Şimdi Ara

Keçiboynuzu / Meyve Özleri / Soğuk Sıkım Yağlar ve Çukurova'dan Ürünlerde Fırsat (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.553
Cevap
76
Favori
62.853
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır o zaman . ilgi ve alakanıza teşekkür ederim , hayırlı satışlar dilerim .
  • Hocam sistem hatası görmeme rağmen sipariş denemelerinin hepsi sipariş olarak geçmiş müşteri hizmetlerinden arayan arkadaş 2333 nolu siparişimin hediyesini 2499 nolu siparişimle göndereceklerini söylemişti ama gelmedi, geçersiz sipariş olan 2482,2483,2485,2498 nolu siparişler de iptal olarak sisteme yansımamış bi ilgilenirsen sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zekirdekk Z kullanıcısına yanıt
    Mesajlarınıza bakabilir misiniz hocam?
    5 siparişinizden hatalı olan 3'ünün iadesi yapılmış durumda.

Selamlar.
  • c.i.o.2.6 C kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sipariş geçtim bugun gönderirseniz sevinirim

Sipariş No: #2560

Hayırlı İşler
  • keçiboynuzu meyvesi almıştım 5-6 kutu. halen bitiremedim ilk başta kurt çıkma olasılığı azken bu git gide artmaya başladı acaba yumurta olan kurtlar çıkmaya mı başladı. sonuçta sonradan girmesi imkansız kapalı kutu. bir de bunları yerken yıkamaya gerek var mı? nasıl bir ortamda paketleniyor.
  • An itibari ile H.Ay adına verdiğim 60,8 TL lik alışverişim sistemde görünmemekte.
    Ama ödemesi hesabımdan çekilmiş durumda...
  • c.i.o.2.6 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    En kısa sürede sizden keçiboynuzu özü almayı planlıyorum.
    Bu ikisi arasında cam şişe olması haricinde fark varmıdır.
    http://atiserimarket.com/1000-gr-keciboynuzu-ozu-.html
    http://atiserimarket.com/670-gr-keciboynuzu-ozu.html

Ancak keçiboynuzu meyvesi sizde biraz pahalı , dükkanlardan 12 liradan alıyorum. internette 9.5 tl ye bulunabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasmeram -- 9 Mart 2016; 8:55:17 >

• Hocam merhaba,

Keçiboynuzu meyvesi yıkanmadan yenen bir meyve.
    Maalesef meyvelerin içinde doğal ortamdan gelen yumurta vb. mikroorganizmalar ev ortamının da sıcaklığı ile belirli süre geçtikten sonra ufak ufak canlanıyor.

Buzdolabında saklamanızı ve hızlı tüketmenizi öneririm, ilaçlama olmadığından önüne geçmek imkansız mevcut şartlarda.

www.atiserimarket.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasmeram

Merhaba
    En kısa sürede sizden keçiboynuzu özü almayı planlıyorum.
    Bu ikisi arasında cam şişe olması haricinde fark varmıdır.
    http://atiserimarket.com/1000-gr-keciboynuzu-ozu-.html
    http://atiserimarket.com/670-gr-keciboynuzu-ozu.html

Ancak keçiboynuzu meyvesi sizde biraz pahalı , dükkanlardan 12 liradan alıyorum. internette 9.5 tl ye bulunabiliyor.

Merhaba,

Ürünler arasında cam şişe olması dışında bir fark yoktur,

Selamlar
    www.atiserimarket.com

• quote:

Orijinalden alıntı: c.i.o.2.6

Hocam merhaba,

Keçiboynuzu meyvesi yıkanmadan yenen bir meyve.
    Maalesef meyvelerin içinde doğal ortamdan gelen yumurta vb. mikroorganizmalar ev ortamının da sıcaklığı ile belirli süre geçtikten sonra ufak ufak canlanıyor.

Buzdolabında saklamanızı ve hızlı tüketmenizi öneririm, ilaçlama olmadığından önüne geçmek imkansız mevcut şartlarda.

www.atiserimarket.com

evet daha önce söyleseniz iyi olurdu bunu . yine de teşekkürler öyle yapalım artık

• merhaba, ofis arkadaşlarımla 2 portakallı 6 sade keçiboynuzu özü siparişi geçtik, sipariş numaramız 2622, hediyelerimizle birlikte acil bekliyoruz, kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbaydin

merhaba, ofis arkadaşlarımla 2 portakallı 6 sade keçiboynuzu özü siparişi geçtik, sipariş numaramız 2622, hediyelerimizle birlikte acil bekliyoruz, kolay gelsin...

acil
  • hdemir1979 H kullanıcısına yanıt
    Ürünler geldi Özenli bir paketleme geldi. Ürünler güzel. Ufak hediyeler için teşekkürler Hayırlı işler dilerim
  • merhaba, siparişler elimize eksiksiz ulaştı, sipariş numaram 2622di ama söylenen hediye gelmedi, hayırlı işler...
  • Merhaba 2626 numaralı siparişimdeki 1 kiloluk keçiboynuzu özü gelmedi. Tekrar gönderimini yapabilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElectroTech

Merhaba 2626 numaralı siparişimdeki 1 kiloluk keçiboynuzu özü gelmedi. Tekrar gönderimini yapabilir misiniz.

Merhaba,

Eksik ürün bugün kargoya verilecek,
    Karışıklık için özür dileriz,

Selamlar

www.atiserimarket.com
  • ilk siparişimi verdim,hadi bakalım :) #2649
  • ÇÖREK OTU YAĞI ALIYORUM
  • Sipariş No: #2657

benim numaram da 33 oluyor.
    2+6=8*5=40-7=33

hediyeli olursa teşekkür ederim.
    olmazsa da teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 15 Mart 2016; 15:48:39 >
  • merhaba,sipariş no:2660
    Karaüzüm Özü 670 Gr ,300 Gr PORTAKALLI Organik Soğuk Pres Keçiboynuzu Özü,1000 Gr Soğukpres Keçiboynuzu Özü,Soğukpres Çörekotu Yağı - 100 cc siparişi geçtim. inşallah memnun kalırız,devamlı müşteri oluruz.hayırlı işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receppal -- 15 Mart 2016; 20:53:07 >
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.