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık LG Model #Diğerleri
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cihazın ikinci sahibiyim. İlk sahibi cihazı evkurdan (3 ay önce)almış. Ekranında iki ufak nokta çizik var (ekran açıkken gözükmüyor, kapalı iken dikkatli bakınca görürsünüz). Kutusu, faturası, orijinal aksesuarları eksiksiz. Kulaklığı hiç kullanılmamış. Yanında ekstradan 1 tanede silikon kılıf var.

Fiyat: 2000 TL (pazarlık ve takas için lütfen iletişime geçmeyiniz, internet ortamındaki en uygun fiyatı yazdım)

Başka bir cihazım olmadığı için fotoğraf ekleyemiyorum, cihaz sadece istanbul içi elden satılıktır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali Koç İstifa -- 24 Ekim 2018; 9:38:0 >

• çift hatmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek hat

• Fiyat çok iyi imkanı olan kaçırmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: By Doğu

Fiyat çok iyi imkanı olan kaçırmasın.
    Ülkenin en ucuz cihazı şu an

• Bence o küçük minnacık çizikleri göster hocam. Fiyat güzel ama insanın aklına takılıyor. Ekranda ama ekranın neresinde? 100 küsür referansı ve yıllardır teknolojinin içinde olan birisi nasıl bir kamera bulamaz da resim çekemez. Eş dost kolu komşu arkadaş...?
  • burgfb kullanıcısına yanıt
    Daha az önce cihaz buldum bir tane, ne yaparsam yapayım çizik olan kısmı fotoda göstermiyorum o yüzden özellikle elden satış olsun dedim, alacak olan kişi görür bakar inceler yarın sabahta farklı bir cihazla deneyeceğim, olmadı fotoğrafçıya götürürüm o bi şekilde halleder

• Cevap için teşekkürler,

Şayet ekranda çizik var ise görüntülemek çor zordur evet.

Hayırlı satışlar dilerim...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.