Şimdi Ara

LENOVO IDEAPAD 700 CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-16GB DDR4-1TB HDD-15.6'-GTX950M 4GB-W10 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
10
Favori
41.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Samsung 960 evo m2 ssd öneririm. Param var diyorsan 970 evo daha cok var diyorsan 970 pro ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serssseri kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bilgiye nereden ulaştınız?

• Uuu Beybi kullanıcısına yanıt
    Bu ısılar normal mi ?
  • pops44 P kullanıcısına yanıt
    Teknosadan bizzat görerek bu kanıya varmıştım
  • serssseri kullanıcısına yanıt
    Evet hocam sağol detaylı inceleyince ben de farkettim. Yalnız piyasada SDD'si olmayan beyazlar da var sanki?

• Ben bilgisayarı geçen ay aldım. 2. El aldim ama sifir sayılır cihaz. Emin olmak adina aldigim kisiyle aldigi yere gittik birde ne goreyim pcnin garantisi başlamamış:) o gün baslattilar. Tam sıfır oldu diyelim. Gecen hafta kapagi açarken mentesede sorun oldu coverda sag mentese üstündeki vida yuvalari kırıldı kapak açılıp kapanmiyodu. . Garanti dahilinde yapildi cok şükür.

Oyun performansina gelince Assassin's Creed Origin'de ultra ayarlarda fps 25 civarinda alıyorum. Isinma 72° uzerine çıktığını görmedim. Simdi garantide sogutma sistemi tamamen temizlenmis gelince tekrar bakip yazarım. Oyunlarda en ufak kasma olmadı. Orta ayarlarda 40fps civari aliyorum.

Bu da oyundan bir video fps ve isi sol üstte gözüküyor. Ayarlar yüksek veya cok yüksek olması lazim tam hatırlamıyorum. Henüz menteşe dışında bi sorun yasamadim

https://youtu.be/ZNXW2a_yaB4

• Bir de bu pcnin ekran karti degisebiliyor mu acaba bilen var mi?

• bende m.2 sd alacagım 2 yıllık pc garantisi bitti..aldıgım ssd yı daha sonra başka pc de kullanabilirmiyim..960 evo düşünüyoum..
  • bu bilgisayarın ekran kartını filan değiştirebiliyormuyuz acaba bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.