Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

Orijinalden alıntı: çağrışş

Bugün Cem bizimle birlikteydi ve mangayla birlikte hareket ediyordu. Birden serverdan gitti, atıldı galiba. O kadar çok yatan varken Cem'in atılması haksızlık olur gibime geliyor.

Cem özbakan nickine server sonuna kadar açık Çağrı.

Her ne kadar kendisine sadece uçak ve tank bekliyosun başka kimseye bırakmıyosun dediysek de diğer nickiyle geldiğin de (ki ben kendi adı olan nickini daha çok seviyorum)değişen bişey olmadığını görüyoruz

Ama yanlış gördüysek yada yanlış değerlendirdiysek düzeltiriz kardeşim.

Yarın kendisiyle (kabul ederse tabi) konuşacağım.

İyi geceler

yok abi sağol kalsın banıda oyunun atılmasınıda cidden baydı bu iş burda kurallari bozan çok insan var şikayet ediliyor ben oyunda kural ihlali yapmıyorum fakat olan bana oluyor çok ilginç sebebide tank oynamam uçak oynamam fetih modu oynuyoruz burda mapde 2.3tane daha tank çıkıyor bitane yokki alsınlar 50 60 kill alıyorum die

banlamak nedir server info kısmında kamp yasaktır diyor tank ucak yasak falan demiyor ilk önce burdaki kurallara uymayan kişilere bi serverdan banla şerif abi neyse bu konu ztn uzadı hayırlı geceler

• Güzel oyunlar oldu, hepinizin eline sağlık. Özellikle Ameins benim için daha da bi zevkli idi. Mayın ile rakibin 4 tankını patlattım Hislerim beni yanıltmadığı için mutluyum

• Tilkiye sormuşlar tavuk yermisin diye ,

Gülmekten konuşamıyorum demiş

• Dün gece arkadaşlarla geldik. Çok beğendiler serveri özellikle herkesin Türk olması ve iyi oyuncular olması hoşlarına gitti. Bundan sonra ara ara geliriz dediler. Grupta vietnamlı , ingiliz , rus kökenli irlandalı , japon , yunan dostlarımızın yanında 5 6 tane Türk arkadaşımız var. Bundan sonra geleceklerini söylediler bakalım ne olacak. Eskiden MAG diye bir oyun varmış ve bu arkadaşlar hep oyunu oynuyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aichera -- 3 Ağustos 2017; 9:2:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifelessant

Dün gece arkadaşlarla geldik. Çok beğendiler serveri özellikle herkesin Türk olması ve iyi oyuncular olması hoşlarına gitti. Bundan sonra ara ara geliriz dediler. Grupta vietnamlı , ingiliz , rus kökenli irlandalı , japon , yunan dostlarımızın yanında 5 6 tane Türk arkadaşımız var. Bundan sonra geleceklerini söylediler bakalım ne olacak. Eskiden MAG diye bir oyun varmış ve bu arkadaşlar hep oyunu oynuyormuş.

Fıkra gbi grupmuş, bizde bonservisi ile bir çinli falan mı transfer etsek

• ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Bonservisi yüksek hocam onların

Dün aynı takımda oynadık 1 yada 2 maç sizin transfere ihtiyacınız yok gerçekten iyisiniz.

PS3 zamanında M.A.G diye bir oyun varmış sanırım.Bu arkadaşlar o zamanlar ATATÜRK klanında beraber oynuyorlarmış ve o zamandan beri görüşüyorlar. Gruba ben sonradan dahil oldum.
  • Elimdeki Division ve Gow'u elden çıkarabilirsem bende bf1 alıp aranıza katılıcam mutlaka.

Ondan sonra yansın geceler

ps4'ü alalı 1 yıl oldu hala adam akıllı oyun oynayamadım,öylece kenarda köşede bekliyor güzelim makine.Halbuki almadan önce hergün ps4 oyun videoları izlerdim,ikinci ellerde ps4 fiyatlarını takip ederdim.ps4'ü aldık bi heyecanla ama hakkını veremiyoruz,güzelce bi oyun alıp sabahlar olmasın diyemedik

Gerçi Division'u oynadım belli bi süre ama ondada bi zaman sonra sıkıyor insanı.Videolarını izlediğim kadarıyla bf1 tam olarak benim oyunum

• Hocam BF1 i al gel ve Şerif abinin küreğinin tadına bak. Müptelası olursun inan bana. Her akşam 64 kişi minimum oyunda oluyorsa Şerif abinin küreğinin bunda payı büyük
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifelessant

