Şimdi Ara

LG G2 ROM-MOD MAIN PAGE | LOLLIPOP-KITKAT-MIUI-CM11|ROOT/TWEAK/KERNEL/RECOVERY/DPI|G3ROM (1684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
72.762
Cevap
147
Favori
1.624.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16821683168416851686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: unique5555

quote:

Orijinalden alıntı: Blacktechtonix

quote:

Orijinalden alıntı: sirnatli21

LG VİET sitesinde Cloduy G3 -V2.0 özel sayfası açıldı..

Buradaki ekran görüntülerinde cloudy ios stil - renkli bildirim paneli ve Android L navigasyon modlarını kullanmış..

fakat modları indirme linkini bulamadım..

Sayfa Linki :

http://lgviet.com/forum/threads/ta%CC%81t-ca%CC%89-mo%CC%A3i-thu%CC%81-ve%CC%80-lg-g2-new-topic.30323/

Lamhoang G3 olmasın o hocam

CloudyG3 2.0 i kendince kurcalayip duzenleyop Lamhaoung 2.0 diye mi cikartiyo bu adam romlarini. Eger oyleyse Cloudy nasil izin veriyo sastim

Hayır öyle bisey yok sadece art desteği için cloudy yardım etmiş taban olarak shpiex gibi bişeydi ismi o romu kullanmış üstelik cloudy ile aynı forumdalar izin alır öyle bisey olsa

Lamhaoung'un cikardigi son surum basli basina kendi romu o zaman ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• paranoid'in yeni çıkan sürümünü yükledim.Çift tıkladığım halde ekran açılmıyor.Bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YTDH -- 27 Eylül 2014; 18:18:36 >
  • Grenfy ile bazi sistem uygulamalarini uyutmak istiyorum nasil uyutabilirim ?

• unique5555 kullanıcısına yanıt
    Romu piyasaya sürmeden denemiyorlar mı yahu.Cihaza fix yüklemekten gına geldi

• Bende paranoid yükledim fakat knock on çalışmıyor bu romda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piscek

Bende paranoid yükledim fakat knock on çalışmıyor bu romda

• 2 hafta Optimus G3,1 hafta Cloudy G3 felan derken dun aksam Flex 2.6 yedegime dondum ve hayat buldum resmen. Yuklediklsrimin hic biri flexnrom kadar akici ve kullanmasi zevkli degil. Evet G3 romlarinda gorsellik var ama bana kalirsa henuz stabil degiller akicilik acisindan. Flex gercekten bambaska o acidamn Bana kalirsa flexin tek kusuru arama ekraninin gec gelmesi, muhtemelen uzun sure kalirim flex romda. Hayirlisi bakalim.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Hocam en iyisi stock taban takilmak cloudy stocktayim uzun zamandir yeni surumu cikana dek degistirmem bide g2 stock klavyesini ve g3 kamera uygulamasi da calissa super otesi olur :)

• Beyler lam hoang 2.0 kullanan var mı akıcılığı batarya ömrü nasıl?

• Piscek P kullanıcısına yanıt
    Hocam dikkat diyim, xda da kalıcı ekran hasarı konusunda çoğu kişi AOSPAdan şikayetçi. Genelde pa kullanırken/kurarken/güncellerken ekranda ısınmaya bağlı siyah kalıcı çizgiler oluşabiliyor. Çözdülermi bilmiyorum fakat yinede dikkatli kullanın derim.
  • klimalı birde digiturk olan g3 kumandasını verecem

http://www45.zippyshare.com/v/2664018/file.html

kendim derledim optimus romunda çalıştı lam hoangın yeni romundaki apkyi kullandım

nasıl kuracağınızı biliyorsunuz system app a atın izinleri düzenleyin eski uygulamayı önce yedek alın sonra silin

deneyip haber verirsiniz

yenisi aşağıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökşen PASLI -- 27 Eylül 2014; 22:32:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heithered

Hocam dikkat diyim, xda da kalıcı ekran hasarı konusunda çoğu kişi AOSPAdan şikayetçi. Genelde pa kullanırken/kurarken/güncellerken ekranda ısınmaya bağlı siyah kalıcı çizgiler oluşabiliyor. Çözdülermi bilmiyorum fakat yinede dikkatli kullanın derim.

Telefonun garantisi yok gibi bisi sakata gelmeyelim. Yedegime dondum zaten.

• acura07 kullanıcısına yanıt
    Hocam denedim faydası oldu ses net olmasada yükseldi en azından karşı tarafı duyabiliyorum tşk.

• Piscek P kullanıcısına yanıt
    Tam bilmiyorum g2 sahnesinde yeniyim fakat xda ekran hasarı konusuna bir göz attım. En çok pa dan kaynaklanıyor gibi duruyor. Custom romlar içinde bu termal düzenlemeri en iyi olan mahdi gibi, şahsen o yüzden aosp romlardan bir tek onu denedim.
  • Arkadaşlar cihazınızı hızlandırmak isterseniz kısaca anlatayım ayarlardan geliştirici kısmını aktif edip seçeneklerden pencere animasyon ölçeği. geçiş ölçeği. amatör ölçeği .var ordaki değerleri kapalı konumunu işaretleyin tamamdır.

• Ben sabah kurdum uygulamalarimi yükleyemedim daha ama şuan bana iyi geldi. Sarj yuzde 50 de 2 saat ekran surem var 3g 2g arasinda aldim bu sureyi fakat sarj icin daha erken 2 3 gune belli olur romun kalitesi.

Kulaklik sesi gayet yuksek. Gorusme kaliteside diger g3 romlarla ayni diyebilirim. 2g 3g arasi gecis icin kisa yol tusu var o cok guzel bir sure kalacagim gibi bu romda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

quote:

Orijinalden alıntı: dogan_1977

lam hoang g3 2.0 konu linki varmı.inceleme yapmak için

Buyur dostum

http://lgviet.com/forum/threads/ta%CC%81t-ca%CC%89-mo%CC%A3i-thu%CC%81-ve%CC%80-lg-g2-new-topic.30323/

teşekkürler kardeşim

• Uzun süredir bir post atmamıştım bir sualim var cevap verebilirseniz müteşekkir olurum cloudy g3 1.3 kullanıyorum rom da stock browser kullanıyorum stock 10c de browserda yeni kapatılan sayfalar görünmüyordu g3 rom da sürekli bunlar görünüyor bunun bir çözümü varmi acaba sayfayı kapatınca bu sorun oluşuyor yeni kapatılan sayfalar görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeksasStyLe -- 27 Eylül 2014; 21:52:21 >
  • Kasmiyor, takilmiyor ama yine de RAM durumunun bu sekilde olmasi psikolojik olarak beni rahatsiz ediyor Iste bunlar hep samsung yuzunden

• Arkadaslar selam. 15 mb civari bir ios statusbar vardi cloudyG3 icin. Solda ios tarzi noktali sebeke gucu. Sagda pil resmi var ve ortada gun ve saat. Bunu nereden bulurum. Bir link ativerseniz minnettar olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerede -- 27 Eylül 2014; 22:31:58 >
  • 
Sayfa: önceki 16821683168416851686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.