Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4);BFV KODAMANLAR TR ÖZEL SERVER NO:19535 HER AKŞAM SAAT 22.00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
21.191
Cevap
97
Favori
499.852
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Gruplar / Topluluklar / Turnuvalar >> KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4);BFV KODAMANLAR TR ÖZEL SERVER NO:19535 HER AKŞAM SAAT 22.00
Giriş
    731 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: G.Ceylan

1,5 manga VS 5 Manga

Bekledik belki değiştiren olur diye ama olmadı.

Her yeri mavi görmek daha zevkli oluyor herhalde

Size iyi oyunlar..
    Fazla takmaya gerek yok bunu takım değiştirme zor sıra bekle falan filan biz oyun çıktığından itibaren nerdeyse tek başımıza oynadık hatta kaç kere ezilen tarafa geçelim die sıra bekledik çok da şey yapmamak lazım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Biz geçebildiğimiz kadar geçmeye çalışıyoruz. Doğru kolay değil geçişler..

Hatta bazen bir harita feda etmek zorunda kalıyoruz, dengeli zevkli olsun diye..

Bu fedakarlığı başkalarından da görmek isteriz.

Böyle zevkli oluyor derseniz diyecek birşey yok..

|
    |
    Ozbkn91 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    731 Mesaj
    quote:

Biz geçebildiğimiz kadar geçmeye çalışıyoruz. Doğru kolay değil geçişler..

Hatta bazen bir harita feda etmek zorunda kalıyoruz, dengeli zevkli olsun diye..

Bu fedakarlığı başkalarından da görmek isteriz.

Böyle zevkli oluyor derseniz diyecek birşey yok..
    Ben bugüne kadar kimseden o fedakarlığı görmedim açık konuşayım hep biz değiştirdik taraf ha sorun etmedik hiç bi zaman hatta böle daha zevkli zor geçsin oyun yenilelim kazanalım farketmez senin yazını gördüm diye sölemek istedim kdm alay wolf aranızda anlaşın bence sayınız daha fazla sizin şu foto gibi çok örnek var

hocam burada sahislar uzerinden muhasebe yapmak anlamsiz. aziz niye gecmedi veya alay niye bu tarafta demek yerine insiyatif almak gerekir diye dusunuyorum. genel olarak oyunlari dengelemeye calisirsak daha keyifli olur. ben chatte cok diyorum oyun patates oldu gecelim diye bazen gecebiliyoruz bazen gecemiyoruz. zaten hepimiz farkindayiz oyun buna musade etmeyebiliyor. dice'a isimiz kaldiysa yandik en azindan imkanlar el verdigi surece biz dengelersek daha iyi vakit gecirebiliriz. sonucta burada hepimiz oynuyoruz, yenmisim yenilmisim hic problem degil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: S R T

hocam burada sahislar uzerinden muhasebe yapmak anlamsiz. aziz niye gecmedi veya alay niye bu tarafta demek yerine insiyatif almak gerekir diye dusunuyorum. genel olarak oyunlari dengelemeye calisirsak daha keyifli olur. ben chatte cok diyorum oyun patates oldu gecelim diye bazen gecebiliyoruz bazen gecemiyoruz. zaten hepimiz farkindayiz oyun buna musade etmeyebiliyor. dice'a isimiz kaldiysa yandik en azindan imkanlar el verdigi surece biz dengelersek daha iyi vakit gecirebiliriz. sonucta burada hepimiz oynuyoruz, yenmisim yenilmisim hic problem degil.
    Sahis falan değil demek istediğim biz her el duruma göre bakıp öteki el geçiyoruz karşı takıma bizim toplam sayımız düzen olarak 4u geçmiyor zaten çok nadir ekstra kişiler geliyor işinden gücünden zaman bulup Diğer mangaların sayıları yüksek oluyor bizim için bi problem yok 400-0 da yenilelim ki defalarca tek kaldık kaybettik sorun etmedik 1 manga asla oyun kazanamaz çok çok üst düzey bi durum olmadığı sürece umarım anlatabilmişimdir sonuçda aynı çatı altında toplanıyoruz

Günaydın beyler. Dünkü geceki kapışmada takımlardaki eşitsizlik can sıktı. Bunu biz geçtik siz geçmediniz şekilinde değilde genel olarak değerlendirirsek daha iyi olur. Amaç yenilip yenmekten çok,dengeli oyun olup keyif almamız. herkese iyi hafta sonları

|
    |
  • Yarbay
    5687 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ozbkn91

Ben bugüne kadar kimseden o fedakarlığı görmedim açık konuşayım hep biz değiştirdik taraf ha sorun etmedik hiç bi zaman hatta böle daha zevkli zor geçsin oyun yenilelim kazanalım farketmez senin yazını gördüm diye sölemek istedim kdm alay wolf aranızda anlaşın bence sayınız daha fazla sizin şu foto gibi çok örnek var

Alıntıları Göster
    Cemcan kd' çok kötü rezalet

Bf1 - Bf V Kodamanlar Topluluğu
    Psn Luffy_1907 Psn SerhatKilic_
    Xbox Live SerhatKilic
  • Yüzbaşı
    702 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: S R T

Arnavutça için özele alayım dizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patlangac1903 -- 22 Aralık 2018; 11:14:54 >

PSN :Patlangac1903
  • Yüzbaşı
    731 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Cemcan kd' çok kötü rezalet

Alıntıları Göster
    4.5 dumandan sonra bi 15dk mola veriyorum ben kendime geleyim diye o zamanlar kesin o

Cem olay sen geçtin ben geçtim..onlar geçmedi değil..

yenmek yenilmek de değil.. 500-0 galip gelsem de yemişim öyle oyunu.