Hocam BF1 i al gel ve Şerif abinin küreğinin tadına bak. Müptelası olursun inan bana. Her akşam 64 kişi minimum oyunda oluyorsa Şerif abinin küreğinin bunda payı büyük

Aslında konunun başında kısa bir komik video yu izledim,orada bir kürek mevzusu geçiyordu ama çözemedim Dur bakalım hayırlısıyla alayım şu oyunuda ondan sonra küreğin tadına bakıcaz artık.bir nevi hoşgeldin karşılamasımı oluyor yoksa bu kürek olayı

• Kill-For-You kullanıcısına yanıt
    Her cuma geleneksel kürek şenlikleri olur sever'da.
  • O kürek de yapıştı mı gitmiyor ele. Onun yüzünden kaç kere öldüm silaha döndüremediğim için, demek ki kullanan kullanıyor. :)
  • Kill-For-You kullanıcısına yanıt
    Bekleriz her zaman.. Her gece 23te serverdayız

Alırken premium almanı tavsiye ederim.

Pre + normal haritalar karışık oynanıyor genelde.

• quote:

Orijinalden alıntı: eXcitinG

yaş 33 bursa dan bf1 ilk defa oyniyacağım.
    çok oyun oynayan birisi değilim ilk defa yavaş yavaş oyun oynamaya başladım.

PSN : bruuzhy5

İlk defa bf 1 e bizim server da mı başladın kardeşim?

Bu oyuncular yerden kaldırmaz adamı..ilk oyunlar için bu server,cesaret isteyen bir iş

Tebrik ederim cidden
  • quote:

Tamam Şerif Abi.

Şu sıra gerçekten her şey üst üste geldi. Biraz da inatlaşma oldu. Umarım her şey en kısa zamanda çözülür.

Cem araçları iyi kullanıyor. Mimdali iyi medic oynuyor. Saintwohoo iyi gözcü oynuyor(kızıyorum bazen ama iyi oyuncu her zaman da söylerim bilen bilir). Basmali iyi tank kullanıyor. Viera(Emrah) iyi agrasif oynuyor. YusufAlper iyi yatıyor. Uluscuturkey iyi tank patlatır. Bu böyle uzar gider. Herkesin iyi yaptığı ve çok yaptığı şeyler bence.

Bu server da iyi oyuncu diye adam atılsa şu forum da yazanların (sen dahil) hiçbirisi aramız da olmaz dı zaten Çağrı.

Cem in uçağının az bombasını yemedim, saintwohoo nun tekin de az can vermedim.Basmalı nın tankla az kafa kafaya gelmedim viera dan hep nasibimizi aldık,Yusufalper ayrı dünya,tankımı en çok patlatan uluscu,mimdali nın da iğnesi sağolsun:)
    daha bir sürü oyuncu ve özelliğini ekleyebiliriz..saatin den önce psn yi açabildiğim ender zamanlar da başka serverlara giriyorum kill im 2 katına ölümüm yarıya düşüyor.Ama asla burdaki oyuncularla giriştiğim mücadele,çekişme uyum ve görev odaklı oyun un yanın dan geçmiyor.

Hala idda ediyorum belki bireysel olarak daha iyi türk oyuncular vardır..ama toplam da bizim oyuncular kadar iyi oyuncu nun olduğu başka server yok.

Maşallah terminatör gibi herkes.

• dramkow kullanıcısına yanıt
    peşin peşin yanlış anlama abi daha dün sen kendin dedin gazla çalışmam dedin adamı banladın yada başka admin banladı sen de göz yumuyorsun bence ayıp ediyorsun abi cem defalarca rakip oldum defalarca öldüm öldürdüm ama bir kez olsun adminler şu herifi banlayın diye ağlamadım bu serverda sayısı belli başlı kişilerin oynama şeklillerine harbi hayran kaldıklarım var adamlar sınıflarında 1 numra diyebilirim ama iyi oynuyor diye ban atmak saçma abi şu güzelim ortamı dağılmasına sebeb olacak işler abi bunlar serverda onca banlancak kişi var t-bag yapandan tut yatana kadar adamlar var ben daha bir tanesini bile demedim admin şu oyuncuyu banla diye abi sen yaşça büyüksün eyvallah ama ayrımcılık yapılması benim hatta serverda oynayanların çoğunun bu konu hiç hoşuma gitmiyor abi bir şeyler yapılcaksa saygı göstererek yapılmalı ben 29 yaşındayım benden büyük küçük yaşıt farketmez abi bu serverda ayarın kaçmasını engelleyecek kişiler sizlersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: viera1905_35

