Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (563. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: brigand35

Galiba biraz ara vermeliyim kodamanlara boşa kürek çek çek nereye kadar neyin Savaşını veriyorsam

Öyle demedi ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EliteMaka kullanıcısına yanıt
    Tatilde attığın fotoğraflara say Az bile yapmış şerif abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXcitinG

quote:

Orijinalden alıntı: S R T

hocam bir dakika sen cok yanlis geldin. oyunu pc platformunda mi oynuyorsun? biz oyunu ps de oynuyoruz.

yes :) pc de oynuyorum ben ps4 yok malesef ben sizleri pc de sanıyorum diye oyunu aldık hadi bakalım burdan yakalım şimdi

İyi de neden imzanda bf1 psn :.... diye yazıyorsun muhterem o zaman :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.Ceylan

Hala iyi oyuncu olduğu için, çok kill aldığı için atıldığını sananlar var.

Neyse arkadaşım.. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az

Abi mesajına sonuna kadar katılıyorum. Bir senin mesajın birde @SRT nickli abimizin mesajı olayı özetliyor. Mesela dün viera emrah abimiz 30 a 2 oynuyordu bi ara, o neden atılmadı?

Benim amacım kimseye laf carpitmak filan değil bunu sadece şahit olduğum için söylüyorum. Oyun boyunca tank, uçak bekleyen ölünce sürekli tekrar buna binen, insanlara fırsat vermeyen insanların bağlandığını çok gördüm. Emin olun onlar bile bu kadar uyarilmamistir belki. Konu ile ilgili yapacağım tek yorum budur. Kimseyle münakaşaya girmek niyetinde de değilim

-------------

@brigan_35

Bf den önce ve bf den erken çıkar isek ben sürekli giriyorum R6 ya abi. Artık eski acemiligimde kalmadı, bazı haritaları ve taktikleri öğrendik. Senin adaş gelince de mutlaka birlikte girelim, çok güzel oluyor

------------

@lifelessanat

Ahahaha gökhan abi harikasın

--------------

@Aydnksvl

Sıkıntı yok be Aydın abi, ilk başlarda üzülsem de artık pek üzülmüyorum. Oyun için kimseyi kırmak yada üzmek istemem, rahatsızlığım olursa elbet dile getiririm tabiki. Canları sağolsun Sende sağolasın

---------------

@Elitemaka

Gökhan reis, sen gel hele bir, sana öyle yerlerden pusu atacağım ki aklını alacağım, aklını

• quote:

Orijinalden alıntı: Uluscuturkey

Naber herif

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042
  • KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042

• KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042
  • quote:

Orijinalden alıntı: cutanis

Tatilde attığın fotoğraflara say Az bile yapmış şerif abi

Sen yapma bari

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

Orijinalden alıntı: G.Ceylan

Hala iyi oyuncu olduğu için, çok kill aldığı için atıldığını sananlar var.

Neyse arkadaşım.. Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az

Abi mesajına sonuna kadar katılıyorum. Bir senin mesajın birde @SRT nickli abimizin mesajı olayı özetliyor. Mesela dün viera emrah abimiz 30 a 2 oynuyordu bi ara, o neden atılmadı?

Benim amacım kimseye laf carpitmak filan değil bunu sadece şahit olduğum için söylüyorum. Oyun boyunca tank, uçak bekleyen ölünce sürekli tekrar buna binen, insanlara fırsat vermeyen insanların bağlandığını çok gördüm. Emin olun onlar bile bu kadar uyarilmamistir belki. Konu ile ilgili yapacağım tek yorum budur. Kimseyle münakaşaya girmek niyetinde de değilim

-------------

@brigan_35

Bf den önce ve bf den erken çıkar isek ben sürekli giriyorum R6 ya abi. Artık eski acemiligimde kalmadı, bazı haritaları ve taktikleri öğrendik. Senin adaş gelince de mutlaka birlikte girelim, çok güzel oluyor

------------

@lifelessanat

Ahahaha gökhan abi harikasın

--------------

@Aydnksvl

Sıkıntı yok be Aydın abi, ilk başlarda üzülsem de artık pek üzülmüyorum. Oyun için kimseyi kırmak yada üzmek istemem, rahatsızlığım olursa elbet dile getiririm tabiki. Canları sağolsun Sende sağolasın

---------------

@Elitemaka

Gökhan reis, sen gel hele bir, sana öyle yerlerden pusu atacağım ki aklını alacağım, aklını

Ali daha öncede ufak bi tartışmamız oldu konuyu kapatalım die cevap verdim bir önceki mesajlarda zorluyorsun kapatıcakmısın konuyu yoksa yeni hesap alıp uçakmı tankmı alayım rica ediyorum artık lütfen !! kim kime katılıyorsa aranızda konuşun pm den veya chatten milletin kafası şişti zaten iyice

• Ciklet gibi yapmayın konuyu artık derdi olanlar pm den msjlaşsın adminlerle not:ben admin değilim.

