Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (777. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G3 Temasının yeşil duvar kağıdı hoş olmuş..

Kendi kullandığım duvar kağıdı ile birleştirince bence çok hoş oldu :))

Denemek isteyenler için upload ettim..

https://mega.co.nz/#F!rpZVEJSK!NsO-9mzFIPgwVfsQG0gJew

• ben onla sadece tusları kucultuyordum

xposed dan onaylayarak yaptın demı ?
  • phpMaster89 P kullanıcısına yanıt
    Hocam dediginiz oluyor fakat ayarlari tekrar yapinca yine gapps hatasi veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsthehallowman

G3 Temasının yeşil duvar kağıdı hoş olmuş..

Kendi kullandığım duvar kağıdı ile birleştirince bence çok hoş oldu :))

Denemek isteyenler için upload ettim..

https://mega.co.nz/#F!rpZVEJSK!NsO-9mzFIPgwVfsQG0gJew

bu resmin kahverengi gibi olanı var o daha çok hoş ondan yokmu

• Pardus HD RoM™ Classic 7.0 kurdum da "hide front touch buttons" muhabbetini herhangi bi şekilde ekliyebiliyor muyum buna, yoksa romda olmadığı için yapacak bir şey yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Lur hocam o kernel cflexe sorun olmazhttps://mega.co.nz/#!IU8y1D4Y!8lB0P-DLmiZcKYbfi4UGusDM6MIGmdxwmc67zhljmD8
    Bu linktede Tr baseband var bunuda recoveryden flashla hatta bunu sakla her rom yuklemenden snra kur

Üstad, mevcutta Cloudyflex 2.2 kurulu. Hangi kerneli ( stock mu Dori mi) kullanma mı önerirsin ? Birde edge/3g geçişleri ve ilk açılışta açılmıyor telefonu reboot edince aktif oluyor. Buna bir çözüm var mı dır? Yada bir ayarı felan.

• quote:

Orijinalden alıntı: freestyler7

CloudyFlex 2.2 de Telefon kendi kendine restart atıyor bazen kullananlarda sorun var mı?

Bende de var aynı sorun, günde en az bir kere kendi kendine kapanıp açılıyor.
  • Arkadaşlar otgde mouse klavye gibi tüm araçları görüyor fakat fat32 olmasına rağmen usb bellek görmüyor. En son philz ile rom atarken format kısmından sdcarda format attım ondan sonra otg usbyi görmedi. Help plss..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulisko kullanıcısına yanıt
    hocam öncellikle temiz bi kurulum yap cihazına philz touch kullanıyorsan factory reset - clean install new rom u seç ardından romu kur ardından stock veya dorimanx kur tercih dorimanx olur ama cloudy nin son çıkan romlarının hepsini 2-3 gün kullandım hepsinde batarya sorunu vardı tercih sana kalmış bu kernellerin hepsini denedim sonuç değişmedi şuan optimus rs 4.4 e geçtim biraz düzelme gözlemledim telefonda.kerneli seçip yükledikten sonra tr baseband kur sonra wipe data cache yap yeniden başlat reset sorunu daha almazsın.bu arada dorimanx kernel kurarsan ardından supersu flashlamak gerekiyor
  • quote:

hocam öncellikle temiz bi kurulum yap cihazına philz touch kullanıyorsan factory reset - clean install new rom u seç ardından romu kur ardından stock veya dorimanx kur tercih dorimanx olur ama cloudy nin son çıkan romlarının hepsini 2-3 gün kullandım hepsinde batarya sorunu vardı tercih sana kalmış bu kernellerin hepsini denedim sonuç değişmedi şuan optimus rs 4.4 e geçtim biraz düzelme gözlemledim telefonda.kerneli seçip yükledikten sonra tr baseband kur sonra wipe data cache yap yeniden başlat reset sorunu daha almazsın.bu arada dorimanx kernel kurarsan ardından supersu flashlamak gerekiyor

Üstad deniyorum şimdi, umarım düzelir.

Teşekkür ederim. İyi akşamlar.
    rica ederim ne demek reset atma sorunu düzelirde batarya konusunda istediğini alacağını sanmıyorum ben alamadım cloudy nin romlarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 6 Mayıs 2014; 22:47:16 >
  • quote:

rica ederim ne demek reset atma sorunu düzelirde batarya konusunda istediğini alacağını sanmıyorum ben alamadım cloudy nin romlarında

Batarya konusunda ölçüm şu : Bir günü çıkarsın yeterli, çok yoğun kullanıyorum. Data, wi-fi, senkronizasyon sürekli açık, çok fazla mesajlaşma kullanıyorum, konuşma günde en az 2 saati buluyor. Kendi kendine kapanıp açılma sorunu çözülse yeter.

Birde flex romun siyah arka planı beni mest ediyor

Yardımların için tekrar teşekkür ederim.
  • Lg G2 kamera uzmanları buraya lütfen..
    Özellikle optimus 4.4 kullananlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    o zmn sıkıntı yok dediğim gibi romu kurarsan reset atma sıkıntısı çekmezsin dorimanx kernel kur supersu.zip dosyası bul recoveryden flashlanan stweaksten battery modunu seçersen senin için daha yararlı olur
  • petro24 kullanıcısına yanıt
    kamerası çok iyi diğer romlara göre 4.4 ün :D
    alexınkı hala zayıf :)
  • Bende Dorimanx kernel kurdum bugün reset atmadı

• yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Kamerası çok iyi değil bence.Fotoya zoom yapınca görüntü kalitesi bayağı bozuluyor.Cloudy flex 2.1 kullanırken xdabbeb 3.0 flaşlamıştım o çok iyiydi.o kaliteyi cloudyflex 2.2'de de bulamadım(cloudy oynama yapmış üzerinde) Şu an optimus 4.4 kullanıyorum kamerasını beğenmedim.Xdabbeb 3.0 flaşladım yine istediğim gibi değil..

• quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Kamerası çok iyi değil bence.Fotoya zoom yapınca görüntü kalitesi bayağı bozuluyor.Cloudy flex 2.1 kullanırken xdabbeb 3.0 flaşlamıştım o çok iyiydi.o kaliteyi cloudyflex 2.2'de de bulamadım(cloudy oynama yapmış üzerinde) Şu an optimus 4.4 kullanıyorum kamerasını beğenmedim.Xdabbeb 3.0 flaşladım yine istediğim gibi değil..

Alex 2.1 e geri donup xdabbeb 3 u flasla o dosyalari getir 2.2 ye yapistir

temiz kurulum yapmamışsın heral eski romun kalıntılarından olmuş olabilir böle
  • 
Sayfa: önceki 775776777778779
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.