Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.095
Cevap
358
Favori
815.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Işte nedeni daha önce de paylaşıldı. Yeni sertifika ve bulut altyapının buna geçmiş olması. Eski yazılım sertifikaları nedeni ile arayüz yüklenememekte.

3,4.12 sürümü yüklü idi.Android uygulaması çalışıyor ordan güncellememi yapmalıyım?

• blackforreal kullanıcısına yanıt
    Evet tek seçeneğiniz olarak uygulama üzerinden güncelleme yapınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Işte nedeni daha önce de paylaşıldı. Yeni sertifika ve bulut altyapının buna geçmiş olması. Eski yazılım sertifikaları nedeni ile arayüz yüklenememekte.

İnternet olmadan modemin arayüzüne ulaşamaz mıyız yani?

• İnternet var.Modem çalışıyor sadece arayüze girilmiyor.

• Murat4187 kullanıcısına yanıt
    Eski sürümde olan biri wifi yada lan kablosunu kapatıp denemeli. Ama erissende böyle mi kullanılır? Yani ayar değiştirmek için offline olmak? Yada anlık durumları nasıl görüntüleyeceksiniz?

• Diğer arkadaşa sertifikadan dolayı arayüze ulaşamadın dediniz, bende keenetic serverı ya da bulut üzerinden modem arayüzüne giriş sağlıyor sandım, ondan sordum.

• Murat4187 kullanıcısına yanıt
    Ndss (ndm) hep iletişimde, cihaz özelliklerini kullanabilmek için.

3.6.3 öncesi sürümlerde arayüze ulaşılamama durumu 4 Mayıstaki güncellemeler ile oldu. 3.6.9 ile de tamamen güncellendi ve eski sürümlere dönmek için recovery tool kullanılabilir sadece notu eklendi.

Bir çağ bitti bir çağ başladı gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 9 Temmuz 2021; 21:53:55 >
  • quote:

İmzamdaki ilanlarımdan düşünebileceğiniz Extra DSL olabilir?

Açıkcası Ac750 kullananların Keenetic'e geçince dünya varmış dediği bir kaç sahneyi hatırlıyorum. Fanatik olarak değil, dilerseniz gelin telegram grubumuzda bu soruyu kendiniz sorun. Eski Ac750 kullanıcıları mevcut.

AC750 kullanıcısıyım. Daha önce Turk telekom Zyxel f1 ve superonline Huawei modemleri vardı. 100mbit sorunsuz kullanıyordum. Şimdi Türknet kullanıyorum ve AC750 ile daha önce aldığım hat değerlerini alamıyorum. 80mbit'i geçmiyor. CRC hataları oluyor. Extra yada Hero DSL alsam , hat değerlerinde bir iyileşme olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 9 Temmuz 2021; 23:22:17 >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt

Hat değerlerine etki eden DSL sürücüleri olabilir. Hiç bir modem mevcut hat değerlerini iyi yapmaz, gelen ne ise o dur. Sadece belli ayarlar ile hattınızı iyileştirebilirsiniz. Burada stabilite de kaybedebilirsiniz. Dİkkatli olmak lazım.

Hero DSL kullanıyor olsamda hat değerlerim ve altyapım ile tam uyumluluk sağladığı için sadece taktım ve kullanıyorum. Hiç bir SNR ayarı ile oynaşmadım.

• quote:

Hat değerlerine etki eden DSL sürücüleri olabilir. Hiç bir modem mevcut hat değerlerini iyi yapmaz, gelen ne ise o dur. Sadece belli ayarlar ile hattınızı iyileştirebilirsiniz. Burada stabilite de kaybedebilirsiniz. Dİkkatli olmak lazım.

Hero DSL kullanıyor olsamda hat değerlerim ve altyapım ile tam uyumluluk sağladığı için sadece taktım ve kullanıyorum. Hiç bir SNR ayarı ile oynaşmadım.

Daha önceki 2 modemde de sorun olmuyordu. Manual olarak değerleri bir şekilde stabil hale getirdim ancak istediğim kadar iyi değil. Modem firmware güncellemesi ile gelen son DSL sürücüleri var ancak fayda etmiyor.

"Hiç bir modem mevcut hat değerlerini iyi yapmaz" demişsiniz. Örneğin DSL-AX88U konusunda bu modemi kullanmaya başlayınca hat değerlerinde düşme yaşayanlar olduğunu gördüm. Bu yüzden AC750'den geçip hat değerlerinde bir değişiklik oldu mu diye sordum.

Ben böyle bir karşılaştırma yapmadım lakin geçen arkadaşım Ac51'den yanlış hatırlamıyorsam Extra DSL'e geçti. 3-4 sene sonunda hızının 10mbit daha fazla olduğunu söylemişti. Ekstra bir ayar yapmadan fabrika varsayılanları ile kullanıyor cihazları.

• quote:

Ben böyle bir karşılaştırma yapmadım lakin geçen arkadaşım Ac51'den yanlış hatırlamıyorsam Extra DSL'e geçti. 3-4 sene sonunda hızının 10mbit daha fazla olduğunu söylemişti. Ekstra bir ayar yapmadan fabrika varsayılanları ile kullanıyor cihazları.

Genel olarak Asus konularında bu hat değerlerinin düştüğünü okuyorum. Arkadaşınızın da yaşadığı bu hız artışı Extra DSL'e bağlı olabilir. Bilgi için teşekkürler.

ISS'ye göre 3 farklı FW'si olan bir durum da var.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
  • quote:

ISS'ye göre 3 farklı FW'si olan bir durum da var.

Maalesef AC750 için böyle bir önerileri yok. Bu yüzden bir kaç farklı sürüm denedim ancak sonuç alamadım.

AC68'i değişim kampanyası ile piyasadan sildiler zaten. O modele özel olabilir. Bir tane perte ayrık benim depoda duruyor.

En bsait 9970v3 ile deneyin birde. Uygun yollu olur.

• Deneme amaçlı bir tane Airties 5760 buldum. Bir kaç güne elimde olur, onunla deneme yapacağım. Sonuç olumlu olursa Hero DSL almayı düşünüyorum. Keşke Wifi6 destekli modeller de olsaydı.

Ax'ler yıl sonu yada 2022 benim tahminimde. Yalnız daha henüz çıkan Ax destekli DSL modem gözükmedi.

Giga Ax çıktı, Ultra Ax yolda gözüküyor.

Birde şu duvar tipleride çok güzel olmuş. Sonunda gördük, geleceğini bilerek.

🟢 https://keenetic.ru/ru/keenetic-buddy-5s

🟠 https://keenetic.ru/ru/keenetic-buddy-5

🔴 https://keenetic.ru/ru/keenetic-buddy-4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 10 Temmuz 2021; 0:19:35 >

• lite modelini böyle küçük yapsalar çok güzel olur.

• cat174 kullanıcısına yanıt
    Buddy ondan iyi görünüyor :)

• 4x5dbi antenli extra dsl, 3x5dbi antenli ac750’den daha iyi çekim alanı yaratır mı wifiden?

Soruyorum çünkü 3x5dbi antenli Ac750, evdeki eski 5 yıllık 2x2dbi antenli airties air 4443 router ile birebir aynı çekim gücü performansı gösteriyor.

(2.4)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur__ -- 10 Temmuz 2021; 22:57:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 487488489490491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.