Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S R T

bu alfa'lar cok uyanik abi gokhan beni vurdu. dur dedim sunu patlatalim serif abi. ben bir yandan yerini soyluyorum. dur, bekle, geliyor, tam onune geldi dinamitleri fark etti patlatti. serif abi sana argonne ormani gibi harita lazim. b ve d bayraklarina guzel dosuyordun dinamitleri
    Ah be kardeşim deşme yaramı.

Ne döşerdim hakkaten ya

• dramkow kullanıcısına yanıt
    world war 3 abi oyunun ismi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    World war 3 tür abi o zaman oyun. Drone falan var o oyunda hardcore savaş oyunu ama maalesef PS4 te yok yalnızca PC. Birde benim beklediğim escape from tarkov vardı oda Ps4 e gelmedi videosunu da bırakayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dinamit konusunda sen kadar iyi olmasam da denemeler yapıyorum kendi çapımda. Şimdilik 1 ama sayıyı arttırmayı düşünüyorum

• be38 B kullanıcısına yanıt
    Ben mi vermisim, yaparim :) aldigin bu adore bende var. Bazilari cok sever bnm gibi bazilari da cok rahatsiz olur. Geriye kaykilarak oynuyorsun, ben one egilerek oynarim, o yuzden tutmuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    dramkow kullanıcısına yanıt
    İngiliz pub koltuğu kullanıyorım arada yatıyorum oynarken arada bağdaş yapıp oturuyorum geçen fıstık yerken boğuluyorum Şerif abi yavaş ye yavaş ye diye çığıroyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

o hata değil anladıgım kadarıyla. şöyle ki 1 kişi sıra vard ediğini varsayalım, eğer ki siz mangaya eklemlenerek girmişseniz ve girmiş oldugunuz kişinin takımından değil karsı takımdan biri cıkmıssa sizi tekrar sıraya sokuyor. beni çıkarımım bu yönde.
    Sıra işi random alıyor düşüncem, mangada alicanda vardı sonra modem resetledi sanırım tekrar oyuna girdi, gökhan kardeşim menüdeydi baktım o da girmiş ben tam girdi oyuna derken 5 sıra geri attı.

• Patlangac1903 kullanıcısına yanıt
    Kral
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    benim işime yarar gibi o zaman öne çok eğilmem oynarken :)
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Bende öne eğilerek oynuyorum ya. Arada belim ağrıyor düz durmaya çalışıyorum ama ekran uzak geliyor sanki. Tekrar öne eğiliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

o hata değil anladıgım kadarıyla. şöyle ki 1 kişi sıra vard ediğini varsayalım, eğer ki siz mangaya eklemlenerek girmişseniz ve girmiş oldugunuz kişinin takımından değil karsı takımdan biri cıkmıssa sizi tekrar sıraya sokuyor. beni çıkarımım bu yönde.
    büyük ihtimalle hata, benimde başıma geldi bi kaç kez. sıra bitiyo, oyun yüklenmeye başlıyo, pat tekrar ana menüye atmış sıra bekliyo. ilk başıma geldiğinde bu olayın 3 kez tekrarlamasını bekledim, aradan yarım saat geçti. oyunu kapatıp açtım öyle düzeldi.
  • Bu oyunuda öven çok konsola da yakında çıkacak sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

Evet çok sık olmasada yaşadım bende..hatta Tüm oyunu sırada bekleyerek geçirdim..

BF den vazgeçmiş değilim ama Sen mi atmıştın video yu başka bir arkadaş tam hatırlamıyorum modern savaşlı bir oyun vardı..drone lar falan Bf 4 ün 2018 versiyonu gibiydi,pc deymiş PS4 e gelmesini isterdim.Tek alternatif o olabilirdi.

Adını hatırlayamadım şimdi.

Alıntıları Göster
    maalesef konsollar için gelmeyecek diyodu yapımcıları ama insurgency sandstorm gelecek. geldiğinde ben o tarafa kayarım büyük ihtimalle.

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    oyun pc tarafinda begenildi, konsola daha gelmedi.

https://www.metacritic.com/game/pc/insurgency-sandstorm

fakat ufak tefek buglar mevcutmus. begenenlerin agzindan dusmeyen vurus hissiyati ve silah kullanimi keyifliymis. sesler de cok kaliteli diyorlar. sim-arcade dengesini iyi kurmuslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Bu oyunuda öven çok konsola da yakında çıkacak sanırım

Güzel duruyor

AlicanCLK kullanıcısına yanıt
    Çok sağ olun.
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Ben hala Bfden ümitliyim. Ama buda güzel gözüküyor. Çeşit olması iyidir.
  • Admin gergedan virüs mi yakalandın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patlangac1903 -- 23 Ocak 2019; 15:54:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_hector

Selam millet. 2 gündür yokum. Kaptım şifayı yorgan döşek yatıyorum.
    Bu kadar sızlandıklarına göre server işi yalan olacak gibi.haberiniz olsun.
    ooo taze müşteri , geçmiş olsun abim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_hector

Ben hala Bfden ümitliyim. Ama buda güzel gözüküyor. Çeşit olması iyidir.
    Çok geçmiş olsun kardeşim dikket et kendine

• 
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.