Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.093
Cevap
358
Favori
815.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sana bişey diyeyim mi eski evler yani yapılan evlerden daha sağlam yenimyapılan evler hem kutu gibi hemde duvarlar gerçekten eski evlere göre çok daha ince bu benim düşüncem tatbiki herkes katılmayabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teknotakip_tr T kullanıcısına yanıt
    Keenetic modem olayında çığır açmış resmen. Daha kullanışlı bir cihaz görmedim. Hemde bu fiyatlara.

• ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum KEENETİC ten önce ve Keenetic den sonra çağ atlattı Network sektörüne 👍 Emeği geçen herkese teşekkürler umarım bizim şeyimizi duyuyorlardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Hocam Türk telekom şifreyi yanlış veriyor genellikle yada @ttnet @turk.net gibi alan adını yazmıyor kullanıcılar eski modemine girip kullancı adı ve şifreni gör onu yaz bağlanırsın ***çıkoyorsa şifren bunj görmenin internette yolları var onları araştır zaten isp bin verdiği kul şifrenin yanlış olduğunu göreceksin.
    o yolları bir tarif eder, ne bileyim link verirseniz çok iyi olacak (şimdiden teşekkürler) zira türk telekom ile 4 görüşme yaptım, ilk 3'ünde mevcut şifreyle her denememiz hüsran oldu. kendi modemleri olan ZyXEL VMG3312-B10B'de dahil. o da şifreyi manuel olarak girince internete çıkmıyor, sadece Türk Telekom'un kendi hata düzeltme/uzaktan erişim sayfası çıkıyor ve oradan sistem kendisi uzaktan erişerek doğru şifre her ne ise onu girerek düzeltiyor. 4. aramam yani son aramam da az önce hemen sonlandı, zira sistem ekranlarında problem olduğu için ilerleyen saatlerde aramamı rica ettiler. yıldım iyice. o kadar da hevesliydim, şimdi böyle bakışıyoruz yeni arkadaşla.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

edit: yemin ediyorum sinirden kendimi keseceğim, 3. görüşmedeki hanım kardeşimiz internet şifremi değiştiriyorum diye kablosuz ağ şifremi değiştirmiş, şimdi panele girince farkettim. yahu kimleri hangi sınav ve mülakatlardan geçirip işe alıyorlar bu kurumda? of of offf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 22 Mayıs 2020; 23:20:41 >

• UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    SIFRE (Boşluk) 10 haneli müşteri numaranızı girip 6606'ya SMS göndermeyi denediniz mi? Kullanıcı adınız @ttnet uzantılı olacak. UnicornKnight@ttnet gibi...
    Hahaha

• Alpha2 geldi mobil uygulama çalışıyor şuan.

Olay eğer şifreyse şifreyi 1234567 denermisin

• ..Knight.. kullanıcısına yanıt
    denedim, gönderdiği şifreyi kabul etmiyor. gönderdikleri şifreyi turk telekom'un online işlem merkezi'ndeki teknik destek altında yer alan "internet şifre değişikliği" paneline mevcut şifre olarak girdiğimde de yanlış şifre diyor. mevcut ZyXel modemin kendi arayüzü üzerindeki ilgili kısımdan girdiğimde de internet bağlantısı kadük oluyor ve sadece Türk Telekom'un uzaktan yardım sayfası açılarak modeme uzaktan otomatik olarak bağlanıp gerçek şifre her ne ise onu girerek aktive ediyor. Keenetic'de bu uzaktan erişim desteği olmadığı ya da Türk Telekom için tanımlanmadığı için haliyle o yol da kullanılamıyor. tek yol şu ZyXel'in panelinde **** olarak sansürlenen şifreyi görebilmek lakin bunu yaptığını/yapabildiğini söyleyen arkadaşlar da Ahit Sandığı'nı saklar gibi saklamaktalar nasıl yaptıklarını. yani ufacık bir linki şu başlık altında paylaşmak bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum, onlarcasına mesaj attım başlık içinde ara diyerek ilgili mesajlarına ulaştıklarımdan, bir teki dahi dönmediler.

