Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1666. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uygulamaya hergun girince katlanarak puan vermiyor mu arkadaslar ?

hergun 1 puan aliyorum :s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kz Zs3 u Berkan hocamin indirimleri ile 5 dolara aldim ve çok beğendim. Daha once Xiaomi Hybrid Pro HD, Xiaomi Anc Hybrid, Audio Technica Cks 99 ve Cks 1000 gibi kulakliklari kullanan biri olarak beni en cok heyecanlandiran kulaklik Zs3 oldu. 5 Dolarlik fiyati ile de Rakipsiz. Almadan önce kulaginiza oturtup oturtamayacaginiza göz atin. Bu sebeple Zs6 dan once Zs3u denemenizi tavsiye ederim.

Suanda da Zs6yi almayi dusunuyorum. Kz nin zirvesindeki kulaklik Zs6. Zs3 un Pro modeli gibi bir tik daha fazla bass agirlikli olani olduğu söyleniyor. Bu da indirimler ile 24 dolara geliyordu en son.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan1581

uygulamaya hergun girince katlanarak puan vermiyor mu arkadaslar ?

hergun 1 puan aliyorum :s

Her gün 1 puan hediye olan yerlerde 2 puan bazı günlerde sürpriz 5 10 15 gibi puanlar veriyor iyi akşamlar.

• Aldığım araç kamerası için ürün değerlendirmesi yapmaya çalışıyorum bir türlü yayımlanmadı sistemde. Yayımlanmadan önce inceleniyor mu yoksa üç gün oldu ama hala bir değişiklik yok.
  • Xiaomi Yeelight RGB bulb indirim bekliyoruz :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neoken

sweden post (direct link) ile daha önce kargosu gelen var mı? ortalama kaç günde geliyor? Berkan hocam bilginiz var mı?

Bende 1aydir beklemedeyim direct isminde site aciliyor en son 31 aralijta islem gormus dahada bur kıpırdama yok

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://tr.gearbest.com/wireless-routers/pp_497233.html

Xiaomi Mi WiFi Router 3

Muazzam bir ürün. İhtiyacı olanlara şiddetle tavsiye ediyorum.
  • 1. sayfada dolaşmak mümkün değil. yüksek çözünürlüklü bir ton çöp resim mevcut ve acayip kasıyor bilgisayarı. bu yüzden 1. sayfada gezinmek dahi istemiyorum.
  • arkadaşlar dün iki ürünümde istanbul a girmiş fakat ilki pimden cıkmış avpime gitmiş sebebi neden acaba..ikinci pakette ise diğeri ile aynı zamanda gümrüğe girmesine rağmen hareket yok.bi sorun mu olmuş olabilir acaba..ürünlerin ikiside tv box tı 30 dolarlık..

• 2ekmek1sut kullanıcısına yanıt
    Yavaş bunlar ya .Birde uçakla getiriyorlar.
  • kafama takılan bir şeyi sorayım arkadaşlar;

Xiaomi 1.5L Elektrikli Kettle / İndirim Kodu: TRGB18011110 / 30$ https://tr.gearbest.com/water-filter/pp_773540.html?wid=90&lkid=11004390

diye satılan ürün için siteye girdiğimizde indirimsiz normal fiyatı şuan 36.80 $, yine gearbest'te farklı versiyonu TR-CN depo fiyatı 58,44 $, TR-HK depo fiyatı 65,83 $.

https://tr.gearbest.com/kitchen-appliances/pp_366782.html?wid=92

iki kettle arasında ne tip farklar var? 30 dolarlık versiyon iş görür mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi das.sigma -- 23 Ocak 2018; 10:5:59 >

• SANSLI38 S kullanıcısına yanıt
    Avpime gitmesi normal. Oradan ilçe dağıtıma gelir. Ukime giderse sıkıntı olur.
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam cevabin icin.Su anda 9 usdye gelen kulaklik nasil?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GearBest içindeki mağaza 'store' firma engelleme var mı? varsa nasıl yapılıyor? yoksa engelleme seçeneğine ihtiyaç duyan mağazalar var! bilginize!!!
  • Y2 plus kullanan biri yardımcı olabilir mi, cihazı fundo uygulamasına bağladım yükseltme vardı yaptım şimdi bağlanmıyor yada bağlı mı değil mi anlamadım nasıl sıfırlayabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FikriBurada

GearBest içindeki mağaza 'store' firma engelleme var mı? varsa nasıl yapılıyor? yoksa engelleme seçeneğine ihtiyaç duyan mağazalar var! bilginize!!!

GearBest kendisi satıcı içinde mağazalar yok ki.

• zorta Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

http://support.gearbest.com/ adresinden müşteri destek sistemiyle iletişime geçip para iadesi ya da tekrardan gönderim sağlanmasını talep edebilirsiniz.
  • Merhaba

Sipariş numarasını paylaştığınızdan bu yana 4 gün geçti.4 gündür hiçbir bilgilendirme yok.7 gunde kargo teslim edildiğini düşünürsek 4 gun siparişin,siparişler bölümünde görünmesi için uzun bir süre

Bu bir yildirma taktiği ise ben yılmam 1.5 aydir uğraşıyorum 1.5 senede uğraşırim haklı olduğum konularda.

Ustlerinize iletirseniz sevinirim bana net bir tarih versinler.

• 
Sayfa: önceki 16641665166616671668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.