Şimdi Ara

- (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
815
Cevap
26
Favori
88.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yurda 21'inde giriş yapsam problem olur mu veya en geç ne zaman giriş yapabilirim ? Kaydımı 8 eylülde yaptırmışım internet üzerinden. Bizim üniversite geç başlayacakmış boşuna 2 hafta önceden gelmeyeyim birkaç gün önce geleyim diyorum. Bir de size şunu sorayım galiba bu yurtta kalıyorsunuz. 2. seneniz anladığım kadarıyla, en son giriş gece ne zaman yurda ? 23 diyorlar ama bazen 10'da ders bitecek diyorlar. İkinci öğretimim ben hem de okul avrupa yakasında yurda gelmem belki de gece 00 ya da 00:30'u bulacak nasıl olacak bu durum çok erken değil mi 23.00 ?
  • gıbıç kullanıcısına yanıt
    Geldim hocam b blokta kalıyorum -1 de bir gün tanışırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • temizkan38 T kullanıcısına yanıt
    Eyw hocam hayurlı oksun şimdiden

• Hocam ilk sorunuza cevap veremeyeceğim en iyisi yurdu arayınve sorun. İlk senem

hocam yurt memurlarıyla konuşursanız size kokaylık sağkayacaklardır hatta vardı öyle bi arkadaş bu konuda. Konuyu baştan okuma şansınız varsa onunla iletişime geçmenizi öneririm
  • Evangelx E kullanıcısına yanıt
    Hocam kayıt işini yurdu arayıp sorun.

Yurt memurlarıyla konuşursanız ge ce dersim var diye onlar sorunçıkarmayacaklardır

Kötü oldu bu işte . neyse teşekkürler

• enets14 E kullanıcısına yanıt
    Önemli değil hocam. Umarım gerekli yardımı alırsınız

Hocam bu şekilde çok oda var mı ?

• Ekincii E kullanıcısına yanıt
    Galiba sadece b blokta 10 15 oda böyle hocam

Benden bahsediyorsun hocam ikinci öğretim olup sıfır Zorluk çektim gece 12 lerde gelirdim sık sık no problem ama km44 falan olaylar olmuş onları bakmam lazim

Anladım ,teşekkürler

• Heh hocam bak işte şu arkadaşmış

@Evangelx

• Evangelx E kullanıcısına yanıt
    geçen sene ben çoğunlukla 12den sonra geliyordum.hiç bir sıkıntı olmaz. yurt yönetimi de bu olayın farkında olduğu için sıkıntı yapmıyor.Müdür bey çok iyi birisi bütün öğrencilerle teker teker ilgileniyor.geçen sene ben hertürlü problemimde direkt müdür beyle görüşüyordum.
  • BNSF kullanıcısına yanıt
    Hocam gecen sene bende öyle geliyordum gelmesine ama bu sene iette 19/Z seferlerini müthiş azaltmış akşam sefer yok km44 de en son 21. De falan var o saate benim ders oluyor daha bitmiyor nasil olacak kafam karışık

• seferler arttılır.Şuan ki sefer saatlerini yurt kapalı olduğu için yurdu göz önüne almadan planladıklarını düşüyorum. iettyle, 153 ile iletişime geçin durumu anlatın yurt yönetimiyle de konuşun yine eskisi gibi olur.
  • Marmara uni goztepe kampusundeyim ve sanccaktepe yurdu cikti ama ben fiziki sartlarindan dolayi mimar sinan kyk yi daha cok istiyorum sanirim. Su an okuluma 1 bucuk saat mesafede kaliyorum ama metro ve marmaray kullandigimdan rahat geciyor gec kalma gibi sorunlar yasamiyorum. Mimar sinana yerlesirsem cok sıkıntı yasar miyim? Bir de daha yurtlar acilmadi mi?

• Bir de Fatih sultan mehmet ytu gungoren yurdundan okula ulasmam ne kadar zaman alir? Metro yakin diye biliyorum. Metro tercihimdir her zaman.

• yurtta 1 gece kaldım ve ertesi gün kaydımı sildim ve arkama bakmadan maltepe gibi dağın başından uzaklaştım dolmuş durağında dolmuşçuya soruyorum yurda hangisi gidiyor diye buradan yurda gitmez diyor bak ahlaksız adama aynı yerden km43 geçti ulan böyle bir pis millet yok maltepe ne kardeşim dolmuşa biniyorsun karada rafting arabalar zaten avuç kadar otobüslerde aynı burada yaşayan insan lağımdada yaşar afedersiniz.. kantinde bile 20 kişi bekledim yemek yemedim bile :D kantine gitmek için baya yürümek lazım herşey fiyasko ben ovada yaşıyorum ole dağ başında barınmam imkansız zaten kaçtım arkama bile bakmadım gidin eve çıkın 4 kişi 100 lira daha atın az yiyin insan gibi yaşayın aga.. herkese hayırlısı olsun diyorum.
  • BNSF kullanıcısına yanıt
    yok hocam ondan değil bugün onunda foyası çıktı geçen senede çok duyuyorduk dolmuşlar müdahale ediyor diye bugun gördum adamalar seferin olmadıgını bilince 1.50 tl yukselmişler birde geç saatlere kadar sefer koymuslar

Aradım düzelme olcağınıda ummuyorum
  • Bu arada Şuan Mimar Sinanda kalıp İkinci Öğretim Arkadaşlar var ise ben sadece perşembe günü 23.00 da çıkıyorum okuldan

benim gibi geç saatlerde gelen arkadaşlar var ise Özel Mesaj yolu ulaşsınlar taksi whatsapp taksi grubuna ekleyeyim

taksi 4kişi ile 2.5 tl denk gelmektedir.
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.