Şimdi Ara

Kingdoms of Amalur: Reckoning (2012) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
694
Cevap
2
Favori
47.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun güzelde ara yüklemeler bana uzun geldi.
  • Oyun sarmadı ya.Nedense bi soğukluk var ortamda.Biraz çocukça geldi.Şahsen fuarlardan ve başka videolardan olan beklentimi karşılamadı.Ama kötü bir oyun değil.
    Türü sevenler deneyebilir.Sadece benim beklentilerimi karşılamadı.
  • Oyun hoşuma gitti.Kafa dağıtmalık güzel bir oyun.
  • Çok basit çok sıkıcı ve çok çocukça geldi şimdilik. EA nın oyunları git gide "noob" kesime hitap etmeye başladı. Yazık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: r_a_z_o_r

Oyun güzelde ara yüklemeler bana uzun geldi.

Çok gerekszi falza bir de yüklemeler, Alt+Tab yapıp geri dönünce hemen bitiyor yükleme ekranı bu arada benim için. bir dene istersen.

Oyun feci büyük görebildiğim kadarıyla.
  • SSD'de yükleme yok
  • Grafikleri wow ile aynı derecede güzel ancak bir skyrim kalitesinde değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HapLoo

SSD'de yükleme yok

Hehe :) Yükleme değilde yüklemeye başlamıyor asıl sorun bu, bir ayar yapmaka gerekiyordu galiba, demo zamanı okumuştum bir şeyler.
    Demoya ilk girişim 10 dakika sürmüştü ben de beklemiştim saf gibi ...

Eklenti;
    Optionstan post-processingi kapatınca biraz düzelme oluyormuş galiba, ben akaşama kadar deneyemeyeceğim. Aranızda deneyen olursa yazsın lütfen sonucu :)
    Widescreenler le ilgili bir problemmiş galiba ama oyun resmi olarak bugün çıktığı için tam bir açıklama yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 7 Şubat 2012; 10:29:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Çok gerekszi falza bir de yüklemeler, Alt+Tab yapıp geri dönünce hemen bitiyor yükleme ekranı bu arada benim için. bir dene istersen.

Oyun feci büyük görebildiğim kadarıyla.

10 saat oynadım haritanın çok ufak bi kısmı açıldı sadece ki 12 level oldum.

Oyunun toplam oynama süresi 200 saati falan buluyormuş diye okudum kotaku'da.

Ne kadar doğrudur bilemem.

Bu arada statlarını değiştirmek isteyenler aşağıdaki spoiler'ı okusunlar.

Şimdi tüm statları-skilleri sıfırlamak istiyorsanız Ettinmere'de ki Dellach'a gidin orada Agarth'ı bulun.Bunda ki konuşma da sol altta fateweaver çıkacak ona basın 2000 altın civarına sıfırlayabilirsiniz herşeyi.Ben denedim mesela dagger değil de faeblade kullanıyorum daggerdaki verdiğim skilleri sildim başka şeylere verdim,deneyin sizde.

Not:Bununla göreve gittik görev bitti herif ortadan kayboldu. :)

Ha bu arada bu yükleme süresi bende 5 saniye bile değil, neden bilmiyorum bende böyle bir sorun yapmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 7 Şubat 2012; 11:42:18 >

• Yükle ile ilgili sorun can sıkıcı quicksave/quickloadlarda alt+tab yapmadan yükleme ekranı başlamıyor. Sorun ATİ kartlarıyla ilgili demişler(ne alakaysa) ama bilgisayarımda ATİ ürünü yok
    post-processing veya AA ile ilgili diyorlar bana gene sağlam gelmiyor o açıklamalar sonuçta sadece yükleme ekranı gelecek. Hard diskim kötü olsa tamam diyeceğim ama çatır çatırda yazıyor meret diğer oyunlarda/işlemlerde.

Oyun muazzam geniş harbiden ben dün akşam anca şu örümcekli mekana geldim. Sinsi ve şerefsiz kişiliğm sayesin de ufak da olsa bir evim oldu.(gerçi questi iyi yönde bitirsekde verirler herhalde bize evi)
    Ben full cunning gidiyorum, ilk başlarda mage/thief gitmeyi düşünüyordum. (poison blink ve korkmuş düşmanlara %100 crit şansı çok hoşuma gitmişti) Ama okçuluk kötü nişan alma sistemine rağmen hoşuma gitti.
    Asıl kararım Faeblade ile daggerlar arasında şu an, sırf o yüzden vermedim daha ana skiline.

Faeblade daha çok alan etkili galiba ama biraz daha yavaş gibi, daggerlar ile yapılan combolar daha çok hoşuma gidiyor ve bildiğn doğruyorum teke tekte ama çok kişi olunca biraz işler karışıyor.
    Bu arada cunning ağacında ilk aldığımız şu zehirli bıçak fırlatma skili çok fena, üç bıçağıda tek adama denk getirirsek boss moss kalmıyor.(5. seviye şu an)

Bakalım, oyun beklediğimden daha güzel çıktı açıkçası, başlangıç iyiydi ileride bozmaz umarım.

• MediaSaray farkıyla Origin cd key olarak satışlarımız başlamıştır. Herhangi bir vpn yada dil yamasına ihtiyaç yoktur. Oyun tamamen ingilizcedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mediasaray -- 7 Şubat 2012; 11:42:26 >
  • quote:

Yükle ile ilgili sorun can sıkıcı quicksave/quickloadlarda alt+tab yapmadan yükleme ekranı başlamıyor. Sorun ATİ kartlarıyla ilgili demişler(ne alakaysa) ama bilgisayarımda ATİ ürünü yok
    post-processing veya AA ile ilgili diyorlar bana gene sağlam gelmiyor o açıklamalar sonuçta sadece yükleme ekranı gelecek. Hard diskim kötü olsa tamam diyeceğim ama çatır çatırda yazıyor meret diğer oyunlarda/işlemlerde.