Adam base den kafasını çıkartamıyorsa öyle oyunu kazansam ne olacak. Bizim amacımız grup olarak dengeli ve zevkli oyunlar oynayalım. BF1 server zamanındaki gibi son saniye kazananın belli olduğu.

Bundan sonra herkesin dikkat etmesini rica ediyorum

İyi oyunlar herkese..

|
    |
    2874 Mesaj
    Dün bir de rakipte 10 pingle oynayan bir manga vardı.. Bari onlar olmasaydı..

5687 Mesaj
    quote:

4.5 dumandan sonra bi 15dk mola veriyorum ben kendime geleyim diye o zamanlar kesin o

Alıntıları Göster
    o zaman bu aralar çok alıosun duman
    |
    |

Xbox Live SerhatKilic
  • Yarbay
    5687 Mesaj
    quote:

Dün bir de rakipte 10 pingle oynayan bir manga vardı.. Bari onlar olmasaydı..
    dün benim 80-88 arasındaydı
    |
    |

Xbox Live SerhatKilic
  • Yüzbaşı
    281 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Patlangac1903

Arnavutça için özele alayım dizi

Alıntıları Göster
    Yazdığınınızı google translate yapınca bunu mu demek istediniz deyip Mos u pergjigje aj djali te nje kurve

çok ağır anneli arnavutça bir küfür çıkıyor.Ben arnavutça bilmediğimden size soruyorum burada ne yazıyor!

Psn:YaraliBereli
  • Yüzbaşı
    702 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Manhattan

Yazdığınınızı google translate yapınca bunu mu demek istediniz deyip Mos u pergjigje aj djali te nje kurve

çok ağır anneli arnavutça bir küfür çıkıyor.Ben arnavutça bilmediğimden size soruyorum burada ne yazıyor!

Alıntıları Göster
    Translete yanlış çevirmiş serhata arnavua öğretiyorum cevap yazamadı sizde meraklısınız sanırım

|
    |

PSN :Patlangac1903
  • Yüzbaşı
    545 Mesaj
    İyi hafta sonları millet dün gece fjell haritası güzel geçti elinize sağlık. Bu denge işi özel serverlar olmadan zor gözüküyor o yüzden elimizden geldiği kadar biz oyunu dengelemeye çalışıyoruz ama oluyor ama olmuyor işin eğlence boyutundayız, birbirimizi üzmeden kırmadan eğlenmeye devamm
    |
    |

Psn:Nebıoqlu
    BF1 Server: KODAMANLAR (TR)
  • Binbaşı
    1068 Mesaj

Dün hayvan gibi şii ettiler bizim takımı. Dedim big father gelip bizi kurtarır ama gelmedi

Birde o fire mangası neydi öyle yahu. 10-12 pingle oynuyorlardı. Serveri içine almış adamlar

|
    |
    Bahsedilenler: Buyukbaba

quote:

Sahis falan değil demek istediğim biz her el duruma göre bakıp öteki el geçiyoruz karşı takıma bizim toplam sayımız düzen olarak 4u geçmiyor zaten çok nadir ekstra kişiler geliyor işinden gücünden zaman bulup Diğer mangaların sayıları yüksek oluyor bizim için bi problem yok 400-0 da yenilelim ki defalarca tek kaldık kaybettik sorun etmedik 1 manga asla oyun kazanamaz çok çok üst düzey bi durum olmadığı sürece umarım anlatabilmişimdir sonuçda aynı çatı altında toplanıyoruz

Alıntıları Göster
    Katılıyorum..bir manga bir taraf ta diğer mangalar ve bireysel oyuncular karşıda kalırsa kazanmak gerçekten çok zor.Ben geçen Alpere mesaj attım yerinizde kalın biz sizin tarafa geçiyoruz diye.(Sağolsun o da oyunlar bitince görmüş mesajı ) 1.5 oyun sonra geçebildik..fedakarlık gerekiyor.
    Birde iletişim için sadece kendi manganız değil diğer mangalar dan arkadaşların da teli olmalı ki geçiş sırasında iletişim kurulabilsin.

Şu an için başka çaremiz yok gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dramkow -- 22 Aralık 2018; 11:44:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: alpererez

PSN:dramkow
    BF1 server:KODAMANLAR (TR)
  • Yarbay
    5687 Mesaj

yaşıyor musun?
    |
    |
    Bahsedilenler: basmali

Xbox Live SerhatKilic
  • Yarbay
    5687 Mesaj
    Dün ping sıkıntısı çeken var mıydı?? herkes görev mi yapıodu yoksa
    |
    |

Xbox Live SerhatKilic
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.