Şimdi Ara

- (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
26
Favori
88.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Merhaba hocam hangi birimde yapcaksiniz acaba hangi tarihler de yapcaksiniz?Benim de orda yapma durumu varda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumfurkan

Merhaba hocam hangi birimde yapcaksiniz acaba hangi tarihler de yapcaksiniz?Benim de orda yapma durumu varda?
    Belli değil
  • Immortal King kullanıcısına yanıt
    Servisleri kullanabilirsiniz. Ondan sonra da başka bir ulaşım aracı ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Havayolu aktarma araçları oluyor da adlarını unuttum

• Otogar için hangisi tercih edilmeli?Otogardan indikten sonra ulaşım nasıl sağlanıyor?Sorularıma cevap veririseniz çok sevinirim.

• arkadaşlar ne zaman yurda yerleşebiliriz geçen sene de kaldım yani akademik takvime göre diyorlar ama net tarih yok ona göre bileti almam lazım şimdiden malum gittikçe pahalılaşıyor :)

ekleme: Marmara göztepe kampüsüne gidiş=> yurdun önünden km44-km43 e bin maltepe metro'da in(ya da dolmuşa binin o huzurevi metroya götürür ordan metroya binin)-> metroda göztepe'de ya da kadıköy'de (keyfine göre)in-> göztepe'den çıkınca yukarı göztepe köprüsüne yürü>zaten çoğu otobüs gidiyor öğrencilerden çakarsınız ya da sorarsınız 10 dakika sonra kampüstesiniz,

kadıköy için metrodan inince beşiktaş iskelesi tarafından değil diğer taraftan denize paralel yürüyün otobüsleri görürsünüz-> ordan 14b 19f 14es çoğu otobüs götürür kampüse 10-15 dakikada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Matratzen Tango -- 28 Ağustos 2018; 16:15:54 >

• Yurt ne zaman açılacak bilgisi olan var mı? Yurdu aradaıpım her zaman farklı tarihler söyleniyor.

• aradım yurdu ya 15 i ya 17 si yerleşme tarihi diyor. yahu 17 sinde dersler başlıyor zaten aklım almıyor birkaç gün için niye böyle sıkışık tarihe koyarlar ki?
  • Beyler yurt açılmış yerleşen var mı.

• ben yerleştim
  • Arkadaşlar ben kanuni Sultan Süleyman yurdunda kalıyorum . Mimar Sinan yurduna geçmek istiyorum . Çünkü okulum Marmara sağlık bilimleri fakültesinde baya uzak kalıyor. Eğer benle yer değiştirmek ve nakil düşünen varsa iletişime geçebilir mi ?

• Mimar sinanda kalıyorum eve çıkacağım. Bir veya iki kişiyi arıyorum. Ilgilenenler yazsın

• Up

• Son durumu nasıl yurdun banada burası çıkmış da

• Hocam kanuni sultan süleyman yurdundan buraya nakil istedim.Yurt gayet güzel.Yemekler fena değil haftasonu 11 den sonra kahvaltı sırası çok oluyor biraz erken kalıp kahvaltı yapmanız gerekebilir.Yeni spor salonu varmış sanırım gidenler varsa beni bilgilendirebilir mi?Aylık ne kadar ücreti?Çok sıra oluyor mu?
  • Okulu avrupada olan varsa becayiş yapılır..

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.