Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.093
Cevap
358
Favori
815.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keenetic Play store uygulaması oldukça pratik ancak 13 mb olmasına rağmen uzun sürede indi. Turknet kullanıcısı iseniz ve vowifi çalışmıyorsa bunun tek yolu var. Bu uygulama ya da bilgisayar üzerinden bağlanarak sistem araçlarından otomatik güncellemeyi açıp tüm bileşenleri seçip yükledikten sonra modem arayüzünden modemi yeniden başlatmak. Bunu yaptıktan sonra vowifi çalışmıyorsa telefonun ayarlar menüsünden çağrı ayarlarından hücresel veriyi aktif edin ve volteyi açın daha sonra volteyi kapatıp wifi aktifi seçin. Pek çok işlem denedim hem turknete hem keenetice arıza kaydı açtım başka çözümü yok. Sorunu ancak bu şekilde çözebildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan2144 -- 30 Mayıs 2020; 18:46:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modemle ilgili deneyimlerimi anlatmak istiyorum. Daha önce ttnet tarafından verilen zyxel vmg 3312 b10b modem kullanıyordum. Yanında da netis ac router kullanıyordum. Sürekli İnternetim kesiliyor fiber İnternet olmasına rağmen istediğim verimi alamıyordum ancak bu modemi kurunca hem ttnetin modemin hem netisin routerını satışa çıkardım. İnternet kullanmadığımı fark ettim. Bilgisayarımı tabletimi değiştirmeyi dahi düşünüyordum. Çok memnun kaldım. Siteye kaydedince garanti 4 yıla çıktı. Müşteri temsilcisi Mustafa bey oldukça yardımcı oluyor. Kapsama alanı oldukça iyi. Modemi koyduğunuz yere göre hız artıp azalıyor ancak benim evim 125 metrekare 3 oda 1 salon. Ben menzil genişletici almayacağım. Performansı her odada oldukça yeterli. Performansı dışında özellikle kendinden bir kaç dns si olması size aile ağı dışında misafir ağını uzaktan dahi yönetme fırsatı vermesi sınırlama koyulabilmesi ürünün çok büyük artıları. Kurulumda çok zorlandım ilk başta. Kesinlikle mobil uygulama ile baştan kurmayın. Bilgisayar ile kablolu kurun. Başka sormak istediğiniz husus varsa bildiğim kadarıyla cevaplamak isterim. Kesinlikle bu modemi tavsiye ediyorum. Tplink menzil genişletici almıştım onu iade ettim. Şu an evde tek ürün olarak bunu kullanıyorum. Tüm cihazlarım rahatça İnternete giriyor. Kanallara dokunmayın bence çünkü cihaz otomatik kanalı ayarlıyor.

• mustafa1300 kullanıcısına yanıt
    Bu sekmeye girip, kayıtlı cihazı seçin.
    http://192.168.1.1/controlPanel/devicesList

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

• fischerturk F kullanıcısına yanıt
    onu telefonunda desteklemesi gerek...
  • Şu anda vowifi tekrar gitti sanırım modemle alakalı keenetic ekibinden destek bekliyorum. Uçak modunda Vowifi çalışmıyor.

• altan2144 A kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var hocam. Çözümünü arıyorum ama bulamadım. Mail attım ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacrosanct-

Aynı sorun bende de var hocam. Çözümünü arıyorum ama bulamadım. Mail attım ben de.
    Bir şey daha keşfettim. Simge çıkıyor ama onda da arama yapmıyor. Sorun kesinlikle modemden kaynaklı. Güncelleme vermeleri lazım. Yoksa çözülmez.

• Vowifi benim olmazsa olmazım. Keenetic yetkililerinden destek bekliyorum. Turk.nette sık sık bu problem yaşanıyor ancak bu modemde sorunun çözülmesini ve teknik destek verilmesini talep ediyoruz.

• Sacrosanct- kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• ertunc23 kullanıcısına yanıt
    Ben de LG Web OS TV'imde Youtube uygulamasını kullanıyorum reklamlar çok sıkmaya başladı artık, engellemek istiyorum, siz yol katedebildiniz mi?
    Çözülemeyecek sorun değil hocam. Bende de simge var, arama yapınca arıyor ama arama sesi dahi hiçbir ses gelmiyor ve gitmiyor.
    Mail attım, sorun modem kaynaklıysa hızlı bir şekilde çözerler.
    Keenetic'in çözemediği veya reddettiği bir olay olmadı şu ana kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sacrosanct- -- 30 Mayıs 2020; 18:32:37 >
  • Türknete arıza kaydı oluşturdum vowifi konusunda Türk Telekom saha ekipleri incelemişler ve sorun kullanıcıda demişler dolayısıyla turknet kaynaklı bir problem söz konusu değil. Umarım keenetic bu sorunu çözer. Vowifi önemli bir özellik. Güncelleme bekliyoruz.

• Cihazda port tetikleme yok. Bu nedenle bu sorunun yaşandığını düşünüyorum. Güncelleme ile port tetiklemenin cihaza gelmesi gerekiyor ya da başka bir şekilde vowifi sorununun çözülmesi gerekiyor. Onun dışında modem gayet iyi. Almayı düşünenlere tavsiye ederim.

VOWIFI bende çalışıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bu konu biraz çetrefilli çıktı :)) Br kısmı ISP bir kısmı ethernet ile ilgili detaylar varmış. daha açık ve net bilgileri hazırlıyorlarmış. Bekliyorum ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhanbayram

VOWIFI bende çalışıyor.
    Siz ekstra bir ayar yaptınız mı? Turknet mi kullanıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altan2144 -- 30 Mayıs 2020; 21:6:33 >
  • ahmetbulut115 A kullanıcısına yanıt
    İyice meraklandım hocam, detayları bekliyorum senden..

• Alpha 4 ü kurdum, undefined mesh de olan detay düzelmiş, cihaza özel wifi 2,4 yada 5 veya beraber seçeneği çok çok hoş olmuş gerçekten test ettim bir iki chazı, sadece 5 dedim 5 çalışıyor :)). 2,4 ve 5 SSID yi ayırmak gerekiyordu, Gidip istemciden ayrlayanlar vardı, şimdi bir tık işi..
    Tabi takip ediyorum, netleşirse hepimiz modem menüsündeki ayarda vs görüşürüz açıklamalarını , bülten de çıkarırlar sanırım.
  • Turknet mi yaptı keenetic mi bilmiyorum ama sorunum çözüldü. Vowifi çalışıyor şu an. Çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.