Oyun muazzam geniş harbiden ben dün akşam anca şu örümcekli mekana geldim. Sinsi ve şerefsiz kişiliğm sayesin de ufak da olsa bir evim oldu.(gerçi questi iyi yönde bitirsekde verirler herhalde bize evi)
    Ben full cunning gidiyorum, ilk başlarda mage/thief gitmeyi düşünüyordum. (poison blink ve korkmuş düşmanlara %100 crit şansı çok hoşuma gitmişti) Ama okçuluk kötü nişan alma sistemine rağmen hoşuma gitti.
    Asıl kararım Faeblade ile daggerlar arasında şu an, sırf o yüzden vermedim daha ana skiline.

Faeblade daha çok alan etkili galiba ama biraz daha yavaş gibi, daggerlar ile yapılan combolar daha çok hoşuma gidiyor ve bildiğn doğruyorum teke tekte ama çok kişi olunca biraz işler karışıyor.
    Bu arada cunning ağacında ilk aldığımız şu zehirli bıçak fırlatma skili çok fena, üç bıçağıda tek adama denk getirirsek boss moss kalmıyor.(5. seviye şu an)

Bakalım, oyun beklediğimden daha güzel çıktı açıkçası, başlangıç iyiydi ileride bozmaz umarım.

Şu ev alma işini bana bir anlatsan en kısa yoldan nasıl oluyor, pre-order itemları da gelince koyacak yer kalmadı zira Evde stash var değil mi?

• Şöyle ev olayı;

Bu webwooddu galiba ismi örümcekli mekan, Widowun kalesinin olduğu yer (ilk esaslı boss bu olacak galiba) orada derme çatma bir köy var 3-4 binadan oluşan.
    Köye ilk girdiğinde örümcek dolu zaten, köyün muhtarı tarzı bir tip var onu kurtarıyorsun örümceklerden, sonra sana bir adamı öldürme görevi veriyor. Görevin konusunu ve nedenleri oynarken görürsünüz.
    Eğer dediği gibi adamı öldürürseniz hem 600 küsür altın veriyor hem de oradaki bir evin anahtarını veriyor. İsterseniz evi döşeyebiliyorsunuz. Ben çok uykum geldiğinden dayama döşeme işine bakamadım.
    Ama boş halinde bile evde stash var, dinlenebileceğimiz yatak var ve karakterin tipini değiştirebileceğimiz bir ayna var.

Daha ne olsun :)

• quote:

Yükle ile ilgili sorun can sıkıcı quicksave/quickloadlarda alt+tab yapmadan yükleme ekranı başlamıyor. Sorun ATİ kartlarıyla ilgili demişler(ne alakaysa) ama bilgisayarımda ATİ ürünü yok

Yalnız Arrow Storm deli dehşet birşey.

Bence dagger'ın yanında bow git, yüklen skill'e.

Ha evi ben komple döşedim craft table'ları ekliyorsun 300'er altın karşılığında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 7 Şubat 2012; 11:50:20 >

• Ben asıl bowa yüklendim zaten, bir de şansıma epic bir bow düştü shock hasarı veren mahvediyor karşıdakiler :)
    1 seviye daha atlayınca açılıyor arrow storm çoşarız iyiyce.

Bu arada demoda bana oyun kolay gelmişti ama burada bazı dövüşler zorluyor. Hele şu Webwoodda(ismi kesin bu değil ama anlayın işte ) kuyruğundan ve ağzından paso zehir atan tipler var, onlardan 2 tane geldi baya zorladı beni. Ama dispel sandıkları dışında ölmedim daha
  • quote:

Ben asıl bowa yüklendim zaten, bir de şansıma epic bir bow düştü shock hasarı veren mahvediyor karşıdakiler :)
    1 seviye daha atlayınca açılıyor arrow storm çoşarız iyiyce.

Bu arada demoda bana oyun kolay gelmişti ama burada bazı dövüşler zorluyor. Hele şu Webwoodda(ismi kesin bu değil ama anlayın işte ) kuyruğundan ve ağzından paso zehir atan tipler var, onlardan 2 tane geldi baya zorladı beni. Ama dispel sandıkları dışında ölmedim daha

Demoda sanırım oyun easy'dey di ondan olabilir.

Bu arada her skill reset olayında skill resetleme fiyatı artıyor.

3 kere resetledim 7.000 küsüre çıktı.

Birde unutmadan söyleyeyim eğer elimizdeki item epic'se repair kitle daha ucuza getirebiliyoruz tamir olayını shopta repair ettirmek istediğimizde ekstrem fiyatlar çekiyorlar.

• Evet repair eşyalar epic/set olunca çoşuyor cidden. En son 2000 küsür verdim içime oturdu. Utanmasam blacksmithige vereceğim :)
    Repair setler daha ucuz dediğin gibi, ben de detect hiddenda var onun sayesinde buluyorum etrafta sürekli 1-2 repair set.
    bu arada v-synci kapatınca şu loading süreleri düzeliyormuş duyduğum kadarıyla. Akşama anca deneyebileceğim metodları.
  • quote:

Optionstan Resolution ayaralarında Vertical Sync'i disabled yapınca düzeldi. Yüklemeler 4-5 saniye şu an.
    Çok saçma bir çözüm ama takır takır düzeldi.
  • combolar cok gzel olmus
  • quote:

quote:

Optionstan Resolution ayaralarında Vertical Sync'i disabled yapınca düzeldi. Yüklemeler 4-5 saniye şu an.
    Çok saçma bir çözüm ama takır takır düzeldi.

Bi deniyim bakıyım sağol, update şart oyuna.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.