peşin peşin yanlış anlama abi daha dün sen kendin dedin gazla çalışmam dedin adamı banladın yada başka admin banladı sen de göz yumuyorsun bence ayıp ediyorsun abi cem defalarca rakip oldum defalarca öldüm öldürdüm ama bir kez olsun adminler şu herifi banlayın diye ağlamadım bu serverda sayısı belli başlı kişilerin oynama şeklillerine harbi hayran kaldıklarım var adamlar sınıflarında 1 numra diyebilirim ama iyi oynuyor diye ban atmak saçma abi şu güzelim ortamı dağılmasına sebeb olacak işler abi bunlar serverda onca banlancak kişi var t-bag yapandan tut yatana kadar adamlar var ben daha bir tanesini bile demedim admin şu oyuncuyu banla diye abi sen yaşça büyüksün eyvallah ama ayrımcılık yapılması benim hatta serverda oynayanların çoğunun bu konu hiç hoşuma gitmiyor abi bir şeyler yapılcaksa saygı göstererek yapılmalı ben 29 yaşındayım benden büyük küçük yaşıt farketmez abi bu serverda ayarın kaçmasını engelleyecek kişiler sizlersiniz.

İyi oynuyor diye ban atmak mı? iyi oynuyor diye hiçbir admin ban man atmaz.Yok öyle birşey.Olamaz da

Gaza gelmediğimi de en iyi benle oynayan arkadaşlarım bilir.

Bir üstte ki mesajı oku lütfen.

• viera1905_35 V kullanıcısına yanıt
    Böyle bir ban olayı var ise acilen kaldırılması dileğiyle sever amazon fırsatlar konusu gibi olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

Tamam Şerif Abi.

Şu sıra gerçekten her şey üst üste geldi. Biraz da inatlaşma oldu. Umarım her şey en kısa zamanda çözülür.

Cem araçları iyi kullanıyor. Mimdali iyi medic oynuyor. Saintwohoo iyi gözcü oynuyor(kızıyorum bazen ama iyi oyuncu her zaman da söylerim bilen bilir). Basmali iyi tank kullanıyor. Viera(Emrah) iyi agrasif oynuyor. YusufAlper iyi yatıyor. Uluscuturkey iyi tank patlatır. Bu böyle uzar gider. Herkesin iyi yaptığı ve çok yaptığı şeyler bence.

Bu server da iyi oyuncu diye adam atılsa şu forum da yazanların (sen dahil) hiçbirisi aramız da olmaz dı zaten Çağrı.

Cem in uçağının az bombasını yemedim, saintwohoo nun tekin de az can vermedim.Basmalı nın tankla az kafa kafaya gelmedim viera dan hep nasibimizi aldık,Yusufalper ayrı dünya,tankımı en çok patlatan uluscu,mimdali nın da iğnesi sağolsun:)
    daha bir sürü oyuncu ve özelliğini ekleyebiliriz..saatin den önce psn yi açabildiğim ender zamanlar da başka serverlara giriyorum kill im 2 katına ölümüm yarıya düşüyor.Ama asla burdaki oyuncularla giriştiğim mücadele,çekişme uyum ve görev odaklı oyun un yanın dan geçmiyor.

Hala idda ediyorum belki bireysel olarak daha iyi türk oyuncular vardır..ama toplam da bizim oyuncular kadar iyi oyuncu nun olduğu başka server yok.

Maşallah terminatör gibi herkes.

Alıntıları Göster
    Dün yusufalper=a101'i amienste oyunun başında bina içinde pusmuş vaziyetteyken tank füzesiyle havaya uçurdum. Sonra kendimi ödüllendirmek için aile ve sosyal politikalar bakanının yasaklaması sonucu sigara içilmeyen evde yaktım bi keyif sigarası, yerim bakanını dedim, derin derin çektim. Huzur doldum resmen. Sonra arkadaş bana baya bi sardı 3-4 defa yatarak yedi beni ama ben intikamımı almıştım artık, önemi yoktu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi josh_howard -- 4 Ağustos 2017; 9:42:32 >

• 
Sayfa: önceki 551552553554555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.