Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam abi anlıyorum seni keşke ama ban atmadan önce birileri özelden msj çekse sebebini şikayeti daha iyi olur milleti oyuna yada kodamalara gurubuna küstürmeye gerek yok ben daha hiç fırsat bulamadım sizin guruba gelemedim ama sizin guruba gelip sizlerle sohbet eden arkadaşlar hep dediği iyi kişiler ben kolay kolay art niyetli düşünen biri değilim ama şu yazıları okuyanlar hep farklı yorumluyor o yüzden sende kusuruma bakma abi yalnış birşeyler dediysem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

hahahaha biz burdayız şerif abiyi destekleyende bir çok kitle var başkanın üstüne çok gitmeyin derim ahalinin %70'i oturmuş sizi izliyor uyandırayım

Unutmadan , bu forumda kimse dünyanın kendi ekseninde döndüğünü felan zannetmesin o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABAAF5D6 -- 3 Ağustos 2017; 11:11:47 >

• viera1905_35 V kullanıcısına yanıt
    Emrah serverda kimse tank kullanıyor ya da uçak kullanıyor ya da iyi oynuyor diye atılmıyor. Bir gece gruba gelsen eminim sebebini anlayacaksın. Ben de Cem'in uçak kullanışına hayranım ama hep diyorum gerçek savaşta değiliz varsa karşında uçak kullanan al uçağı havada savaşın ya da tank ile yerde. Ancak oyun oynuyoruz ve herkes oyundan zevk almak istiyor. Ama Cem'in sürekli uçak veya tank beklemesi ve her oyunda adam öldürme için oynaması bir süre sonra insanları sıkmaya başlıyor.
    Cem piyade olarak ta iyi oynuyor hatta bir ara uçak tank almamıştı ve o ara kimse Cem hakkında bir şey söylemedi.
  • Dostum olayları daha fazla büyütmek yerine yumuşatmak daha uygun olmaz mı?Artık bu bunu yaptı şu şunu yaptı demek çok komik geliyor o zaman serverda adam kalmadığında kime takılacaksınız merak ediyorum arkadaş banlandıysa bu durumun düzeltilmesi gerekir.Burda sever bizim ise herkes herkesin arkasında durması gerekir.Ortalama 5-6 aydır beraber oynuyoruz artık bunları söylemekten vazgeçelim LÜTFEN!
  • Bir zamandır takip ediyorum konuyu. Bence mesele insanların kendi oyunlarından çok diğerlerinin nasıl oynadığına bakmaları. Başkasının ne yaptığına bakmaktan zevk alamaz hale gelenler var sanki. Herkes canavar gibi oynuyor. Ben hep iddia ettim, bu oyunu en iyi oynayan millet türklerdir belki de.

Dün buradaki atarlı, alaylı konuşmalar yakışıksızdı, eğer bu sebeple de servera bir ban olayı yansıdıysa o daha da yakışıksız olmuş. Dolayısıyla, ne yapılırsa yapılsın, küfür ve benzeri durum olmadıkça her türlü bana karşıyım. Pompalıymış, tbagmiş, yatmaymış, pusmaymış, hiçbiri ban sebebi değil bana göre, oyunda varsa kullanıyor der geçerim. Kendi oyunuma bakarım, karşıdaki nasıl oynuyorsa, ona göre tedbir alırım. Ama gördüğüm kadarıyla bu serverda bazı şeylere laf edilse de ban pek olası değil, o yüzden kişisel sebeplerle bir ban atıldıysa çözümü basit: ban kaldırılır, ban atılan geri gelir adam gibi kendi oyununa devam eder, kimse kimseye şahsi meselesini yansıtmaz mutlu huzurlu karşılıklı debelenilir durulur serverda.

Yeterki çözmek isteyin, her sorun çözülür.

• quote:

Orijinalden alıntı: G.Ceylan

Bekleriz her zaman.. Her gece 23te serverdayız

Alırken premium almanı tavsiye ederim.

