Şimdi Ara

LG & SAMSUNG 2023-2024 OLED TV QNED TV QLED TV (BABA KONU) SATIN ALMA BİLGİ PAYLAŞMA. (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nescafe , fozbay , Burak_Keskin06 Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21.371
Cevap
400
Favori
633.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nakit ihtiyacm var hocam oyuzden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ismail0344 kullanıcısına yanıt
    Fiyat nedir hocam? Özelden yazar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fromoksu F kullanıcısına yanıt
    Ozelden yazamiyrm hocam suan hata veriyor

• selamlar.
    TV ler ve teknolojileri hakkında çok bilgili değilim ve okuyarak 1 2 gün içinde yeterince bilgi sahibi olamam. Ayrıca TV ve teknolojilerini gerçek ortamda seyretmeden incelemeden de herhangi bir yorum yapmak yanlış olur.
    Arkadaşım 55um7100 aldı hanım gördü çok beğendi. Vatan bilgisayara gittim almak için akıllı kumanda diye birşey varmış o 55um7450 de varmış. 4800tl.
    Şimdi sormak istediğim şu ben görüntüden karanlık performansından hiç bir şey anlamam. Açarım belgesel kanalını nasıl yapılmış antika avcıları vs belgesel seyrederim. Bu fiyata bu TV alınır mı artı ve ekşisi ne. Neye dikkat etmem lazım. Bir süre daha beklesem fiyatı düşer mi. Benim son bütçe bu saygilarimla

• quote:

Orijinalden alıntı: atlatma

selamlar.
    TV ler ve teknolojileri hakkında çok bilgili değilim ve okuyarak 1 2 gün içinde yeterince bilgi sahibi olamam. Ayrıca TV ve teknolojilerini gerçek ortamda seyretmeden incelemeden de herhangi bir yorum yapmak yanlış olur.
    Arkadaşım 55um7100 aldı hanım gördü çok beğendi. Vatan bilgisayara gittim almak için akıllı kumanda diye birşey varmış o 55um7450 de varmış. 4800tl.
    Şimdi sormak istediğim şu ben görüntüden karanlık performansından hiç bir şey anlamam. Açarım belgesel kanalını nasıl yapılmış antika avcıları vs belgesel seyrederim. Bu fiyata bu TV alınır mı artı ve ekşisi ne. Neye dikkat etmem lazım. Bir süre daha beklesem fiyatı düşer mi. Benim son bütçe bu saygilarimla
    Hocam 2 hafta içerisinde yeni 2020 modelleri geliyor fiyatlarda düşme olur

• Sayın Burak müdürüm. Peki ürün tercihi olarak ne dersin bilen birisi olarak. Maksimum 5000tl verebilirim. Eşim ve ben çalışıyoruz ve çok taksitten korkarız ve verebileceğimiz aylık 1000tl ile 5 tk almaya bakacağız. Yerine bu fiyatlara öneri yapabilecek olan varmı acaba

• Hocam bu fiyat aralığında
    LG 55UM7450
    LG 55SM8000
    Bu 2 modeli inceleğin 2 hafta içinde belli olur fiyat ne kadar düşeceği kampanya denk geldinmi alın geçin.

• atlatma A kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bahsettiğiniz 7100 modelinin 55 inç i ile 7450 modelinin 55 inç i arasında şuan 100 tl gibi bir fark var sanırım. İkisini de yan yana inceledim mağazada (mağazanın kendi görüntüleri ile olmasına rağmen) arada çok önemli bir fark vardı. Ki kendi USB belleğim yanımda olsaydı kendi videolarımla karşılaştırsaydım fark daha çok olurdu diye düşünüyorum.
    Ki ayriyeten bahsedilen akıllı kumandanın kendi fiyatı 300 tl şuan. Eğer bu iki tv arasındaysanız kesinlikle 100 lira gibi cüzi bir farkla 55um7450 almanızı öneririm. Çünkü farkları 100 tl den kesinlikle daha fazla

• atlatma A kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsiburada da carrefoursa satıcısında 4661 lira yada vatanda 4799 tl çok uygun fiyat alın geçin derim bende karar sizin

• quote:

Orijinalden alıntı: tprk16

Hocam hepsiburada da carrefoursa satıcısında 4661 lira yada vatanda 4799 tl çok uygun fiyat alın geçin derim bende karar sizin
    Hocam hangi ürün bu fiyata satılıyor?
  • 55um7450 modeli hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: tprk16

55um7450 modeli hocam
  • LG 49SM8200 80 adet stoklarımıza geldi, özel fiyat var düşünen varsa yardımcı olurum.
    ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI
    MAĞAZA MÜD.
    BURAK KESKİN
    0506 620 31 32
    FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• Lg 55CX Modeli acaba Türkiye fiyatı ne olur ? Süreç olarak ne zaman gelir ?
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Hocam ay sonu mağazalara gelecek OLED CX
    serileri bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam ay sonu mağazalara gelecek OLED CX
    serileri bilginiz olsun.
    Teşekkür ederim hocam, fiyat konusunda hangi aralıkta olur acaba bir fikriniz var mı ?
  • oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Hocam fiyat bilgisi gelmedi henüz haftaya veya ondan sonraki hafta gelmiş olur gelince bilgi veririm.

• LG 65UM7610 30 adet stoklarımıza geldi, özel fiyat var düşünen varsa yardımcı olurum.

ANKARA KENTPARK AVM LG PREMIUMSHOP MAĞAZASI

MAĞAZA MÜD.

BURAK KESKİN

0506 620 31 32

FİYAT VEYA KIYASLAMA BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

• 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.