Eski sayfamı istiyorum ben bir tek ben değil çoğunluk istiyor buna Emin'im alıntı yapmayın şu yazıma karikatür ve komik atışmalar alsın yerini sağlıcakla kalın.

Özlemişsindir.

• Bf1 oyununu alıp bir an önce aranıza katılmak için sabırsızlanan biri olarak bugünki tartışmanız dışardan hoş görünmüyor arkadaşlar haberiniz olsun

Grubunuzu bugün keşfettim ve acil şekilde oyunu alıp aranıza katılıcam kısmetse.Aman diyorum tartışmalarla küçük problemleri büyüterek felan grup dağılmasın tadı kaçmasın.Hele bi aranıza katılıp bende tadını alayım şu oyunun az durun ya
  • ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kill-For-You

Bf1 oyununu alıp bir an önce aranıza katılmak için sabırsızlanan biri olarak bugünki tartışmanız dışardan hoş görünmüyor arkadaşlar haberiniz olsun

Grubunuzu bugün keşfettim ve acil şekilde oyunu alıp aranıza katılıcam kısmetse.Aman diyorum tartışmalarla küçük problemleri büyüterek felan grup dağılmasın tadı kaçmasın.Hele bi aranıza katılıp bende tadını alayım şu oyunun az durun ya

Tartışma olunca konu Pop'a çıkıyor..Pop a çıkınca daha çok kişiye ulaşıyor..daha çok kişiye ulaşınca daha çok katılım oluyor..daha çok katılım olunca daha çok tartışma çıkıyor..daha çok tartışma çıkınca konu Pop a çıkıyor..Pop a çıkınca....

Bir süre daha yuvarlanıp gideriz kardeşim..Mümkünse (premium alıp) katıl bir an önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

Orijinalden alıntı: Kill-For-You

Bf1 oyununu alıp bir an önce aranıza katılmak için sabırsızlanan biri olarak bugünki tartışmanız dışardan hoş görünmüyor arkadaşlar haberiniz olsun

Tartışma olunca konu Pop'a çıkıyor..Pop a çıkınca daha çok kişiye ulaşıyor..daha çok kişiye ulaşınca daha çok katılım oluyor..daha çok katılım olunca daha çok tartışma çıkıyor..daha çok tartışma çıkınca konu Pop a çıkıyor..Pop a çıkınca....

Bir süre daha yuvarlanıp gideriz kardeşim..Mümkünse (premium alıp) katıl bir an önce.

Eyvallah, hızlandırıyorum süreci o halde abi

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifelessant

Özlemişsindir.

Kale içine yakın güzel restoranlar var domuz bonfile güzel

• Ali_80 kullanıcısına yanıt
    Kodamanlar öncesi ve sonrası R6 atılır dostum dün iki kişiydiniz gece nebioğlu ile de geç olmuştu yoksa yanaşcaktım sizin yanınıza

• Bir player bir player a gel beraber bir playeristanda bir player dükkanı açalım demiş

Abi domuz sevmiyorum ben ama gerçekten güzel yemekler var. Geçen gün Bulgaristan'ın Lukanka sucuğu denk geldi yine domuzdu hayallerim yıkıldı. Birayla güzel gidiyor

Garavolli denedin mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aichera -- 3 Ağustos 2017; 18:44:50 >
  • Akşam nasipse IYI mangası olarak savaş alanındaki yerimizi alcaz...Yusufalper bekle seni dövmeye gelicem server a haber saldım seni izlicez her nerde pusup saklanıyorsan taş üstünde taş koymucaz ( yukarda ara versem diye yazdım ama namussuz oyunu oynamadan da yapamıyorum 23:00 olsa da dalsak )

• 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.