Pre + normal haritalar karışık oynanıyor genelde.

Eyvallah ustadım. Bu arada yaş 31, evliyim ve 7 yaşında bir aslan parçam var ellerinizden öper. Yani koca koca kodamanlar topluluğuna girmeyi hakediyorum sanırım

Premium almayı düşündüğüm bir satıcı var bu forumda. Hazır konusu açılmışken size sorayım bari ustadım.Bu hesap satın alımı nasıl oluyor? neye dikkat etmeliyim? çalınmaması veya tokatlanmamak için bu konuda detaylı bilgi verebilirmisin sana zahmet.

• benim anladigim yanlisim varsa duzeltin, cem'in yan hesabiyla surekli tank, ucak beklemesi ve diger oyunculara tank ve ucak icin firsat vermemesi ile ilgili bir problem var. daha once de uyarilmisti galiba. benim cem ile ilgili bir problemim yok fakat oyunda sadece bir kisi iyi oynuyor diye surekli ucak, tank bekleyip oynamasi bana etik gelmiyor. diger arkadaslara da firsat verilmesi gerektigini dusunuyorum. eskiden burada geceden yapilan maclarin goygoyu donerdi ne yazik ki son zamanlarda kisisel, birlik olarak bir tartisma ortami var. kendi gorusum konuyu yavas yavas oldurmeye ve insanlarin keyfini baltalamaya basladi. yanlis anlasilmasin sen niye oyle yazdin, niye boyle yazdin diyerek insanlari itham etmek icin yazmadim. kisisel olarak degil genel olarak soyluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: viera1905_35

Tamam abi anlıyorum seni keşke ama ban atmadan önce birileri özelden msj çekse sebebini şikayeti daha iyi olur milleti oyuna yada kodamalara gurubuna küstürmeye gerek yok ben daha hiç fırsat bulamadım sizin guruba gelemedim ama sizin guruba gelip sizlerle sohbet eden arkadaşlar hep dediği iyi kişiler ben kolay kolay art niyetli düşünen biri değilim ama şu yazıları okuyanlar hep farklı yorumluyor o yüzden sende kusuruma bakma abi yalnış birşeyler dediysem.

En yakın zaman da gel Emrah..Elitemaka eklenince(2 GÜN SONRA) gelirsen daha iyi olur.

Bayrakları karışıtırdığımız saatler başladığın da uyaracak adam lazım oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Emrah serverda kimse tank kullanıyor ya da uçak kullanıyor ya da iyi oynuyor diye atılmıyor. Bir gece gruba gelsen eminim sebebini anlayacaksın. Ben de Cem'in uçak kullanışına hayranım ama hep diyorum gerçek savaşta değiliz varsa karşında uçak kullanan al uçağı havada savaşın ya da tank ile yerde. Ancak oyun oynuyoruz ve herkes oyundan zevk almak istiyor. Ama Cem'in sürekli uçak veya tank beklemesi ve her oyunda adam öldürme için oynaması bir süre sonra insanları sıkmaya başlıyor.
    Cem piyade olarak ta iyi oynuyor hatta bir ara uçak tank almamıştı ve o ara kimse Cem hakkında bir şey söylemedi.

Aydın hocam herşeyin özeti bu aslında ağzına sağlık.Hırslar olmasa denk geldiğinde uçağınıda tankınıda alsa hiç bir sorun olmazdı dediğin gibi..

Kişisel kill yapıcam egolarıyla veya 3-5 video çekip reklam yapıcam diye milletin oyun zevkinin içine sıçılmasına izin vermediğiniz için çok teşekkür ederiz.

