Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (528. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.091
Cevap
358
Favori
815.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tamam şimdi bir adaptör aldım bağladım bekliyorum normalde 10 dk içinde atıyor res. Bekleyelim. Bu arada ben 3.16 alfadayım yeni güncellemeye geçmeli miyim sizce?

• atilim85 kullanıcısına yanıt

arayüz erişimi kaybetmemeniz hala enteresan. 3.6.10 a geçebilirsiniz. yada önizleme 2.7. beta 2 dmt sürücüleri güzel bir yazılım. Geçmeniz gerekecek illaki.

• Adaptörü değişince düzeldi. Adaptdörüm bozulmuş sorun modem ya da iss ile alakalı değilmiş. Teşekkür ederim. Yalnız keenetic neden tarayıcı ile arayüz erişimini engelledi anlamıyorum. Mobil olarak bağlanabiliyorum ama web arayüzü gibi değil mobil.

Sertifikaları güncelledi. GÜvenlik tedbiri. Sürüm güncellerseniz arayüz gelir. Daha önce söylemiştim.

Bu arada adaptör ile düzeldiyse Keenetic Destek Merkezi'ne bildirin. Muhtemelen orjinal adaptör gönderimi sağlayacaklardır.

Saygılarımla.

• xfox kullanıcısına yanıt

Henüz sistem ayarları altında gözükmemiş olsa bile bileşen seçeneklerinden bir bileşen (örneği bir dil seçeneği) yükleyerek son sürüme geçebilirsiniz.

tarayıcı geçmişini ve çerezleri temizleyip deneyin birde artı varsa virüs programını kapayıp deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Lütfen cihazlarınızı güncelleyiniz.

4 Mayıs 2021 itibarı ile şifreleme sertifikalarındaki bir takım geliştirmeler nedeni ile eski yazılım sürümlerinde sertifikalar belleğe yüklenememe durumu gözlemlenebilmektedir.

Stabilite, performans ve güvenliğiniz için yazılım güncellemelerinizi uzun soluklu olarak ihmal etmeyiniz.

Arayüze erişim problemleri oluşan kullanıcılar için iki çözüm aşağıdaki şekildedir.

1- Mobil arayüz ile cihazlarına erişenler, mobil uygulama üzerinden,

2- Lokal ağınızda Telnet üzerinden erişip aşağıdaki komutları girerek

• components list stable
    • components commit

yazılım güncellemelerini sağlayabilmektedirler.

Geçmişteki bu mesajımı dikkate alınız.

• Eyvallah kardeşim. 3.7 beta 2 ye geçince sorun düzeldi. Destek merkezine de talep gönderdim bakalım ne diyecekler. İyi ki varsın.

Deneyimleriniz ne ise ayırt etmeksizin paylaşıyorum Keenetic özelinde. Ben iyi bir ürün aldığımı düşünüyor ve arkasındaki hizmeti de görüyorsam herkes görsün isterim.

• Bu konuyu açmaktaki temel sebepler aynen bunlar ;

Tecrübe paylaşımı ve kaliteli olarak gördüğüm ürünleri başkalarının da tanıması. ??

Türkiyede satılan yada ISS tarafından verilen modem/router'ler en az/düşük maliyetli donanımlar ile piyasaya sürülüyor ve kullanıcıya son derece kısıtlı kontrol imkanı vererek adeta bir " bulaşık makinesi " gibi yazılım olarak 4-5 yıl geriden ve bir sürü güvenlik açığı olduğu halde kullanmamızı bekliyorlar...

Keenetic hemen hemen her hafta güncelleme yaparak ve yazılımda kullanıcı isteklerini dikkate alarak değişiklik yaparak şimdiye kadar görülmemişi yapıyor...KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları 

@Holisticmax

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 26 Eylül 2021; 22:8:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde Runner 4G Kutu Açılışı koyalım.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı YorumlarıKemal Yerebakanyoutube
    Artık gittiğim her yerde internet erişimi için tek ihtiyacım bir mobil servis sağlayıcı SIM kartı ve bir Keenetic Runner 4G! Pazar lideri 4G antenleri ve Qualcomm Snapdragon X5 LTE modemi ile Runner 4G ülkemizde büyük yer edeceğe benziyor. Kısa bir kutu açılımı yine ilk kez KY Tech & Gaming'te. --- Telegram Grubumuz: https://t.me/keenetic_tr Facebook Grubumuz: https://www.facebook.com/groups/keenetictr/ #keenetic #keenetictürkiye #oyuncumodemi #4x4lukinternet #gamingrouter #keeneticherodsl #keeneticextradsl #keeneticgigase #keeneticgiga #keeneticviva #keeneticrunnger4g #ltemodem --- Background music via Flippin Galaxy - HIGH ROAD
    https://www.youtube.com/watch?v=2Z9aSbvOgdg
  • Keenetic DSL Extra ile Asus AC750 arasında kaldım. Birinin yapıp diğerinin yapamadığı ne gibi şeyler var? Keenetic'de USB var fazladan başka bir fark göremedim (Normal ev kullanıcısı olarak)

• kilecerme kullanıcısına yanıt

Çalışma modları: Router/Modem, Tekrarlayıcı (Kablolu-kablosuz), İstemci

Bulut hizmetleri: DDNS tabanlı KeenDns, uzaktan yönetim, uzakten erişim (VPN, depolama vs. için)

Garanti : 3 + 1 Yıl

Güncelleme: Sürekli güncel yeni cihaz yazılımları

Müşteri hizmetleri : Mail, telefon, internet sitesi üzerinden

• Merhabalar internet olmasına rağmen herhangi bir güncelleme ve bileşenleri yükleyemiyorum 1 haftadır böyle düzelmedi yardımcı olur musunuz ?

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
  • MertTR23 kullanıcısına yanıt
    Tarayıcı Cache belleğine takılmış gibi görünüyor

Farklı bir tarayıcıdan veya gizli sekmeden dener misiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MertTR23 kullanıcısına yanıt
    Hangi servis sağlayıcı?
    Stabil sürümde şu anda guncelleme mevcut değil lakin bileşen yüklerken sürüm paketi tekrar oluşturularak iniyor.

Durumu destek@keenetic.com.tr ye de bildirirseniz çözüm daha çabuk olacaktır.
    Son 2 3 gündür güncelleme kanallarında bir durum da söz konusu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Türk Telekom servis sağlayıcısı başka tarayıcıda da aynı sorun var.

• Arkadaşlar extra dsl için torrent kullanımını anlatan bir video var mı?

• sadtneverdie kullanıcısına yanıt

Forumda o kelimeyi kullanmak bile yasak, konu direkt siliniyor diye biliyorum; ama sizin mesajınız silinmemiş, hayret ettim.

• sadtneverdie kullanıcısına yanıt

Bileşenlerde İndirme Merkezi yüklenmiş olduğuna emin olun.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Usb aygıtınız bağlı ve hazır olsun.

Sonra arayüzden aktif edip ayarlarınızı yapabilirsiniz.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000851899-%C4%B0ndirme-Merkezi-Torrent-%C4%B0stemcisi-

• 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.