Hacam aşağıdaki videoyu izle.

https://www.youtube.com/watch?v=1Y6wVIutgnE&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustaka89

Hocam zaten 50mbps paketim 40-47 arası 5ghz orda sıkıntı yok. Ama olurda yan odaya geçersem 2.4 ghz e atıyor beni ve hızım 15-25 mbps arası oluyor laptopdan da bağlansam 2.4 ghz kanalı kötü. Denemediğim kanal kalmadı modemde ama yine aynı
    Hocam siz 2.4 ghzda da problem yaşamıyordunuz sanki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Hacam aşağıdaki videoyu izle.

https://www.youtube.com/watch?v=1Y6wVIutgnE&feature=youtu.be
    hocam maalesef benim ZyXel VMG3312-B10B'de videoda tarif edildiği gibi çıkmıyor ilgili yerler. sizin modem neydi ki?

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

• Ve 1 aydır uzun araştırma yaparak bugün Beylikdüzü'nden Türkiyenin En Büyük Pendik Tedarikçisi Arena Bilgisayar'a giderek depodan teslim aldım. İlk yarım saat falan biraz uağraştım acemi olduğum için. Ama Türk Telekom kullanıcı adında @ttnet ve VPI VCI aylarını yaparak sorun haloldu. Şuan aktif kullanıyorum 1-2 saatir sorun yaşamadım doğrusu ev içinde 2+1 güzel çekiyor ama 4. kattan alt kata dışarı çok az veriyor. yani 4-5 yıllık W9970v3 modem rahatlıkla verirken en alt katta bu baya o konuda kötü. Ama gerçekten mbil uygulama arayüz ve bağlanan cihazlar ile alakalı ayalar yapılması çok güzel olmuş. Beklediğimiz teknoloji.

Umarım önümüzdeki günlerde sorun yaşamam.
  • teqali kullanıcısına yanıt
    Türknetten Türk Telekom’a geçtim saçma ama oluştu. Normalde bi alakası yok çözemedim

1234567 yi denedin mi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustaka89

1234567 yi denedin mi hocam
    denemedim, zira mutlak olmayan bir şey için tekrar tekrar sök tak yapmak istemiyorum. biliyorum, yardımcı olmak istiyorsunuz ve bunun için çok teşekkür ederim, lakin Keenetic Türk Telekom'un uzaktan bağlanmasına izin vermeyen ve dolayısı ile o uzaktan yardım sayfası üzerinden otomatik olarak şifre alamayan bir ürünken 1234567 gibi bir şey nasıl işe yarayacak? mantığı nedir, siz bizzat Türk Telekom kullanıcı olarak ve benim hali hazırda kullandığım zyxel vmg3312-b10b modemle ilgili böyle bir şeyi tecrübe ettiniz mi? yoksa farklı bir iss ve farklı bir modemle mi böyle bir şey tecrübe ettiniz? zira Türk Telekom'un sistemde tanımladığı şifrenin 1234567 olduğunu hiç zannetmiyorum.

kafamın daha sakin olduğu bir anda bunu da denerim, ve elbette sonucu hem sizinle hem de faydası olacağını düşünerek genel olarak bu başlık altında takip ettiğim işlemin tüm detaylarıyla birlikte mutlaka anlatırım. ancak başta da dediğim gibi evde bir de uyuyan insanlar varken habire kalk koridorda modem sök modem tak ışık aç kapat vs yapmak istemiyorum. şu mevcut modem üzerindeki yıldızlar ile gizlenen şifreyi görmenin yolunu bulabilsem yetecek de artacak bana şu anda.

Hocam Telekom’a durumu anlatacaksın başka bir cihazda alsan giremezsin kul şif. Yanlış diye biraz kasmam gerekecek.

Şöyle söyliyeyim Türk Telekom bana kullanıcı adı ve şifremi yolluyor ve oradaki şifre yanlış bana tanımlanan şifre 1234567 imiş. Deneyip denememek size kalmış

• Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullan.

• Yeni yazılımlar kurdum hemen.
    3.4.2 Kararlı sürüm gelmiş, hızlı WPA3 geçişelri eklenmiş.

3.5.Alpha 2 çıkmış, henüz release notlar çıkmamış ama , Alpha 1 deki burada bahsedilen mobil sorun çözülmüş görülüyor. Yükledim güzel çalışıyor. SNR 0 iyi olmuş. atanabilir hızım zıpladı.

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.