Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (556. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serhat soğancı dediğin arkadaş soğankoymaabi nickli kişi mi? Sen tanıyor musun ?Dün bizim chatte kahkahalara vesile oldu arkadaş.Okuyorsa kendisine teşekkürlerimizi iletiyoruz.
  • S R T kullanıcısına yanıt
    gece indiriceksen indir ama yerin yokmuş zaten uğraşmana değmez smle ile oynuyoruz zaten diğer sınıflar kesmiyor koca haritada
  • Kaç aydır server da oynuyorum hakkım da bir tane şikayet olmadı nasıl başarıyorsunuz şikayet almayı dinamikleri çok kolay aslında uzun süreli pusma tbag yapma tank uçak bekleme başka bir oyuncunun zamanını gasp etme bu kadar basit.Gece yapılan operasyon hakkında bilgilendirme; Hanımla morhipo sitesine girip kıyafet bakmak,Bir bardak şarap günün dedikodusu sonrasında aşkın ben oyuna kaçıyorum sen kitap tv takıl tamam tatlım.Ds4 ortadaki tuşa bas ilk işim chate bakmak grup açıksa girmek alo alo alo demek nabıyonuz grup haydi bf 1 girelim analogla bf bulmak x tuşuna basmak özel server kodamanlara girmek uykum gelene kadar oynamak chatte gülmek kahkaha atmak.Çok basit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EliteMaka -- 3 Ağustos 2017; 12:27:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifelessant

Dün ormanda geriden gelip oyunu aldık

Son saniyelerde millet ölmesin diye sağa sola bandaj çantası atmaktan , iğne yapmaktan parmaklarım ağrımıştı.

Vallah helal ustad, bu server da yerden kalkmak gercekten iyi birsey. Hakkini veriyorsunuz

Sanirim tam emin olamamakla beraber, son iyi adami ben aldim :) tam iki kisi onume cikti öldüler ve oyun bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 3 Ağustos 2017; 12:30:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozbkn91

Kim attı yine beni serverdan ? bu atma işinin tadı kaçmaya başladı artık ?

ben attım hocam. Daha önce uyardık ama ısrarla uçak tank beklemeye devam ediyorsun.
  • Abi dün geç geldim amiense girdim gelir gelmez 1 kamyon puan geride takım bide 7 adam vuran soğancı beni 2 kere vurmuş ortalık fenaydı net kasınca çıktım maç sonu, tekrar baloya girdim devam etti takılma hiçbişey yapamadım bende sıkmadım akşama girerim artık artık Wolf'uz
    Bana sorarsanız mesane ve erkekgeliyor gibi olamazlar bide bizim gelen bayanlardan psn'i Cevapvermebana vardı bunlar efsane
  • dramkow kullanıcısına yanıt
    Milli takıma giderim falan diyordu hatta fikret orman milli takıma giderse sorun çıkarmayız falan diyordu.

• dramkow kullanıcısına yanıt
    Şerif abi beni yanlış anlama ama sen çok iyi niyetlisin fakat grupta yolunda olmayan bişeyler var çekememezlik hat safha da sakın yazdıklarımı tehdit vari bir anlam çıkarılmasın ama grupta ceza alması gerekenler var ve inatla ınlata yaptırım uygulanmıyor...Grupta son zamanlarda ki samimiyet biraz göz boyamaktan ileri gidemez oldu

Ben hep söylüyorum çok fazla gruplaşma oldu eskiden sohbete rasgele girilirdi herkes isteyen gelebilir falan yazardı şimdi başka bir TAG lı adam sohbete nasıl giriyor çok samimi olması lazım

Amacım kimseyi kırmak değil ama ben cici olamıcam gercekleri söylemek lazım o yazıları o yüzden yazdım...

Şerif abi sana çok saygı duyuyorum şu yaşta bir çok fedakarlıkla grup için çabalaman çok değerli benim için senin yerindeki bir çok kişi belki şimdiye bırakmıştı bu konuyu veya görevi...

• Bir buna birde hikmet karamana yazık oluyor hiç büyük takım verilmedi. Kendileri istiyor yine vermiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

Abi dün geç geldim amiense girdim gelir gelmez 1 kamyon puan geride takım bide 7 adam vuran soğancı beni 2 kere vurmuş ortalık fenaydı net kasınca çıktım maç sonu, tekrar baloya girdim devam etti takılma hiçbişey yapamadım bende sıkmadım akşama girerim artık artık Wolf'uz
    Bana sorarsanız mesane ve erkekgeliyor gibi olamazlar bide bizim gelen bayanlardan psn'i Cevapvermebana vardı bunlar efsane

ABDULCAMBAZ a da dikkat

• quote:

Abi dün geç geldim amiense girdim gelir gelmez 1 kamyon puan geride takım bide 7 adam vuran soğancı beni 2 kere vurmuş ortalık fenaydı net kasınca çıktım maç sonu, tekrar baloya girdim devam etti takılma hiçbişey yapamadım bende sıkmadım akşama girerim artık artık Wolf'uz

Hayatımda böyle görüp de güldüm birkaç nickten biridir, ve hep merak etmişimdir vakıa neydi ki bu nicki aldı bu adam diye. Oynadığını bilsem ekler sorarım : nie_lan_uur

• sogan_koyma_abi

Forumda isen ses verirmisin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ua_hector

quote:

ben attım hocam. Daha önce uyardık ama ısrarla uçak tank beklemeye devam ediyorsun.

Hocam şu YusufAlperi de banlayın madem

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

quote:

Hayatımda böyle görüp de güldüm birkaç nickten biridir, ve hep merak etmişimdir vakıa neydi ki bu nicki aldı bu adam diye. Oynadığını bilsem ekler sorarım : nie_lan_uur

Benim cook eskideki nicki de unutmayalim OrhanBenceGay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hakkan034 kullanıcısına yanıt
    Bu iyiymiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan034

quote:

quote:

Hocam orhanbencegay sen misin yaaaa???çok görürdüm bi o kadar çok gülerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan034

quote:

quote:

hahaha, unutulmazlar arasında :)

• KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042

• degerli abiler, kardesler. birlik olarak kafa dengi arkadaslarla oynamak cok hos. fakat burada birlik olarak birbirinize laf sokmaniz hos degil, gelin bu isten vazgecin. madem futboldan konu acildi, bir ornek vereyim. dunyanin en iyi ligi olarak kabul edilen, en cok izlenen ligi ingiltere premier ligidir. neden? cunku seyir zevki vardir, sadece 1-2 takim degil, bir cok takim sampiyonluga oynar. rekabet vardir. la liga gibi real-barca, almanya gibi munih, italya gibi juve hegomanyasinda degildir. o yuzden cok buyuk paralara yayin hakki pazarlanir. bizim serverda premier lige benziyor. KDM,IYI, AZIZ, ALAY, WOLF, hatta en son gelen NNJA'lar hepsi iyi oyunculardan kurulu. bizim server rekabetten, cekismeden besleniyor. bugun bu serverdaki oyunculari kusturursek zamanla alacagimiz keyif de azalacaktir. o yuzden bindigimiz dali kesmeyelim, daha duyarli olmaya calisalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

quote:

Orijinalden alıntı: ua_hector

quote:

Hocam şu YusufAlperi de banlayın madem

Bu akşam oyuna girerse arkadaş olarak ekler hocam hakkında şikayet var. Böyle oynama diye rica ederiz. Bir süre gözlem yaparız ,devam ederse onada gerekeni yaparız.
  • 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.