Şimdi Ara

.................

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C19CF3F3B -- 24 Mayıs 2018; 12:13:31 >

• .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C19CF3F3B -- 24 Mayıs 2018; 12:13:37 >
  • Yurttaki görevlilere gidiyorsun. Çarşaf ve nevresimleri veriyorsun. Sana doldurman için bir kağıt veriyorlar neden çıkış yapıyorsun falan diye sorular var dolduruyorsun. O kağıda depozitonu yatması için iban numaranı da yazman lazım hesap kendi adına olmak zorunda ve galiba ziraat bankası hesabı olmalıydı emin değilim. 4, 4.5 haftaya depoziton yatıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest-8C6DA12F7 G kullanıcısına yanıt
    ............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C19CF3F3B -- 24 Mayıs 2018; 12:13:42 >
  • Yurt paranızı ödemezseniz kaydınız silinip o ayın parasınıda depozitonuzdan kesiliyorlar fakat yeniden başvuru yapınca bir sorun olur mu bilmiyorum. Yurttan kaydını alıp tekrar başvurunca çıkıyor bizim arkadaşlar yazın yurt parası ödememek için kayıtlarını alıp yeniden başvurmuşlardı ve yurtta çıkmıştı geçen sene onlara ama siz yurt ücretini ödemediğiniz için kaydınız silinmiş anladığım kadarıyla o konu hakkında hiçbir bilgim yok maalesef.

• Guest-8C6DA12F7 G kullanıcısına yanıt
    ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C19CF3F3B -- 24 Mayıs 2018; 12:13:47 >
  • Yurttan çıkışımızı versek tekrar başvursak çıkar mı

• Ben yatay geçiş yapmayı düşünüyorum o yüzden yaz tatilinde yurdun parasını ödemek istemiyorum . eğer ki geçiş olursa sorun olmaz .ama geçiş olurmAzsa bu kerede orda tekrar orda kalmam gerek . şimdi diyorsunuz yayuettan çıkma sebebinizi soruyorlar ben böyle söylersem sonra geçiş çıkmazsa ortada mi kalırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.