Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (643. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
127
Favori
528.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung da başıma geldi söylediğin olay. Hiç bir sorun çıkarmadan değiştirmişlerdi. Garanti devam ediyorsa değişmesi lazım diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barlas_dnz

Samsung da başıma geldi söylediğin olay. Hiç bir sorun çıkarmadan değiştirmişlerdi. Garanti devam ediyorsa değişmesi lazım diye düşünüyorum.

Teşekkürler hocam

• MehmetEmin95 kullanıcısına yanıt
    1.si Benim batarya 3 saatte şarj oluyordu servise gönderdim düzelltiler, 2 saatte doluyordu tekrardan, şimdi tkrar aynı şey oldu neredeyse 3 saat sürüyor, başka kablo da denedim olmadı, %85ten sonra dolum hızı acayip yavaşlıyor. Sorun ne olabilir??

2. s, bir kablo için ta oralara gitmeye gerek var mı?
  • barlas_dnz B kullanıcısına yanıt
    Atma, P70 kardeşiyiz bu telefonun tek muzdarip oılduğum yönü kamerası GM android one 4G nin kamerası bile daha iyi, fotoğreafı yakından ve son derece ışıklı bir ortamda çekmişsin, hiç bir telefon böyle bir durumda kötü çekmez zaten
  • John-Reese kullanıcısına yanıt
    Bence değiştirirler, senin cihaz lenovo türkiye garantiliyse teleservice bakıyor arayıp sorsan daha iyi olur bence
  • Critos kullanıcısına yanıt
    Normalde 2 saatte şarj olması gerekmiyor mu ? Benim batarya 3 saatte şarj oluyordu servise gönderdim düzelltiler, 2 saatte doluyordu tekrardan, şimdi tekrar aynı şey oldu neredeyse 3 saat sürüyor, başka kablo da denedim olmadı, %85ten sonra dolum hızı acayip yavaşlıyor. Sorun ne olabilir??
  • MehmetEmin95 kullanıcısına yanıt
    @MehmetEmin95 Sizin telefon kaç saatte şarj oluyor? Benim batarya 3 saatte şarj oluyordu servise gönderdim düzelltiler, 2 saatte doluyordu tekrardan, şimdi tekrar aynı şey oldu neredeyse 3 saat sürüyor, başka kablo da denedim olmadı, %85ten sonra dolum hızı acayip yavaşlıyor. Sorun ne olabilir??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramzeyu

Normalde 2 saatte şarj olması gerekmiyor mu ? Benim batarya 3 saatte şarj oluyordu servise gönderdim düzelltiler, 2 saatte doluyordu tekrardan, şimdi tekrar aynı şey oldu neredeyse 3 saat sürüyor, başka kablo da denedim olmadı, %85ten sonra dolum hızı acayip yavaşlıyor. Sorun ne olabilir??

hızlı şarjda 85ten sonra yavaşlar. ayrıca resmi sitede de 3saatte şarj olduğu yazıyor zaten.
  • Hızlı şarj denilince aklıma geldi, telefonu aldığım ilk günlerde şarja takınca ekranda uyarı türünde bir şeyler çıkıyordu, bir kaç kez taktıktan sonra kayboldu, muhtemelen hızlı şarj ile ilgiydi diye tahmin ediyorum.

Şimdi hızlı şarj etmek istesen nasıl yapılıyor bilen var mı? Teşekkürler.
  • Arkadaşlar şebeke sorununa çözüm bulan varmı? Acaba bulunduğumuz yerin şebekesinden mi kaynaklı yada 4,5 G simkartlardanmı yada telefondanmı çözemedimde
  • quote:

@MehmetEmin95 Sizin telefon kaç saatte şarj oluyor? Benim batarya 3 saatte şarj oluyordu servise gönderdim düzelltiler, 2 saatte doluyordu tekrardan, şimdi tekrar aynı şey oldu neredeyse 3 saat sürüyor, başka kablo da denedim olmadı, %85ten sonra dolum hızı acayip yavaşlıyor. Sorun ne olabilir??

Hiç %0 a düsürmedim telefonu ama %15 ten 1 saat 40 dakikada fullüyor. %15ten %85 e kadar 1 saat sürüyor gerisi 40 dakika felan uzun suruyor dolmaya yakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: !brahim

Lenovo theme center' ı nereden indirebilirim kitkat için?

Google playde güncellemeleri kontrol et. Aratınca çıkmıyor güncellemelerde çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: bora1956

Arkadaşlar şebeke sorununa çözüm bulan varmı? Acaba bulunduğumuz yerin şebekesinden mi kaynaklı yada 4,5 G simkartlardanmı yada telefondanmı çözemedimde

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Vodafone 4.5g ye geçtikten sonra günde 4 5 kere hat kopması yaşıyorum. Hat komple gidiyor sonra geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Critos kullanıcısına yanıt
    Evet resmi sitede de 3 saat yazıyor ama sanırım hızlı şarj baz alınmamış, normalde ilk aldığımda %3 lerden %100 e 2 saatte şarj oluyordu, dediğim gibi daha önce servise gönderdim, bir şekilde düzeltmişlerdi, 2 ay oldu tekrardan yavaş şarj olmaya başladı, 3 saate yakın sürüyor. 15 gün garantisi kaldı ben de zaten fiyatı düşsün mi 6 ya geçeceğim. Acaba benim yapabileceğim bir şey var mı?
    Geçen sefer 10 günde göndermişlerdi Garantiyle uğraşmaya değer mi kararsızım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MehmetEmin95

quote:

Orijinalden alıntı: lapatid

güncellemeyi nasıl yaptınız hava durumu için ?

Kendisi yaptı otomatik lenovo theme center ı güncelleyin

bende stock lolipop var S147, bunda nasıl güncelleniyor.
  • quote:

quote:

quote:

Burda varsa vardır gerisini bilmiyorum.

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

• quote:

quote:

quote:

quote:

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

Bende kit kat var ve bu sürüm ile kullanılamaz uyarısı veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

quote:

quote:

quote:

quote:

Bende kit kat var ve bu sürüm ile kullanılamaz uyarısı veriyor.

Bendede aynı o yüzden güncellemeyi kaldırdım.

• quote:

Evet resmi sitede de 3 saat yazıyor ama sanırım hızlı şarj baz alınmamış, normalde ilk aldığımda %3 lerden %100 e 2 saatte şarj oluyordu, dediğim gibi daha önce servise gönderdim, bir şekilde düzeltmişlerdi, 2 ay oldu tekrardan yavaş şarj olmaya başladı, 3 saate yakın sürüyor. 15 gün garantisi kaldı ben de zaten fiyatı düşsün mi 6 ya geçeceğim. Acaba benim yapabileceğim bir şey var mı?
    Geçen sefer 10 günde göndermişlerdi Garantiyle uğraşmaya değer mi kararsızım.

hızlı şarj baz alınmış . 3 saat normal süre.
  • Babam kullanıyor bu telefondan ama telefonun bataryasina ne olduysa şişti şarj da tutmuyor garanti kağıdı kutu felan da yok kayboldu garanti bitmemisti ama servis kabul eder mi yarın ariycam ama size de sormak istedim birde garanti kapsamında tamir ederler mi piller için 1 sene felan diyor internet sitesinde ama.

• 
Sayfa: önceki 641642643644645
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.