• Biz 3 kişiydik ;
    Cüneyt , Serhat ve bide kürek...
    Küreği vururduk psnden msj atardık.. Akşamdan kalanları burda konuşurduk...
    Podyum çıkınca mertlik bozuldu , hemfikiriz.
    Herkes haklı , ben hiç haksız görmedim ama böyle devam etmeyin , tadını kaçırdınız iyice.
  • Bilal hocam kusura bakma ama sürekli tahrik edici mesajlar yazıyorsun. Lütfen yapmaz mısın ? Ben bu serverde oynarken 4 5 kill alabiliyorum çoğu zaman ama inanılmaz keyif alıyorum. Bunu siz ALAY mangasına , AZİZ'lere , IYI lere, KDM ve KDMN lere borçluyum.

Ben ibrahim_asmali'nin tankına bomba attığımda chat grubunda arkadaşlarıma azaldı azaldı diye bağırıyorum heyecanlanıyorum. Uluscuturkey'i öldürdüğümde çok büyük iş başarmış gibi mutlu oluyorum. Yaralibereliyle karşılaştığımda topukluyorum. Daha ismini sayamadığım daha nice arkadaşı artık nicklerinden tanıyorum ve ona göre oynuyorum. Cem uçak kullanırken uzaktan uçağın geldiğini gördüğümde resmen kaçıyorum buda böyle birşey. Dün YusufAlper Aragone ormanında aynı yerde yatarak durumu 4-0 yaptı hırs yaptım aynı yerde defalarca öldüm ama kahkahalar eşliğinde. Bir ara Şerif abi 5-0 yaptı bana karşı bende büyük şefin peşindeyim diye ordan oraya koştum.

Hep diyorum hepiniz çok iyi oyuncusunuz ama kişiselleştirmeyin. Yoksa böyle bir yer kalmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Bir zamandır takip ediyorum konuyu. Bence mesele insanların kendi oyunlarından çok diğerlerinin nasıl oynadığına bakmaları. Başkasının ne yaptığına bakmaktan zevk alamaz hale gelenler var sanki. Herkes canavar gibi oynuyor. Ben hep iddia ettim, bu oyunu en iyi oynayan millet türklerdir belki de.

Dün buradaki atarlı, alaylı konuşmalar yakışıksızdı, eğer bu sebeple de servera bir ban olayı yansıdıysa o daha da yakışıksız olmuş. Dolayısıyla, ne yapılırsa yapılsın, küfür ve benzeri durum olmadıkça her türlü bana karşıyım. Pompalıymış, tbagmiş, yatmaymış, pusmaymış, hiçbiri ban sebebi değil bana göre, oyunda varsa kullanıyor der geçerim. Kendi oyunuma bakarım, karşıdaki nasıl oynuyorsa, ona göre tedbir alırım. Ama gördüğüm kadarıyla bu serverda bazı şeylere laf edilse de ban pek olası değil, o yüzden kişisel sebeplerle bir ban atıldıysa çözümü basit: ban kaldırılır, ban atılan geri gelir adam gibi kendi oyununa devam eder, kimse kimseye şahsi meselesini yansıtmaz mutlu huzurlu karşılıklı debelenilir durulur serverda.

Yeterki çözmek isteyin, her sorun çözülür.

Baba,bu server da 5 tane admin var..bu arkadaşlar dan herhangi biri kişisel husumetle oyuncu atamaz,buna da kimse cesaret edemez.

Bu konu da yazan arkadaşlar girebilsin diye defalarca oyuncu attık onlar da kimdi biliyomusun ya tanımadığımız nickler yada yabancı bayraklı nickler..sırf şu an serzenişte olan ama serverın dışın da kalmış kardeşlerimz aramıza girsin diye gayet düzgün oynayan kişileri de attık..Yaptığımız bir haksızlık varsa BUDUR İŞTE.

Nedeni de beraber yola çıktığımız beraber oynadığımız oyuncuların dışarda kalmaması için.

En büyük günahımız BUDUR.

Yanmaya da hazırız.

