Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (962. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.729
Cevap
80
Favori
567.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 960961962963964
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Ben bütün oyunu o şekilde oynuyorum, ona ne diyeceksin
    Helal olsun ne diyeyim benim onu yapabilmem için yatakta amuda kalkıp oynamam gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Dün baya sıkıntılı başladık yeni güncellemeli oyuna. Silahların etkileri değişmiş, hep kullandığın silah öldürmüyor, hiç kullanmadığın silaha autoaim gelmiş, az kullandığın silah güçlenmiş, yine çorba olmuş herşey. 2 saat oynadıktan sonra kendine yeni strateji belirleyebiliyorsun. Bütün alışkanlıkları tekrar gözden geçirmek gerekiyor, en azından bana öyle oldu.

kill cam ve revive ekranı buglı. Daha düzelmesi gerekiyor. Oyunun puanlama sistemi de değişmiş gibi geldi, her zaman yaptıklarımı yapıp yeterli puan toplayamadım, yani eskiye göre daha az toplayabildim. Ona da alışmak gerekecek.

Netcode gelecekte düzelecekmiş, şu an aynen duruyor.

Medik silahlarında mesafe yönünden çok az gelişme var ama büyük haritalarda kullanmak isteyenler umutlanmasın.

Güncellemenin potansiyeli var ama kendisi de güncelleme yemeli :)
    ya dün ben çıldırıp çıktım evden , akşam oynamaya niyetim vardı...
    k/d takıntısı olmayan biriyim ama k/d 1 zor yakalıyorum sinir ediyor oyun ama 2 maç sonra k/d 3.5 olduğu oluyor sıkıntı nerde bilmiyorum ama ag m/42 dünyanın en boktan silahı olmuş 10lvl yapıcam diye kanser oluyordum

• Bravo Dice müthiş bir killcam olmuş

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    aynen abi, hip fire'a gerek yok. tak 3x zoom'u yardir gitsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • level 10 yapma, madalya mi vercekler sana?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

Bravo Dice müthiş bir killcam olmuş
    Daha çok kıl cam olmuş

• Dün hydro/Rıdvan ona autoaim geldiğini söylüyordu. Adamın biri o silahla arrasta 42 kill aldı
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    çok b.ktan yavaşlamış ayrıca , bide gerizekalı bi auto aim var adam hamada da koşarken nişangah onu takip ediyor böyle saçmalık mı olur yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: S R T

level 10 yapma, madalya mi vercekler sana?
    bi 10 level yapmadan bide portakal suyunu içmeden uçamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazBoard

Bravo Dice müthiş bir killcam olmuş
    3 kez davet attın da kulaklık şarjı yoktu sinirden de erken çıktım zaten , sende fena sinirlenmişsin zaten Allah tan gelmemişim
  • Abi silahları neden 10 yapmaya calısıyorsun ki normal kafana gore takıl ben gorevleri bile yapmıyorum silahlar kendi kendine oynadıkca altın oluyor fg42 için kılımı kıpırdatmadım siz ugrastınız açmak için şimdi 1700 coine satıyorlar salla abi bak keyfine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e5Makascısı

Abi silahları neden 10 yapmaya calısıyorsun ki normal kafana gore takıl ben gorevleri bile yapmıyorum silahlar kendi kendine oynadıkca altın oluyor fg42 için kılımı kıpırdatmadım siz ugrastınız açmak için şimdi 1700 coine satıyorlar salla abi bak keyfine
    Ahmet oyunda herhangi bir amac yok zaten , kendime iş çıkartıyorum sadece ... bf1 oynarken de her silah , tabanca bıçak 100 yapıp 1 yıldız alıyordum

• bu seslerinde güncelleme ile içine etmişler sağa sola boşa dönüyorum meğer sesi arttırmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: e5Makascısı

Abi silahları neden 10 yapmaya calısıyorsun ki normal kafana gore takıl ben gorevleri bile yapmıyorum silahlar kendi kendine oynadıkca altın oluyor fg42 için kılımı kıpırdatmadım siz ugrastınız açmak için şimdi 1700 coine satıyorlar salla abi bak keyfine
    90larda kahveye gelen tombalacı geldi aklıma okuyunca
  • quote:

Bana sanki insanlar kendileri çıkıyormuş gibi geldi. Dün akşam fjelle tam başladık, bizim takım base e sıkıştırdı karşı takımı sonra baktık karşı takım 17 kişiye düştü. Ardından bizim takım da 21-22 ye düştü. Takımların eksilmesiyle oyun süresi acayip uzuyor, puan toplanmıyor, herkes çıkmaya başlıyor. Öyle eksildiğinde ben de çıkıyorum mesela.
    Çıkan çıkıyor tamam da yerine adam almaması çok ilginç.

20-20 oynanan oyuna 10 dakika boyunca 1 kişi eklemedi.Ama 10 saniye içinde 32 ye 32 oldu..
  • Daha oynamadım yeni güncelleme ile ama anlaşılan çok güzel yapamamışlar gene zekası eksikler...
  • Nebioqlu kullanıcısına yanıt
    KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042
  • bende autoaim kapalı olma ihtimali varmıdır kapanıyormu yani autoaim çünkü hiç ben de sizde ki gibi nişangah sağa sola gitmiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

Çıkan çıkıyor tamam da yerine adam almaması çok ilginç.

20-20 oynanan oyuna 10 dakika boyunca 1 kişi eklemedi.Ama 10 saniye içinde 32 ye 32 oldu..

Alıntıları Göster
    Geçenlerde geceleyin conquestte 11e17 başlayıp bitirdik oyunu. Team death maçtan daha az sayıda kişi ile şaka gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Nebioqlu

bende autoaim kapalı olma ihtimali varmıdır kapanıyormu yani autoaim çünkü hiç ben de sizde ki gibi nişangah sağa sola gitmiyor...
    yeni oyunu beklemeye erken başladık
  • 
Sayfa: önceki 960961962963964
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.