Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (863. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.731
Cevap
80
Favori
567.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kemal abi , ne vurdun be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel keyifli oyunlar oldu. Herkesin eline sağlık.
  • Pratik Adam kullanıcısına yanıt
    Abi zıplama ve egilip kalkarak tbagle ates etmek farz zaten :) bi ara chatte anlatırım sırları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gruplar usturuplu dagilinca oyunlar nasil da bir gidip bir geliyor. Bu oyun cekisme olmadan oynanmiyor be yav.

• Hahaha ne yaptım ya :) vallaha birşey yapmadım 🙏🙏 hatam olduysa affınıza sığınıyorum 🙏 😂

• Fjell deki dağın üzerine çıkış yolu https://youtu.be/zMLbf8wtk78

• İyi pazarlar Kodamanlar

Gece güzel ve çekişmeli oyunlardı. Karşı tarafın ilk 5ine rağmen zor da olsa kazandık.

Önemli olan kazanmak veya kaybetmek değil, son saniyeye kadar kimin kazanacağının belli olmaması..

Herkesin eline sağlık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün oyunlar gerçekten çok zevkliydi,hepinizin eline koluna sağlık.
  • O rotterdamdan aldıgım zevki oyun cıktıgından beri hicbir oyundan almadım son ana kadar kafa kafaya gifen oyunların kaderi bir anda v1 lerle karsı tarafın kazanmasına vesile oldu cok guzeldi elınıze saglık

• viera1905_35 V kullanıcısına yanıt
    vayy güzel video olmuş dağıtmışsın ortalıgı tebrikler. bu serverdaki en iyi bi kaç oyuncudan birisin valla.

ben de klavye mouse almak istiyorum hangisini kullanıyorsun ?
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    :) ne diyeyim simdi bunun uzerine
  • Dün akşam ki oyunlar için herkesin eline sağlık. Hepsi birbirinden zevkli ve heyecanlı geçti. Bir kusurumuz olduysa affola :)

Emre abi onceligin monitor olsun eger yoksa

R6 dışında kullanmıyorum R6 apex var kullanışlı ama daha hiç diyer oyunlarda denemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanCLK

Dün akşam ki oyunlar için herkesin eline sağlık. Hepsi birbirinden zevkli ve heyecanlı geçti. Bir kusurumuz olduysa affola :)
    alican dun mangadan cikmak zorunda kaldik, kusura bakma. chatte 8 kisiydik 2 manga yapmak zorundaydik, chatin her zaman onceligi vardir. chate gel her zaman bekleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S R T -- 23 Aralık 2018; 14:35:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam kol ile böyle bir aimin varsa R6 da neden xim kullanıyorsun ki ? Bana bf de klavye mouse kullanıyorsun gibi geldi kusura bakma yanılıyor olabilirim. Ama geriye dönüşlerde falan iki yada üç kerede dönüyorsun sanki dpi yetmiyor gibi. Eskiden counter oynarken düşük dpi düşün sensitivty oynarken iki üç kere hareket ettirmek zorunda kalırdık geri dönerken. Oyun ayarlarında ivmelenme var kol ile dönerken tek seferde dönüyor.Videonu izlerken bir kaç yerde bana öyle geldi. Dediğim gibi sadece bana öyle gelmiş olabilir yanıyorsam kusura bakma.

• Arkadaşlar iyi günler bf1 oynuyordum bu yeni oyunu fiyatından dolayı alamadım şuan sanırım indirimde ve ben mesajları okuyunca acayip canım çekti benim sorum şu manga lafını çok duyuyorum ben tek oyuncuyum illa bir manga halinde mi kayıt olmak gerek ?

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 23 Aralık 2018; 21:23:31 >
  • Fenerlico kullanıcısına yanıt
    hocam hos geldiniz. buradaki tum oyuncular bireysel olarak gelip, kaynasti ve beraber oynuyor. isterseniz bireysel de oynayabilirsiniz fakat oyunun zevki manga ile beraber hareket edince cikiyor. ilk sayfadaki arkadaslari psn'den ekleyin. dalin bir chate selam verin, gerisi gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

.
    Katılıyorum şahin abi şimdi bende izleyebildim videoyu da valla böyle bir eğim şekli yok biz boşuna oynuyoruz bu oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABAAF5D6 -- 23 Aralık 2018; 15:8:10 >
  • 
Sayfa: önceki 861862863864865
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.