Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (725. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dorimanx 4.3.1 de halen kasma sorunu var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

Sense 6 portu gelene kadar çakma sense

• quote:

Orijinalden alıntı: BllCkr

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM

ne zaman gelmeyi düşünüyormuş haber varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: sarac

quote:

Orijinalden alıntı: BllCkr

ne zaman gelmeyi düşünüyormuş haber varmı

Daha hareket yok stabil değil bir çok özellik calismiyor

• arkadaşlar, bu cdc serial sorunu nedir? stock rom atamıyorum bu yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: acura07

flextekı sarj ve stabılıteyı bırakabılırmıyım acep dıyom :) optımusun hıc bır romu benım telefona yaramadı :) tekrar gerı donmekte koyuyor :)

Optimusun 4.3 u baska ama adam yapmis bu kez tum romlari deniyorum sonunda yine optimusa donuyorum

Al benden de o kadar. Optimus hulooogggg))

• Ben sense ve htc ara yüzünü sevemedim bir türlü..
    iostaki ara yüz en iyisiydi simgeler hepsi orantılıydı.Android simgeleri her biri bir telden çalıyor.Biri büyük diğeri küçük biri kare diğeri yuvarlak Tüm simgeleri aynı boyutta olan bir tema arıyorum aslında.Launcher kullanamıyorum bir türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Ben sense ve htc ara yüzünü sevemedim bir türlü..
    iostaki ara yüz en iyisiydi simgeler hepsi orantılıydı.Android simgeleri her biri bir telden çalıyor.Biri büyük diğeri küçük biri kare diğeri yuvarlak Tüm simgeleri aynı boyutta olan bir tema arıyorum aslında.Launcher kullanamıyorum bir türlü

Hayatım bununla geçti vallahi keşke miui çıksa bir an önce

• quote:

Orijinalden alıntı: petro24

Ben sense ve htc ara yüzünü sevemedim bir türlü..

Klavyene sağlık hislerimi tercume ettin

• Ben diyorim abi Miui efsane herseyi optimize gerekirse para destegi yapariz sunu adam gibi g2 portlasinlar

• TWRP

yükledim sonra telefonum normal acılmadı TWRP buraya girdi burada sistem reboot yaptım acıldı ve bir daha hiç acılmadı kapantıkdan sonra dediklerinizi yaptım komut falan girdim pc den yapamadım ama telefondan yaptım download mode girmedi ne yapmam lazım acaba
  • hsynakyl kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocamLg G2 cihazımızdan alacak 3 arkadaş sırf bu ikonlardan ötürü vazgeçtiler.Iphone kullanmaya devam dediler.Sonuçta bu alanda bir çalışma yapılması gerekiyor.Sony veya Lumia Lg G2'ye portlanması çok da önemli değil.Zaten çok beğenseydik gidip o cihazları alırdık

• Arkadaslar ana konuda sormustumda tekrar toparlayip sorayim.
    Şimdi ben Galaxy S2 kullanıyorum custom rom yuklerken stock romdaysam philz kernel kurarim buunla beraber custom recoveryde kuruluyor ardinda romu flashlayip wipelari yaparim kullanirim.ama lg de sanırım recovery ayri flashlaniyor. Yani custom rom kurarken önce root yapılır recovery kurulur rom flashlanir dogrumu bu ?

Birde mesela vi sıkıntı cikti diyelim odin programını kurarak stock rom tekrae yuklebirmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Arkadaslar ana konuda sormustumda tekrar toparlayip sorayim.
    Şimdi ben Galaxy S2 kullanıyorum custom rom yuklerken stock romdaysam philz kernel kurarim buunla beraber custom recoveryde kuruluyor ardinda romu flashlayip wipelari yaparim kullanirim.ama lg de sanırım recovery ayri flashlaniyor. Yani custom rom kurarken önce root yapılır recovery kurulur rom flashlanir dogrumu bu ?

Birde mesela vi sıkıntı cikti diyelim odin programını kurarak stock rom tekrae yuklebirmi?

Dogrudur hocam root+recovery+ rom şeklinde oluyor.

Odin değilde flash tool ile yükleme yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Arkadaslar ana konuda sormustumda tekrar toparlayip sorayim.

Hocam ben de eski s2 kullanicisi olarak cevap vereyim olayi dogru anlamisiniz fakat bunda odin yok farkli bir programla stock rom flashlanabiliyor ama biraz daha zahmetli

Edit: ekleme yapayim dedim mesela s2de odinden kernel flashlayarak root ediyorduk ya bunda farkli. Root programi calistirarak root ediliyor. Yine ayni sekilde bilgisayardan recovery yukleniyor cwm olsun twrp olsun philz olsun. Onu kurduktan sonra istedigin kadar rom degis zaten. Full wipe yaptiktan sonra farkli baseli romlar bile kuruluyor sikintisiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cellman406 -- 27 Nisan 2014; 22:47:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat07

TWRP

yükledim sonra telefonum normal acılmadı TWRP buraya girdi burada sistem reboot yaptım acıldı ve bir daha hiç acılmadı kapantıkdan sonra dediklerinizi yaptım komut falan girdim pc den yapamadım ama telefondan yaptım download mode girmedi ne yapmam lazım acaba

recovery duruyorsa ve otg varsa rom flashlayin, yada su konudaki tot yonetimini deneyin kod felan demisiniz ben anlamadim cvb verende olmamis belki faydasi olur

mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=84641562&p=622#84641562

• quote:

Orijinalden alıntı: bgunduz26

quote:

Orijinalden alıntı: acura07

dorıyı tekrar flasla

Deneyeyim .ama o sorunu çözmesi lazım tabi benim romdan kaynaklanmıyorsa

20a romlarda var o dori yazmis sen cloudye diyecen 20b romlarda g2 pro yapacak :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senbonzaku®a

Jelly Bean 4.4.2 sürümünden aşırı memnundum, hatta direkt 10C sürümünden memnunum diyeyim fakat telefonda gelen sürümden memnundum, LG Firmware sitesinde ki 10C daha farklı ve resmen şarjı sömürüyor. Hiç ekstra ayar yapmadım gayet yoğun kullanırım telefonu, mesela online hay day oyunu var onunla çok ilgileniyorum, ayrıca 3G/WiFi sürekli açık tutarım, whatsapp, viber, tango, instagram, forsquare ve facebook sürekli senkronizasyon halindeyken bir günü rahatlıkla çıkartıyordu şarjı. Performansı etkileyecek hiç bir problemim de yoktu 4.2.2 10C ile.

Ayrıca 10B 4.4.2 Türkiye sürümü LG Firmware sitesinde gözükmesine rağmen neden indirme bağlantısı olarak çalışmıyor ve dosya silinmiş orası da tuhaf.

dostum bende romları denedim talan ettim 10c ye döndüm 10 f e geçtim 10c ve 10f aynı şarjı yiyorlar hani kdz ile yükledim sorun sıkıntı yok epey uzun gidiyor şarjım açıkcası :) kernel filan sorunu olabilirmi ?? yada base band ne işe yarar bilmem ama 10f çok iyi bence

• Eyvallah arkadaslar hemen ilgilenip sorumu yanitladiniz :)

• Yine efkarlandım

• 
Sayfa: önceki 723724725726727
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.