Şimdi Ara

Keçiboynuzu / Meyve Özleri / Soğuk Sıkım Yağlar ve Çukurova'dan Ürünlerde Fırsat (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.553
Cevap
76
Favori
62.854
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gül_mcd

yeni yıl kampanya yapicakmisiniz

Aynen YENİYIL2017 isimli indirim bekliyoruz.
  • c.i.o.2.6 C kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun, gelip geçici sıkıntılar bunlar. Yanınızda yiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siparişimi geçtim hocam yine bu kez tahin de aldım inşallah iyidir senden ricam yanına biraz keçiboynuzu meyvesi eklemen;
  • Hayırlı işler.
    Konuyu biraz okuyup bulmaya çalıştım ama bulamadım, her sayfayı da okuyamadım malesef.

Keçiboynuzu özünün soğuk press olduğunu gördüm ama, diğer "özü" ürünler de soğuk pres mi oluyor? Kaynatılmış yüksek ısı görmüş ürün olmuyor değil mi? Karaüzüm özü, beyaz dut özü vs.
  • #8537 sipariş verdik :( indirim kuponu bulamadık :(
  • gurkanlokman G kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada vardı:

YENİYIL15 = 39 TL üzeri siparişlere %15 indirim, kargo 4 TL

YENİYIL20 = 59 TL üzeri siparişlere %20 indirim, kargo ücretsiz

YENİYIL25 = 99 TL üzeri siparişlere %25 indirim, kargo ücretsiz

Bildiğim kadarıyla kuponlar hala geçerli. 1 yıldır devam ediyor.
  • c.i.o.2.6 C kullanıcısına yanıt
    Şimdi sipariş verdim...

Sipariş No: #8828

Yılbaşı dolayısıyla hediye olarak aldım.Küçük bir ikramınızda olursa sevinirim...
  • garcy kullanıcısına yanıt
    eldekiler bitti yeni bir set yapıp sipariş verdim.

• storm kullanıcısına yanıt
    KUPONLAR BİTTİ DİYOR KULLANAMIYORSUNUZ.

siparisimizi verdik hayirlisi olsun yilbasindan once ulasir umarim kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgaypdr -- 29 Aralık 2016; 1:15:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sipariş No: 8991 3. Siparişim
  • Sayın firma sahibi sizden ricam sürat kargo bedavaya da taşısa çalışmamanız. Ben o firma gibi kötü bir firma görmedim. Saygısız çalışanları cabası. Kargom bugün geldi geç gelmesi bir yana apartmanın girişine getirdiler ayaklarına çağırıyorlar kapıda teslimmiş. Kapım burası yani bir kat üstü. Hayır efendim getiremezmiş koliyi tekme ile öteliyor vb saçma sapan hareketler. Fotoğrafını çektim kolilerin o sırada şubeden alırsınız dedi kolileri tekmeleye tekmeleye geri arabaya koydu. Böyle saçma bir çalışan ve firma görmedim. Kargo firmanızı değiştirmenizi tavsiye edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArchAngeL07

eldekiler bitti yeni bir set yapıp sipariş verdim.

Siparişim şimdi geldi, çok iyi paketlenmiş, kırık ezik birşey yok 10 şişe içinde. Annemler ve kendimiz için almıştım.
    Bu arada sipariş notunda istediğim numune hediyeyi gönderdiğiniz için de teşekkürler, pastili merak ediyordum.

İyi yıllar ..
  • #9186 siparişimi verdim, hayırlı işler.

• 62,40 TL lik bir siparişim olucaktı fakat kuponların süresi dolmuş sanırım tekrar bir indirim sözkonusu ise sipariş vermek isterim.
  • giriş yapmadan kullanılamıyor kuponlar, ben bugün kullandım.

• #9234 siparişi verdim, kargoyu beklemeye koyulduk.

* Sipariş notuna yazmayı unuttum, Kara Üzüm ve Beyaz Dut Özü numuneleriniz varsa, siparişle yollarsanız memnun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyle007 -- 2 Ocak 2017; 16:9:50 >
  • Ancora marka organik özleri de tavsiye ederim. BİM'den her çeşitinden aldım 315gr ve tanesi 7 lira. İncelemek isteyenler için linkini de vereyimhttps://www.ancora.com.tr/Urunler/53/25/organik-ozler
  • #9279 sipariş no ile 3 ürün aldım , tatları güzelse artık bittikçe alırım
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.