• Kılıçta yapmışım bekle geliyorum serhat

• Dunku fao kalesi guzel cekisme oldu bazi haritalarda oyun fena kasti lag yapti benim asker yuksek ates basmasi yuzunden galiba oldugu yerde titriyodu kiriz geciriyodu galiba aydnksvl den sikayetciyim hile yapiyo dun havada ucuyodu

• Yok illa iyi oynuyor diye birisi banlanacaksa ben oyumu flozoftan yana kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydnksvl -- 3 Ağustos 2017; 11:39:15 >
  • Sen gel abi , ben kılıcı açtım da uyuz eşşek gibi ağır ve beşpara etmez küreğe devam
  • Cte indirip oynayan var mı?
  • FLOZOF_ kullanıcısına yanıt
    Dün seni 3-4 defa vurdum sonra uçarak uzaklaştım ortamdan
  • Vaziyet alın geliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifelessant

Bilal hocam kusura bakma ama sürekli tahrik edici mesajlar yazıyorsun. Lütfen yapmaz mısın ? Ben bu serverde oynarken 4 5 kill alabiliyorum çoğu zaman ama inanılmaz keyif alıyorum. Bunu siz ALAY mangasına , AZİZ'lere , IYI lere, KDM ve KDMN lere borçluyum.

Ben ibrahim_asmali'nin tankına bomba attığımda chat grubunda arkadaşlarıma azaldı azaldı diye bağırıyorum heyecanlanıyorum. Uluscuturkey'i öldürdüğümde çok büyük iş başarmış gibi mutlu oluyorum. Yaralibereliyle karşılaştığımda topukluyorum. Daha ismini sayamadığım daha nice arkadaşı artık nicklerinden tanıyorum ve ona göre oynuyorum. Cem uçak kullanırken uzaktan uçağın geldiğini gördüğümde resmen kaçıyorum buda böyle birşey. Dün YusufAlper Aragone ormanında aynı yerde yatarak durumu 4-0 yaptı hırs yaptım aynı yerde defalarca öldüm ama kahkahalar eşliğinde. Bir ara Şerif abi 5-0 yaptı bana karşı bende büyük şefin peşindeyim diye ordan oraya koştum.

Hep diyorum hepiniz çok iyi oyuncusunuz ama kişiselleştirmeyin. Yoksa böyle bir yer kalmayacak.

Valla üstad yaşını bilmiyorum ama bizler evli barklı çoluklu cocuklu bazı şeyleri aşmış insanlarız ben benim mangamdaki değerli arkadaşlarımı kendince ezikleyecek bi şekilde hor görücek birine kimse kusura bakma en açık dille eleştiririm.

Kusura bakmasınlar oyun oynayış tarzı tarz değil burda herkes uçak tank almak ister ama adam tüm oyun boyunca milletin hakkına giriyor kaldı ki bu arkadaş daha önce ban yemiş şimdi soruyorum size bu kadar uyarıdan sonra bi insan hiç akıllanmaz mı ?

Ben burda yargısız infassız kesilip biçilen insanları iyi bilirim bunun yanında haklıyı haksız çıkaran montajcı arkadaşlarıda iyi hafızamıza kazıdık he noldu yine sineye çektik cevap yazmadık ama anladık ki sustukça insanlar daha da üste çıkıyor sonra ne mi oldu özelden ufak bi mesele sordu bizde adamlığımızla cevap verdik sonra baktık konuşulabilir insanlar diye fakat daha ilk virajda arabası spin attı sonra noldu ortalık yine toz duman bu olaylar benim ve ismini bildiğiniz kişi arasında gelişenler.

Oyuna gelirsek bizde çok eski değiliz ama o kişide çok eski değil burayı kuran yeşerten dallandırıp budaklandıran emek veren insanlar var sen kraldan çok kralcı olursan burnunun dikine gidersen seninde ipini çekerler kimse burda adminlerle bi oterite yarışına veya sidik yarışına girmesin.

Aklın yolu zaten bir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABAAF5D6 -- 3 Ağustos 2017; 11:51:45 >

• 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.